לב ליבי היקר, אתה חייב להפסיק לפנטז על גברים שלא רוצים אותך. זה לא יעזור לך, חיים שלי. אתה יודע טוב מאוד שהם לא שווים אותך, אז תתקדם כי לי כבר נגמרו הפדים שיאחו לך את השריטה.

אתה חייב להפסיק להתרגש מאנשים, סתם אנשים. 
הם יגידו לך כל כך הרבה שטויות שלפעמים ישמעו מאוד חכמות, הם יפרשו דברים שאתה אומר לפי הערכים שלהם ולפעמים יגידו משהו בכוונה כדי לפגוע. חלק יהיו אינטרסנטיים ושקרנים, אבל אתה יודע עמוק בלב, לב, שמי שאוהב אותך לא יפגע בך. ואם כן, אז אני מרשה לך להיפגע רק מאלו שאתה אוהב. 
הי לב, אתה לא צריך להתרגש מכישלונות. 
פעם אתה למטה, פעם אתה למעלה, אתה מכיר ת'קלישאה. הכישלונות האלו מעצימים אותך, לב, אז תן לעצמך לבכות קצת, לשחרר. תבין שזה לטובתך. כל הלבבות הגדולים ביותר בעולם נכשלו אינספור פעמים עד שהפכו ללבבות כאלו מוערכים. אל תדאג, מבטיחה לך שתנצח בגדול, רק תן לכישלונות להיות. 

לב, יש משהו שאתה ממש טוב בו - לשפוט ולבקר את עצמך.
תפסיק לעשות את זה לפני שאני תוקעת לך סכין ללב.
יש לך קטע כזה שאתה תמיד מרגיש שיכולת להיות טוב יותר. אני יודעת, לפעמים בא לך שאני אחתוך את העורק הראשי ואחבר במקומך לב אחר, יותר טוב, יותר חכם, יותר כישרוני ויותר רזה עם עצמות בולטות בצדדים של הבטן. אבל לב, אתה חייב להבין, אתה טוב כמו שאתה. אני יודעת, ראיתי שהשתפרת בעניין הזה בזמן האחרון והתחלת לקבל את זה שאתה לא תהיה הלב של בר רפאלי או של גל גדות. אבל עדיין יש לך דרך, כפרה. אני מאמינה בך, נסיך. אתה בסדר אתה. 
הי לבוש, יש לך את הקטע הזה שאתה משווה את עצמך לאחרים. 
זה מאוד דומה לכשאתה שופט את עצמך, אבל פה זה קצת יותר הארד קור. תפסיק לעשות את זה, נשמה, יש מיליון לבבות בעולם, כל לב הוא לב מיוחד בפני עצמו, אין לך מה להסתכל על הלבבות שבחוץ. אתה גם ככה לא תצליח לראות אותם באמת, הם בתוך הגוף. אני יודעת שאתה חושב שאתה מכיר אותם, כי אתה לב בעצמך, אבל גם הם בעצמם לבבות לכל דבר, וגם הם לא תמיד מאמינים בעצמם מספיק. זה טבעי. שום לב לא מושלם. אתה חייב להתחיל למתן. תשווה ללבבות שמעוררים בך השראה, אבל אל תקנא. טוב חיים? קנאה זה חרא, זה סתם מכאיב לך.

ומה עם הקטע הזה שאתה חסום? משחק אותה כאילו שום דבר לא מזיז לך.
אתה לא עובד עלי, אני יודעת שזה מנגנון הגנה. לא נולדתי אתמול, י'מצחיק אחד. מה נראה לך שאם תגיד שלא אכפת לך מהבחור שגרם לך לבי.פי.אמ. 400 ושבכלל לא מעניין אותך שהוא ישלח לך הודעה זה יעזור? תודה ברגשות שלך! יאללה על מי אתה עובד? אתה לא לב מאבן, אתה הלב שלי, מותר לך להתרגש, מותר לך להתבאס ולדמם קצת, מה קרה? אנחנו נקום מזה ביחד. 

לב בונבון, תפסיק להאשים את ההורים שלך בכל דבר שקורה לך בחיים. ותפסיק להאשים בכללי.
אתה מספיק חזק להתמודד בעצמך, עברת דבר או שניים בחיים, אז אתה לגמרי יכול לקחת אחריות על המעשים שלך וליצור לעצמך את הלייף שאתה רוצה.

לב, אני יודעת שאתה סך הכל רוצה שיאהבו אותך, אז תקשיב לי- אל תקשיב לי, גם אני טועה. לך עם האינטואציה ותפזר אהבה, אתה כולך לב. 
כל השאר כבר יקרה מעצמו. 

אה, ותאכל קצת מהצ'יפס, מחר אתה יכול להחסיר פעימה. תחייה ת'רגע.

לחיים כפרה.

// מיכל שכטמן

 

Your email was successfully saved