כמה חסרה לי האהבה של פעם, ולא, אני לא כל כך בקיאה בה, אחרי הכל רק בת 21. אני מתכוונת לאהבה הזאת שהייתה להורים שלנו, אותה אהבה שההורים שלי לא הפסיקו לדבר עליה. והשאלה שלי היא, איפה היא היום?

היום יוצאים עם מישהו/י פעמיים, שלוש, ומיד הפכתם לבני זוג, ותוך זמן לא זמן, צמד המילים "אני אוהב/ת אותך" מגיע.

משהו בפתיחות של היום מאפשר לגבר להגיד לך כבר בהתחלה שאת אהבתו. שהרבה זמן הוא לא הרגיש ככה למישהי ושאת תהי אם ילדיו.

אז בדיוק פה הבעיה, אם בסיפורים של פעם, באמת היה אפשר לשמוע על אהבה ממבט ראשון, על המבט הראשון שדרכו ידעתם שתנהלו חיים משותפים, היום, זה קצת יותר בעייתי. היום הכל פתוח, הכל נגיש ואף אחד כבר לא נלחם.

אתם חושבים שלדור של ההורים שלנו לא היה בעיות? שלהם לא היו קשיים? אני די בטוחה שאפילו יותר. מי שיש לו הורים נשואים, יוכל להעיד בדיוק כמוני שעל קשיים מתגברים, דרכם מחכימים וממשיכים לאהוב.

אם אתה כבר אומר לבחורה "אני אוהב אותך", את תהי אשת ילדיי, אז תעמוד מאחורי המילים שלך. תדע שעם המילים הללו מגיעים הרבה קשיים, הרבה ריבים וחוסר הצלחות. ועם כל זה, גם הרבה הנאות וחוויות משותפות. זה בדיוק הקטע באהבה, עוברים איתה הכל וזה גם מה שיפה בה.

אז נכון, יש לנו עולם פתוח יותר, מודרני יותר, אבל אולי ננסה לחזור טיפה אחורה, לימים שהיינו קצת יותר נאיביים, שלא בודקים את הצבע של הדשא של השכן. ננסה רק קצת לעמוד מאחורי המילים שלנו. אם אמרתי שאני אוהבת אותך, אני לא אקום במשבר הראשון ואברח, כי אז רק אוכיח לך שזאת לא באמת הייתה אהבה.

אז בפעם הבאה שאתה יוצא איתי לשלושה דייטים, אל תהיה כמו אלו שהיו לפניך, אל תזרוק לי את המילים שאני רוצה לשמוע, אם אתה לא באמת מתכוון אליהן. תחכה איתן קצת, לא יקרה כלום, להיפך, כשזה יגיע זה יהיה יותר נכון והרבה יותר אמיתי.

אהבה זה משהו שמתפתח עם הזמן, ההבנה שאני אהיה אשת ילדייך לוקחת הרבה זמן, ועוברים הרבה בחינות בדרך. אז לרוץ ולהגיד לי את זה, לא יתרום. בוא פשוט ניתן לזמן לעשות את שלו. תבטיח לי שתגיד את המילים האלו רק כשאתה באמת שלם עם עצמך ושאתה מוכן לעשות עבורי הכל, כמו שאני אעשה עבורך הכל.

אחרי הכל, לשלוש המילים האלו "אני אוהב אותך", יש הרבה מאוד משמעות (לפחות עבורי), גם אם חלק מאיתנו קצת שכחו אותה בדרך. כשתגיד אותן במקום הנכון ובזמן הנכון, אתה תשמע את צמד המילים "גם אני אוהבת אותך" .

// לין צוקרמן

Your email was successfully saved