טוב, אז אחרי הרבה פעמים ששמעתי את המושג טינדר, שכל החברות הקרובות (הרווקות) שלי משתמשות בו ובעוד אלפי אפליקציות כגון: okupid , rich dates ועוד, הגיע גם תורי! מי שמכיר אותי יודע שאני בדרך כלל מכירה גברים דרך שידוכים, אבל הפעם החלטתי להוריד את האפליקציה ולתת לעצמי ולה צ'אנס.

 

מפה לשם, מתגלה לי תמונה של גבר שמתחתיו יש לי אופציה לסמן לב לאוהב ואיקס לפסול, כלומר תתקדם. את כל ה- 20-30 הראשונים פסלתי ישר, לא יודעת אם התעמקתי יותר מידי בתמונות, אבל פשוט לא הרגשתי מוכנה "להתחייב" לפתיחת שיחה. ככה הסבירו לי, ברגע שאתה לוחץ לייק על תמונה, אם גם הצד השני סימן אותך, נפתח חלון שבו אפשר לצ'וטט.

תוך כדי תנועה הבנתי שאם אמשיך לסנן את כולם, לא אצליח לבדוק מה יש לאפליקציה הזאת להציע, אז התחלתי לסמן וחילקתי את הסימון שלי לשני מצבים. סימון אוהב, על כאלו שבאמת נראים טוב ותוך כדי שאני מסתכלת על התמונות שלהם אני אומרת לעצמי שהם נראים יותר מידי טוב לאפליקצייה הזאת. ומצד שני, סימון על השבורים. כן, אלו שבהחלט יודעים להוציא משפטים (במיוחד משפטי פתיחה).

בניתי מחקר עם עצמי, תוך כדי שאני בוחנת את הרשת החברתית הזאת. הראשון שלח לי "נראית לי חמודה, רוצה ללכת מכות"? באותו הרגע אמרתי לעצמי, הבעיה במכות היא שאני הולכת להוריד אותך, אז חבל. השני שולח לי "את דרוזית במקרה, אם כן, אשמח להתאמן על הערבית שלי". אז לא, אני ממש לא דרוזית, ואם אתה רוצה להתאמן על הערבית שלך, קח מורה פרטי.

השלישי שלח "נזכרתי, את יצאת עם דותן. לא יוצא עם אקסיות של אחרים". לא זכור לי שהיה לי דותן בחיים. הרביעי, "מנסה את מזלי אם את תהיי מוכנה לצאת עם תימנים או חצאי תימנים ולא להתבלבל עם תימנים שחתכו אותם לשניים". חבר, איבדתי אותך...

החמישי, "מה הדבר הראשון שאת שמה לב אליו כשאת רואה גבר"? בתמימותי עניתי: "אתה בטוח שאתה באמת גבר"? השישי, "שלום לך, מאחד עד עשר, כמה את אוהבת בן&ג'ריס"? לא רק שאנחנו עוד לא מכירים, אתה כבר רוצה שאני אעלה עשרה קילו? וגם אם נתעלם מזה, האמת היא שאני אלרגית לחלב, אז בכלל לא קלעת טוב. השביעי, "וואיי, כמה זיוני מוח את בטח מקבלת פה...", "אתה צודק, הגדול ביותר ממך. ניסיתי להבין מה הם רוצים, אבל לא הצליח לי.

אחרי זה, שולח לי הודעה אחד שמשתייך לאסכולה הראשונה, חתיכי. משיחה קצרה הבנו שאני מכירה את רוב האנשים שהוא עובד איתם. מפה לשם הבחור נבהל והחליט להזכיר שכעת הוא יוצא עם מישהי ושהוא הוריד את האפליקציה נטו בשביל מחקר. הוא רק לא הבין שבו בזמן אני חקרתי אותו, והאמת, מסכנה החברה שלו, בגידות, בגידות...

היו גם כמה נורמליים. כאלה שהציעו לי את השמש, הירח ואולי גם כמה כוכבים. נורמליים? או אולי בצד השני של הסקאלה. היו גם כמה מעניינים, שלא יודעת אם הייתי מכירה בצורה אחרת. בכלל, יש משהו באפליקציה שמאפשר היכרות עם מגוון רחב של אנשים גם לא דרך ברים או חברים. ותאכלס, יש שמחפשים סקס, אבל הרוב דווקא זורמים לדייטים. (אולי במטרה להכין את הסקס הבא).

לסיכום, אפליקציה מגניבה, שגרמה אפילו לאמא שלי להתלהב ולסמן אנשים. רק בקשה אחת, בפעם הבאה שבא לכם לשלוח הודעה, אתם יכולים לכתוב הכל, רק תמנעו מ "מה בחורה כמוך עושה פה"? זאת הייתה גם הטעות שלי בהתחלה. אל תטעו, כולם מחפשים אהבה.

// לין צוקרמן

Your email was successfully saved