כְּנֶגֶד אַרְבָּעָה בָּנִים דִּבְּרָה תּוֹרָה: אֶחָד מַּשְׁרִישׁ וְאֶחָד דּוּשׁ וְאֶחָד מְשַׁנֶּה וְאֶחָד שֶׁלֹּא יָדַע עַל כֻּלָּם.

הַמַּשְׁרִישׁ -
הוא הבחור הקסום שיגרום לך להתאהב עד מעל הראש.
איתו יהיו לך שיחות עומק מטורפות, סקס מטריף ורגש טָרוּף. דרכו תגלי אותך מחדש, עוד צדדים בעצמך יצופו ותוכלי לעוף איתו למרחקים. הוא יהיה האהבה הכי גדולה שלך והנפילה הכי חזקה.
הוא יגרום לך להרגיש הבחורה היפה בחדר או בבר, אפילו בעבודה, כמו שמעולם לא הרגשת. תוכלי לדבר ולעשות איתו הכל, תהיי הכי אמיתית שהיית, בלי מחסומים או מסיכות. הוא ישריש בך את מי שאת באמת ותבנו ביחד את היסודות שלך.
אבל בשנייה בה תרגישי קצת בנוח, הוא יבהל ויברח. ישאיר מאחוריו בדרכו הקסומה את ליבך השבור, אך לעולם לא תוכלי לכעוס עליו, האהבה אליו גדולה יותר מכל כעס, עצב או פחד.

הַדּוּשׁ -
אותו תכירי שבורת לב, נפש מרוסקת ותלושה מכל דבר שמזכיר מציאות.
הוא יספר שממש לא מזמן יצא ממערכת יחסים שכתשה את ליבו המסכן. איתו תוכלי לדבר על הרגש האבוד שלך ועל כך שאיבדת אמון בגברים ובאנושות בכללי, מאחר ואת מאוד מחוברת לקרקע.
אתם תשתו ותעשנו ותצחקו בכמויות, במטרה לטשטש את הכחולים שנהיו בליבכם, תטפחי בו תלות לה תאמיני שזוהי בעצם אהבה וכמובן, הסקס...

יהיה לכם את הסקס המדהים ביותר שידעה האנושות. החיבור, המשיכה, הכימיה, הגופים שלכם נועדו להתאחד. הוא ידע אותך כפי שלא ידע מעולם וראשך יתמלא במחשבות חייתיות על חוויותיכם במיטה.
אבל אבוי, הוא חנוק, לא בנוי למערכת יחסים ותמיד ישאר במרחק נגיעה (רגשית) ממך.
זו לא את, זה הטיימינג. או הוא. או כל סיבה אחרת.

הַמְשַׁנֶּה -
הבחור שיראה בך את השינוי עוד לפני שאת ראית. הוא יראה כמה יפה, טובה ונעימה את וידאג לתזכר אותך בכל הזדמנות. הוא יחמיא לך כמו שמעולם לא החמיאו ובצורה הטבעית ביותר. תרגישי שאת אחת במינה, מיוחדת שאין כמותה, הוא יגרום לך להתאהב בעצמך. כל היסודות שנבנו עם אותו משריש, עליהם תבנו בניינים שלמים.
הוא ימלא אותך בכל מה שהיה חסר, יהיה המראה שלך וההשתקפות שתתגלה אלייך תהיה יפה מאי פעם. בזכותו הערך העצמי שלך יעלה ותרגישי האישה המדהימה עלי האדמות. אולי אפילו תעזי ותגידי לו שאת בחורה של פעם בחיים. הוא יגרום לך לראות את מה שנמנעת ממנו כל חייך וישנה כל מה שהאמנת וחשבת על עצמך.
אבל ברגע שתזכירי משהו כמו מערכת יחסים, את יכולה לשכוח ממנו. הוא לא מעוניין, אבל תוכלי להשאר רק הלילה?


הַאֶחָד שֶׁלֹּא יָדַע עַל כֻּלָּם -
אז ליבך נשבר, התאחה ונשבר שוב. אכלת לא מעט חרא בדרך אבל איכשהו הצלחת לעלות על זאתי של המלך. או כמו שע. אדם שר "אז הלכתי חזרתי אחוז בשיגעון" והיו זמנים בהם התהלכה בתוכך איזו אישה ששפיותה הייתה בגדר המלצה, שהזכירה מישהי שפעם הכרת, הלא היא את.
כנראה שאת הפיסה האחרונה בפאזל המסובך שלך הצלחת להשלים ופתאום יש אוויר לנשימה, אולי ככה מרגישה הקלה או השלמה. הבור העמוק בצד השמאלי של החזה מתחיל להתמלא ומסתמן לו חיוכון על ליבך שנמצא כרגע בהתאוששות. התגברת על כל הבנים והמכשולים ואת מוכנה לקצת מנוחה ונחת, שיגיע איזה בחור שיעשה טוב, איתו תוכלי ליישם את כל שלמדת לאורך הדרך הארוכה הזו.
בזכות אותם שלושת מוסקטרים למדת את עצמך, על אפך וחמתך וואלה כמו שרומא לא נבנתה ביום, גם לך לקחו כמה שנים טובות לבנות ולהבנות, לרסק ולהתרסק, לעלות ולהתעלות.
איחלתי לחיילת חבר לחורף הקפוא הזה.


// מיכל רץ

Your email was successfully saved