לפני שבועיים וקצת, הצוות של מה וזה under20 ארגן לנו ערב גיבוש ב-me on the mic בפתח תקווה, כדי לגלות אם מסתתר בנו עוד כישרון חוץ מכתיבה. אתם יודעים, כמו לשי... סליחה, לזייף.

כשנכנסתי לאחד החדרים (מתוך שבעת חדרי האירוח שיש במקום) שהוזמן במיוחד עבורנו ועוצב בצורה מגניבה לכבוד המאורע, הופתעתי לגלות את שאר חבריי הקהילה ממתינים לבואי ופוצחים בשיר יום הולדת של להקת עדן (כן, בצירוף מקרים שכזה חגגתי גם את יום ההולדת ה-18 שלי ??). חוץ ממיליון חיבוקים ונשיקות, זכיתי בשלל שרשראות הוואי, בלונים, קשתות צבעוניות לראש, סרטים צבעוניים ותמונות מגנט שהמקום סיפק (מזכרת קטנה מאירוע גדול).

אחרי כמה שירים בהם זייפנו את נשמתנו והגענו לטונים שלא ידעתי שקיימים בכלל, נפתחה הדלת, ונחשו מה הגיע? אוכל!!! אחד העובדים נכנס והניח על השולחן, שהיה ערוך מבעוד מועד, גן עדן שכלל: פלאפל, צ׳יפס, אדממה, שניצלונים, פוקצ'ות, סלטים ושתייה (אגב, כל כמה דקות נכנסו לשאול אם חסר משהו. אני מאמינה שהסיבה האמיתית הייתה הזיופים הנוראיים שהלכו שם).

בין ביס לביס, בין תמונה לתמונה, המיקרופון נכנס לעניינים ואיפשר לגלות מי כאן זמר ומי פחות (בלשון המעטה).

נהניתי ברמות! הרבה יותר ממה שציפיתי. הייתי בטוחה שאתבייש לקום ולשיר בפני כולם, אבל הפתעתי את עצמי. האווירה הכיפית שהייתה פשוט דרשה לקחת מיקרופון, לשיר ולהתחיל לזוז. גם לספקטיים ביותר. מה לא היה שם?! רקדנו, סלסלנו, זייפנו, צחקנו, עשינו יאללה בכפיים, התמזרחנו, "התאנגלנו", "התעברתנו" ואפילו ביבל, מנהל הקהילה, פצח בריקוד ושירה שהפתיעו את כולנו. הייתם צריכים להיות שם כדי לראות, If you know what I mean.

אך לצערי, לכל התחלה יש סוף, וגם הערב המדהים הזה, הסתיים. היה סופר מגבש וזאת בהחלט דרך מושלמת לסיים את חגיגות יום ההולדת ה- 18. זכיתי להיות שייכת למשהו גדול.

רוצים לחגוג ב-me on the mic? כנסו לפרטים נוספים

// מאי שמר

חושב שיש לך את זה?! הגש מועמדות ואולי תהיה חלק מקהילת הבלוגרים של under20  >> http://bit.ly/2gDQsqF

Your email was successfully saved