יצא לי לאחרונה לבלות עם אנשים שקצת שונים ממני. הם אוהבים לעשות סקס רק בקבוצות, עם הרבה אנשים שמשתתפים או מסתכלים. סקס בשבילם הוא הצגה, ההנאה שלהם היא נחלת הכלל והגוף שלהם לא מהווה עבורם מחסום להנאה מינית. האנשים האלה מסתובבים כל היום בתחושה שלווה ונינוחה בכל הנוגע לגוף שלהם ולמיניות שלהם - הם אוהבים סקס והם לא מתביישים בזה, הם עושים כמה שיותר סקס עם כמה שיותר אנשים והם לא מתביישים גם בזה. 

אני לידם ״ונילית״, ,חלבית", "סאחית", "חננה". זה שאני כותבת על סקס לא מרגש אותם וזה שאני סגורה ופרטית עם הסקס שלי מצחיק אותם. פתאום אני מוצאת את עצמי מרגישה ממש שמרנית בכל הנוגע לגוף שלי ולסקס וזו חוויה חדשה עבורי, כי תמיד מאז התיכון הייתי המינית, הנועזת, החצופה, הסוטה. והנה, סוף סוף מצאתי אנשים שלידם אני לא הסוטה, אלא החננה!!! בהתחלה זה ריגש אותי, להיות הנורמלית פתאום. ואז זה גרם לי לפקפק בעצמי - לידם, אני כלום! אני סתם בחורה נורמטיבית שמדברת על סקס אבל בפועל, דיי משעממת במיטה. 
צילום: עומרי אילת

אחרי שהתרגלתי לזה שהם מתפשטים איפה ומתי שבא להם, כאילו העירום שלהם הוא שום דבר, הבנתי שזה לא שאני חננה או משעממת, הם פשוט קיצוניים לצד השני. מדובר באנשים שלא מתביישים, אין להם מגבלות במיניות והם נהנים מהחיים ברמה שאנחנו רק חולמים עליה. אין להם דאגות, חרדות, חששות. הם לא מתביישים, נבוכים. הם לא נלחמים בעצמם, הם פשוט עושים מה שבא להם, מתי שבא להם ואיך שבא להם וזהו.

הבילוי לידם גרם לי לחשוב, כמו כל בילוי בחברת אנשים חדשים, הנה אני, זו הנועזת שכותבת ומדברת כל היום על סקס, מוצאת את עצמי ליד אנשים שאשכרה חיים את הדבר הזה וזה פשוט מרתק בעיניי ברמות אחרות. מה גורם לאדם אחד להתבייש במיניות שלו ולאדם אחר להיות כל כך מוחצן לגביו? האם זה משהו שקרה לו בילדות, חוויה טראומתית, או אולי זה בגלל שהיו להם הורים יותר פתוחים, אוהבים ומפרגנים? מה קרה להם שלא קרה לי, שגרם להם להיות כל כך פתוחים במיניות? אולי בעצם, אני זו שדפוקה והם הנורמטיביים? ואם כך, אולי למעשה כולנו קצת חולים בראש בכל הנוגע לסקס והם אלה שמבינים את זה בצורה הנכונה? הרי גם ביוון העתיקה נהנו מאורגיות כל היום וכל הלילה. אולי זו הנורמה הבריאה?
צילום: עומרי אילת

אחרי שסיפרתי להם במה אני עוסקת, הם קצת צחקו עליי  ולא דיברנו יותר על הנושא. העניין שלי בהם נע בין הלם ותדהמה שהם אשכרה חיים ומתנהגים ככה, לבין סקרנות ועניין לכך שהם אשכרה חיים ומתנהגים ככה, בטבעי שלהם. זה מרתק אותי לראות אותם מהצד, משוחררים, נינוחים, אוהבים את הגוף שלהם ברמה שהם היו מסתובבים עירומים כל היום אם רק היו יכולים. לוקחים סקס כמשהו כל כך טבעי, נכון ומגניב ולא עושים ביג דיל מכל מיני מונחים שליליים כמו בושה, צניעות או מבוכה. 

הסקרנות הובילה אותי למסקנה שגם אני רוצה לחיות ככה, בלי דאגות, בלי חששות ממה חושבים עליי, בהנאה מתמדת כל הזמן. אבל אני עוד לא במקום של להשתחרר ולחוות סקס קבוצתי מחרמן ומענג. אני עדיין חננה, שאוהבת סקס רק עם עוד אדם אחד ולא 20, אבל אני מודה שזה מסקרן. החופש הזה להתפרע, ליהנות ולהתענג מבלי לחשוב על זה יותר מדי. הקלילות שבמיניות, בהנאה, בעונג היא דבר מרתק וממכר ואין ספק שאת הדרך שלי בעולם המיניות, רק התחלתי. 

// נטלי להב

Your email was successfully saved