כמה פעמים שמעתי את המשפט הבא בוואריאציות שונות: "אתן הישראליות פשוט קשות". משהו בדרך שבה חינכו אותנו, הכבוד שאנחנו מייחסות לעצמנו וחוסר הפתיחות בדברים מסוימים מכניסים אותנו ישר להגדרה של בחורות קשות.
אחרי הכל, למה אתם הגברים בורחים לכל מיני ארצות שונות (רוסיה, רומניה, תאילנד, דרום אמריקה)? גם אם לא תודו בזה, זה בדרך כלל כדי ליהנות מהפתיחות של בנות המקום. מהמין המזדמן הזריז, בלי צורך להוציא את אותה בחורה לכמה דייטים עד שבכלל מגיעים לדבר על המיטה.
במקומות אחרים המין נגיש, הבנות מביעות רצון מהיר להיכנס למיטה בלי הרבה מאמץ, ואתם חוגגים.

חזרתי עכשיו מתאילנד, שבה מראה של גבר ישראלי, צעיר עד מבוגר, הולך ברחוב כאשר צמודה אליו תאילנדית צעירה, הוא משהו רגיל ויומיומי.
בולט לעין השוני בהתנהגות שלהן ביחס להתנהגות המקובלת אצלנו. בדרך כלל תמצאו את התאילנדית עומדת בבר ופשוט מתקרבת לכל תייר שנמצא במקום. המילה להתקרב היא עדינה ביחס למה שקורה באמת, הקרבה כוללת מגע באיברי גופו, עם ההבנה שכולם יכולים לראות אותה בעת המעשה, אך כמובן שבעיניים שלה אין בזה משהו פסול.

via GIPHY

משחק סנוקר פשוט אצלה הופך למין מזדמן ופומבי. כל פעם שהבחור מנסה להכניס את הכדור היא עומדת ליד פתח הכניסה שלו נמרחת על השולחן וכמובן גורמת לו לצאת מריכוז (מעשה שאם בחורה בארץ הייתה עושה כבר היו מדביקים לה את הכינוי "שרמוטה"). אבל לתייר הישראלי זה כלל לא מפריע, יותר מזה - זה מחרפן אותו בקטע טוב, זה מדליק אצלו את הריגוש והוא נהנה מכל רגע.

לא פעם שאלתי את הגברים הישראלים מה הם מחפשים באותן בנות, שהרי הן ממש לא יפות, ורובן בכלל לא מטופחות. התשובה הראשונה שקיבלתי היא שזה פשוט קל, שהיא עושה כל מה שאתה רוצה, ממש לא כמו הישראליות שזאת לא רוצה לעשות את זה והשניה לא רוצה לעשות דבר אחר.
בעבור 1500 באט, ואם נמיר את זה לכסף ישראלי הכוונה היא לבערך 150 שקל, היא עושה איתו את כל מה שהוא חלם אי פעם. הוא נהנה, ויותר מזה - האקט רק גורם לו להבין כמה שהישראליות קשות. מיד עברתי לשאלה השנייה - האם היה מוכן שהאישה שלו, החברה שלו, תהיה ככה? מיד קיבלתי סירוב החלטי.

בעקבות זה הבנתי שקל להתלונן שאנחנו הבנות הישראליות קשות, שיש לנו תנאים, שאנחנו הולכות לפי הערכים שלימדו אותנו ובעיקר מנסות לשמור על כבוד גופנו. אבל אם היו מציעים לך (הגבר) שחברה שלך תהיה כמו הבנות בחו"ל ישר האגו הגברי היה תופס פיקוד, שמירת כבוד האישה זה ערך שגם אתה התחנכת עליו, ואתה לא היית נותן לזה יד. אז אולי אנחנו קשות, אבל זאת התרבות שלנו, ובהתאם לתרבות שלנו גם אתם לא הייתם מסתדרים עם משהו אחר.

via GIPHY

// לין צוקרמן

Your email was successfully saved