מאירועי הפוסט הקודם... "אחרי כמה ימים כבר הרגשתי איך התרגיל מגביר את תחושת העונג שלי, אבל מה לגבי ההבטחה שאלמד לגמור בקלות ובמהירות רק מחדירה ואגינלית?"

אז אני לא רוצה לגלות לכם יותר מדי על התהליך שעברתי אצל רוני ארז, אבל אני כן רוצה להעביר נקודה מאוד חשובה, אותה אני גם מספרת לכל אישה שמעוניינת לשמוע על החוויה שלי - הדבר הכי חשוב שלמדתי בתהליך הזה מעבר לכך שאני לא מגיעה אפילו ל-20% מהפוטנציאל המיני שלי, הוא שלא חקרתי את נושא העונג האישי שלי והאורגזמות הואגינליות עד היום כמו שצריך, כי התביישתי.

למרות שאני כותבת ומדברת על הנושא הרבה ובפתיחות רבה, במפגשים האישיים שלי עם גברים התביישתי במיניות ובחרמנות שלי והיה לי קשה להשתחרר עד הסוף. כי ככה למדתי מאז שהתחלתי להיות פעילה מינית, כי אני חיה בחברה שמקדשת את העונג הגברי אבל מתביישת בהנאה הנשית. 
לא נגעתי בעצמי עד שנות ה-20 לחיי ואת הואגינה שלי ראיתי בפעם הראשונה רק בשנות ה-30. אני חושבת שזה מעיד על בעיה חמורה מאוד במיניות הנשית בישראל. בהתחשב בכך שאני מאוד פתוחה מינית ומדברת על הנושא המון, אני רק יכולה לתאר לעצמי את מצבן של נשים אחרות, קצת פחות פתוחות מינית ובכלל לא התחלתי לדבר על אלה שבחיים לא הגיעו לאורגזמה בסקס. 

המיניות הנשית וההנאה שלנו בסקס אמורות להיות בעיניי בראש סדר העדיפויות שלנו, אבל משום מה, הן נמצאות כרגע בסופו וחבל. שני הצדדים משלמים על כך את המחיר והמצב לא חייב להיות ככה. אני בטוחה שיש כמוני עוד המון נשים רבות בישראל שלא ראו בחיים את איבר המין שלהן, שלא נדבר על כך שהן לא נגעו בו. וכל זה קורה רק בגלל שיש כזה טאבו סביב המיניות הנשית. 

אני מאמינה שברגע שנשנה את התפיסות המגדריות הבסיסיות שלנו במדינת ישראל לגבי תפקיד הגבר והאישה בבית ובחברה בכלל, אולי נוכל גם להגיע לשוויון מיני ראוי ולהגיע למצב בו כולם נהנים בסקס מישראל ולא רק הגברים. ובתכלס, אני גם מאמינה שברגע שיהיה שוויון אמתי במיטה, גם תהיה תקווה לשיוויון בחברה, אבל כל עוד יש חוסר שוויון במקום כל כך בסיסי ואינטימי, אין זו הפתעה שהחברה הישראלית נראית כמו שהיא נראית. 

ומה עם האורגזמה הואיגנלית שרוני הבטיחה לי? ובכן, תהליך העבודה עם רוני הוא לא קוסמי ולא מערב טריקים או קיצורי דרך. צריך להתאמן, לעבוד קשה ואת התוצאות כבר תראו בעצמכן. אני לא יכולה לומר שעכשיו אני  גומרת ואגינלית בקלות בזמן סקס, אבל אני כן מגיעה ליותר ויותר אורגזמות ואנגינליות ובאופן כללי מרגישה הכי מינית וסקסית שהרגשתי בחיי.
הסקס שלי השתפר פלאים ואני נהנית הרבה יותר מהאקט עצמו. אה וכן, גמרתי כמה וכמה פעמים ואיגנלית מאז השיעורים עם רוני. זה אמנם לא קורה בכל פעם וזה עדיין דורש ממני מאמץ ויכולת ריכוז ונוכחות בסקס, אבל אני בהחלט מרגישה שאני בכיוון הנכון ואם אני יכולה, כל אחת יכולה. 

אני יכולה להמשיך לכתוב על הנושא הזה לעד, אבל לסיכום, אני רוצה להודות לרוני שלימדה אותי איך ליהנות מהגוף, המיניות והמוח המיני שלי מחדש ואיך לגמור בדרכים חדשות מעבר לגירוי הדגדגני שכבר הכרתי. אני גם רוצה לומר לכל אחת ואחת שקוראת את המילים האלה עכשיו - אל תאמינו למה שאומרים לכן.

כל אישה יכולה להגיע לאורגזמה וואגנילית, לכל אישה מגיע להגיע לאורגזמה בכל פעם שהיא מקיימת יחסי מין ואת לא סוטה או שרמוטה אם את נהנית מלעשות לעצמך ביד או דורשת להגיע לאורגזמה בכל פעם. את פשוט אישה וזה טבעי לחלוטין.מה שלא טבעי, הוא להגיע רק ל-10% מהפוטנציאל המיני שלך ומניסיון, את יכולה להגיע לכל הרבה יותר. לא חבל? 

// נטלי להב
לעוד נטלי >> 

לעמוד הפייסבוק של רוני ארז לחצו כאן >>

לאתר של רוני ארז לחצו כאן >>

Your email was successfully saved