כשרוני הציעה לי לחוות את הסדנה המיוחדת שלה, היא הבטיחה שהיא יכולה ללמד כל אישה לגמור ואגינלית במהירות וקלות. כעיתונאית חוקרת, הסכמתי. בעיקר כי מדובר בהבטחה גדולה והרגיש לי מעניין לבדוק אם זה באמת עובד ולדווח על כך. היו לי התלבטויות; המחשבה על כך שאוכל לגלות את הסוד אל עבר אינסוף אורגזמות מטריפות חושים ועוד להעביר את הידע לנשות ישראל- מאוד ריגשה אותי. אבל מצד שני, היו לי ספקות לגבי טיב ההבטחה שהיא נתנה ולגבי היכולת שלי להגיע למה שהיא מתארת תוך זמן כה קצר. 

הגעתי למפגש הראשון נטולת ציפיות, אבל עם המון תקווה ופתיחות לתהליך. כזה שמעולם לא חשבתי שאעבור, מי חושבת ללכת למישהי שמלמדת על אורגזמות?! המפגש כלל שיחה על המיניות שלי, מדיטציה מודרכת, היכרות מחדש עם הואגינה שלי (מסתבר שלא הכרתי אותה כמו שצריך. זו הייתה הפעם השנייה בחיי שהתבוננתי בוואגינה שלי במראה). כמו כן, היא לימדה אותי תרגיל של כיווץ רצפת האגן ונהילנו שיחה עמוקה על המסקנות שהגעתי אליהן. הדברים שגיליתי במפגש היו משני חיים.

גיליתי למשל, שמאז החוויה המינית הראשונה שלי, יש לי נטייה להתבייש בחרמנות/מיניות שלי ולכן אני לא משתחררת עד הסוף בסקס. זה בגלל כל מיני גברים שהיו קוראים לי ״סוטה קטנה״ אם הייתי מראה שאני עדיין חרמנית אחרי שהם גמרו. גיליתי שהיו לי המון מחשבות שליליות על הגוף המיני שלי, הואגינה שלי, ההנאה המינית שלי, היחס שלי כלפי גברים בסקס שמנעו ממני להשתחרר בסקס עד הסוף והרשימה עוד ארוכה. 

בתור אחת שחשבה שהמיניות שלה תקינה ובריאה, גיליתי שאני לא כזו בריאה כמו שחשבתי. זה איכזב אותי מאוד, אבל המפגש עם רוני והשיחה איתה הפיחו בי תקווה לדרך חדשה. יצאתי מביתה עם משימות הביתה שכללו תרגילי כיווץ אגן והמון תהיות, אבל בעיקר תחושה מדהימה ויוצאת דופן. הרגשתי מוארת מבפנים ומבחוץ, חשתי את עצמי סקסית יותר מאי פעם וראיתי את העולם מנקודת מבט שונה לחלוטין לגבי עצמי ולגבי ההנאה המינית שלי. לא תיארתי לעצמי שככה ארגיש, אבל אכן המון מחסומים שלי נפרצו. 

בזכות המפגש הראשון, הצלחתי לקחת חזרה את הבעלות על המיניות שלי, על החושניות שלי, על החרמנות ועל ההנאה שלי. למדתי את הגוף שלי מחדש, איך הוא פועל, ממה הוא נדלק, מה הוא אוהב ואיזה יחס מגיע לו לקבל מהיום. הבנתי שההנאה המינית שלי תלויה רק בי ושזה בכלל לא משנה מי הגבר או איזה כמה "גדול" יש לו, עם כל הדברים החדשים שלמדתי, אני האחראית הבלעדית להנאה המינית שלי ורק בזכות השחרור העמוק שהצלחתי להגיע אליו, אני יכולה מעכשיו ליהנות מסקס כמו שבחיים לא נהניתי. 

ומה לגבי ההבטחה להגיע לאורגזמה ואיגנלית וודאית? גם על זה כמובן עבדנו - בין השיעור הראשון לשני רוני נתנה לי תרגיל כיווצים ועשיתי אותו כל יום, כמו ילדה טובה. כמו כל דבר, מסתבר שגם פה זה בעיקר עניין של אימון - ככל שמחזקים יותר את האיזור, ככה נהנים יותר בסקס! והיא לא הראשונה שמדברת על כיווצים באיזור הנרתיק להגברת ההנאה המינית (ראו״יוני יוגה״), פשוט מי מאיתנו באמת חושבת לעשות את זה?... אחרי כמה ימים כבר הרגשתי איך התרגיל מגביר את תחושת העונג שלי, אבל מה לגבי ההבטחה שאלמד לגמור בקלות ובמהירות רק מחדירה ואגינלית? 

המשך יבוא…

// נטלי להב

לעוד נטלי >>

לאתר של רוני ארז >>

Your email was successfully saved