בכל פעם ששואלים אותי מה בן הזוג שלי עושה בחיים, אני מתחילה להסתבך. זה תמיד מתחיל ב"הוא עושה סטנדאפ, משחק, כותב, מביים, יש לו עמוד מצליח של סרטונים בפייסבוק..." ואז מגיעה השאלה "וואלה, איזה עמוד?", אני אומרת את השם ורגע לפני שאני מספיקה למצמץ מגיעה התגובה "דיי אני מכירה אותם! איך לא אמרת שחבר שלך סלב??"

אם אני צריכה לסכם בכמה מילים מה חבר שלי עושה בחיים – הוא קומיקאי ויוצר ברשת.
אז איך זה להיות בת הזוג שלו?
1. מבטים ברחוב
אנחנו הולכים לתומנו ברחוב, מתמודדים עם מבטים מטרידים של אנשים שהרבה פעמים ניגשים אליו כאילו היה החבר הכי טוב שלהם, מבקשים סלפי... ואני, עומדת בצד, מחכה שהחגיגה תסתיים. לפעמים זה מחמיא, לפעמים זה מציק, ולפעמים אני מופתעת מכמה שזה חמוד. במיוחד כשניגשים אליו בהתרגשות ילדים קטנים, כאילו ראו הרגע כוכב שגדלו עליו כל החיים.

2. מנסה להצחיק בכל מצב
כשאני עצובה, כשאני שמחה, כשאני מגיעה הביתה, לפני השינה, בזמן השינה. הוא נכנס לי לחלומות עם איזו בדיחה שלא ממש עובדת. בקיצור- מנסה להצחיק גם כשזה לא ממש במקום. בכל זאת, לפעמים בא לי קצת שקט.

3. פיצול אישיות
אני לא גרה עם בן אדם אחד, אני גרה עם 20 אלף דמויות. עם מרוקאי בן 80, עם רוסי בשם אולג, עם פרסי, גרוזיני, ערבי, גיי... לא משעמם בכלל. כל יום הוא מנסה דמות חדשה, ויש לא מעט רגעים שאני שוכחת עם מי אני גרה.
4. יש עם מי להתייעץ
אפשר לומר שמה שחיבר בינינו עוד בהתחלה היה עניין הכתיבה. מה שטוב בבן זוג שגם אוהב לכתוב, זה שאפשר להתייעץ איתו על דברים שאני כותבת, לשמוע חוות דעת, להתעקש שמה שכתבתי הוא מספיק טוב ושאין צורך לשנות אותו. בסך הכל אני יודעת לקבל ביקורת.

5. יודע יותר מדי על המין הנשי
הרבה פעמים הוא משחק בחורה בסרטונים, שם פאה על הראש, לוקח ממני בגדים ונכנס לנעליים שלי. האמת? עוד לא החלטתי איך אני מרגישה עם זה, אבל לפחות אני יודעת שניתוח לשינוי מין הוא בחיים לא יעשה.
6. העולם שייך לצעירים
ילדות בנות 12 מוסיפות אותו לאינסטגרם, ילדים משועממים מתקשרים אליו ומצחקקים מהצד השני של הטלפון, והכי מעצבן? שזה קורה ברגעים רומנטיים. אז כן, אני מבינה שהם מתלהבים שהם השיגו את המספר שלו, אבל זה לא אומר שאפשר להטריד אותו מתי שבא להם. שיתאמו לפני.

7. 
הומור ישן
הוא רואה סדרות מלפני 100 שנה כמו "קרובים קרובים" ו"זהו זה", בטענה שהן "עיצבו את מי שהוא היום". הוא נהנה מזה כל כך, מנסה לגרום לי לראות את זה יחד איתו, מנצל כל דקה שאני לא מול הטלוויזיה בשביל לשים עוד איזה פרק ולדקלם אותו בעל פה. לא מאמינה שאני יוצאת עם מישהו שגדל על יהורם גאון וגאה בזה.

8. 
הולכת איתו לכל מקום
להופעות סטנדאפ בפאבים נידחים, להשקות עם מלא סלבס, לצילומים בטלוויזיה, כיף חיים! לראות את כל הסלבס הנוצצים ולהרגיש נורא עם זה שלא התאפרתי או עשיתי שעווה לפני.

9. 
ישיבה עם חברים
כל מפגש קצר על בירה עם החברים הופך לדיון על מה יהיה הסרטון הבא, איזה קטע הם יוסיפו למופע, איזו בדיחה יותר טובה, ובקיצור- חפירה אחת גדולה. אי אפשר פעם אחת לשבת וסתם לדבר על החיים?
10. 
עובד פחות שעות ממני
זה הדבר שאולי הכי קשה לי בזוגיות שלנו. לקום בבוקר ולראות אותו ישן בזמן שאני מתארגנת לעוד יום עבודה ארוך ומתיש, לקבל הודעת בוקר טוב ב-12 בצהריים, ולשמוע שהוא לקח לעצמו יום חופש רק כי אין להם מה לצלם. אני בכלל לא מקנאה.

// נוי ארווס

Your email was successfully saved