סקס ואני תמיד היינו חברים טובים. איבדתי את הבתולים שלי בגיל 15.5, ומאז אני פעילה מינית עד היום. אף פעם לא חשבתי שיש לי יותר מידי עניינים עם הגוף או עם המיניות שלי, מאחר שרוב הסיפורים ששמעתי מנשים בחיים שלי נשמעו מאוד דומים לחוויות האישיות שלי, ולכן רוב חיי חשבתי שאני בגדר ה״נורמה״ בכל הנוגע למיניות האישית שלי. מצד שני, אף פעם לא התביישתי לדבר על הנושא, תמיד הייתי מאוד פתוחה לגביו עם אנשים והשיא של הפתיחות הזו הגיעה עם הכתיבה הקבועה שלי בנושא במקומות שונים ברשת. הכתיבה חשפה אותי לסוגים חדשים רבים של מיניות, למחקרים בנושא סקס ואנשים שונים ומעניינים שמדברים ומלמדים עליו.

גם בתחום האורגזמות הייתי בטוחה שאני די בסדר - זה נכון שעשיתי ביד בפעם הראשונה רק בגיל 22, אבל אני מגיעה לאורגזמות בכל מיני מצבים שבעיני תמיד נחשבו לסטנדרטיים - כשיורדים לי, כשעושים לי ביד או כשאני עושה ביד, והייתי די מרוצה בתחום הזה רוב חיי המיניים. ידעתי שיש נשים שגומרות ואגינלית, וזה אפילו קרה לי פעם אחת עם בן זוג שהיה לי, אבל לגמור רק מחדירה לא היה כלול בארסנל המיני שלי. גם אני, כמו רוב הנשים בישראל, הייתי בטוחה שרק אחוז קטן מהנשים בעולם מסוגלות פיזית לגמור בחדירה ואגינלית. 

ככל שהמשכתי לחקור את הנושא לעומק, כך פגשתי יותר ויותר נשים מומחיות בתחום שהסבירו לי שזה פשוט לא נכון ושלמעשה, כל אישה יכולה פיזית לגמור ואגינלית (אלא אם כן היא סובלת מבעיה פיזיולוגית מאוד מסוימת). אז למה אנחנו לא? כי אנחנו לרוב פשוט לא מודעות לזה או לא יודעות איך, כי הגברים שלנו לא יודעים מה לעשות כדי שזה יקרה ובגלל הדעה הרווחת בחברה שלנו שאנחנו לא פשוט יכולות. לכן, אנחנו גם לא מנסות להגיע לזה ורובנו מסתפקות בסקס שכבר יש לנו ובגירוי הדגדגני, שהוא כמובן לא פחות מהנה ומענג. 

כשהבנתי שהרבה מומחיות בתחום אומרות דברים דומים סביב הנושא הזה, הבנתי שכנראה יש משהו בדבריהן, מה שגרם לי לרצות לחקור את הנושא ולגלות אם זה נכון ואם כן, איך זה קורה? הרי מהפעמים הבודדות שזה כן קרה לי בחיים, ידעתי שאם אצליח לגמור ואגינלית גם אצליח ליהנות הרבה יותר מסקס. קראתי קצת על הנושא, הלכתי לכמה הרצאות על האורגזמה הנשית, למדתי והחכמתי המון, אבל הפתרון עצמו עבור ההנאה שלי לא הגיע.

 

עד שיום אחד קיבלתי הודעה בפייסבוק מאישה בשם רוני ארז. לא הכרתי אותה או שמעתי עליה מעולם, אבל הסתבר לי שגם היא כותבת במדור היחסים של אתר ynet ושהיא עוסקת בתחומים עליהם אני כותבת ומדברת. היא הזמינה אותי אליה הביתה לשוחח על הנושא, ולמרות שאני לא נוטה ללכת לבתים של אנשים זרים בכזו מהירות, נעניתי להצעה וקבענו להיפגש. שבוע לאחר מכן הגעתי אליה והיא סיפרה לי שהיא מלמדת נשים להגיע לאורגזמה ואגינלית. 

מיד אחרי שהיא אמרה לי את זה עלו לי תמונות לראש בהן היא נוגעת בי ומלמדת אותי איך לגמור. למרות שאני מאוד פתוחה מינית, עוד לא הגעתי לשלב בו אני חוקרת את הצד הלסבי שלי. רוני מיד הרגיעה אותי שזה לא המקרה בכלל ושהשיטה שלה מערבת יותר מדיטציה מודרכת ושינוי התניות קיימות אודות המיניות שלי וההנאה המינית שלי בפרט. ניסיתי להסביר לה שאין לי ממש בעיות בתחום הזה של המיניות, אבל כשהיא שאלה אותי אם אני מגיעה לאורגזמה ואגינלית כשאני מקיימת יחסי מין, התשובה שלי הייתה לא. 
 

הו, הנה הבעיה. מיד ניסיתי להסביר לה שלא כל אישה יכולה ושלמרות שאני לא גומרת ואגינלית אני מאוד נהנית מהסקס. התשובה שלה הייתה שזה בכלל לא נכון, כל אישה יכולה לגמור מחדירה בלבד ומי שלא, לא יודעת מה היא מפסידה. יותר מזה, רוני סיפרה לי שהיא היום מסוגלת להגיע לאורגזמה רק מנשיקות על צווארה ושהיא יכולה לגמור המון פעמים בזמן הסקס עם בעלה מה שסיקרן אותי עוד יותר. 

המשך יבוא…

לעמוד הפייסבוק של רוני ארז לחצו כאן >>

לאתר של רוני ארז לחצו כאן >>

// נטלי להב


 

Your email was successfully saved