כשקבענו להיפגש, לא ידעתי בדיוק מה הולך לקרות. מצד אחד, הוא נורא התעניין בטנטרה ושאל אותי הרבה שאלות על הנושא עוד לפני שקבענו ומצד שני, טנטרה תמיד קשורה למיניות ואני לא יודעת אם בא לי לשכב איתו, אני בקושי יודעת איך הוא נראה! הוא פנה אליי בכלל דרך הפייסבוק ואין לו תמונות בכלל, אבל הוא השאיר לי הודעה קולית בצ'אט ואני סאקרית של קול גברי סקסי.

הוא הדליק אצלי התעניינות ואפילו מעט חרמנות, רק מהקול שלו והדרך בה הוא דיבר. לא האמנתי לעצמי כשקבעתי להיפגש איתו, איזו סיבה יש לי לשבת עם גבר שאני לא מכירה ושרוצה לדבר איתי על סקס טנטרי?! ובכל זאת, זה היה מהמקרים האלה שפשוט שחררתי מהציפיות לגבי מה יקרה.

הוא הגיע אליי לדירה בול בשעה שקבענו, דיוק יוצא דופן בעידן של היום. כשפתחתי לו את הדלת קצת הופתעתי וקצת לא. הקול שלו סיפר לי עליו כל כך הרבה שכבר חצי הצלחתי לדמיין איך הוא נראה וכשהוא עמד בכניסה לבית שלי ידעתי שצדקתי, אפילו הופתעתי לטובה. הוא היה גבוה ובנוי היטב עם כתפיים רחבות, ידיים גדולות וחזקות, שיער בלונדיני, קצת גלי, כמו שאני אוהבת. היו לו עיניים ירוקות גדולות וחיוך שהמיס אותי כבר ברגע הראשון.

אחרי שנכנס התיישבנו אצלי בסלון, אבל הרגשתי יותר מדי מבוכה מהצד שלו בשביל להתחיל לדבר על טנטרה ומיניות מקודשת, אז הצעתי לו שנתפשט ונשב שנינו עירומים. העירום כבר הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים שלי, במיוחד מהדרך הרוחנית שלי, ואני מרגישה הכי ״אני״, כשאני עירומה. בכלל, לא אכפת לי מי לידי או מי רואה, אלא רק מההרגשה שזה נותן לי, של שלמות, מלאות, ביטחון עצמי ואושר כללי כזה שקשה לי להגיע אליו כשאני לבושה. הוא לא היסס ומיד התפשט והתיישב מולי עירום. כמו בכל פעם שאני עירומה עם אנשים, מיד זרקתי מבט חטוף לחבילה שלו וראיתי שאכן, הוא מצויד היטב. לא יותר מדי גדול ולא קטן מידי, בדיוק בגודל הנכון, ״בינוני וטוב לו״. 
בשעה הראשונה לא היה בנינו מגע בכלל, רק דיברנו על החיים ולאט לאט הרגשתי שהוא משתחרר לידי. הסיטואציה בחלט קצת מלחיצה, אנחנו לא מכירים ויושבים עירומים לגמרי, ללא מיניות או מגע. רוב החיים אנחנו הרי רגילים שעירום מגיע יחד עם מיניות אבל הנה, ישבנו גבר ואישה, בעירום, ללא סקס. אחרי שעה וקצת של שיחה, והסבר מאוד מפורט של מה זu מיניות טנטרית ואיך זה עובד, הוא שאל הוא בשקט ובנימוס ״את תרצי לנסות איתי?״. עצרתי לרגע לחשוב; מצד אחד הרגשתי מאוד בנוח וחרמנית' אבל מצד שני, רק הכרנו ואני לא עושה את זה בדרך כלל. 

שאלתי את עצמי ״איך את מרגישה עכשיו בסיטואציה הזו״, ״האם נוח לך? נעים לך? בא לך?״ הקשבתי לגוף שלי והבנתי עם עצמי, שדווקא כן בא לי לנסות ואמרתי לו.
הוא התחיל לגעת בעצמו ואני ישבתי שם והסתכלתי עליו. התחלתי להרגיש את פנים הירכיים שלי מתחממות יותר ויותר ואת התחושה הנעימה הזו שעולה בגוף שלי, האנרגיה המינית שהולכת ומתעצמת עם כל רגע שעובר, אנרגיית החיים שאיתה אני עובדת מידי יום בפרקטיקה המינית שלי. הוא ישב מולי ונגע בעצמו ולאט לאט התקרב אליי, עד שכבר ישבתי על הרגליים שלו אבל לא הייתה חדירה, רק ליטוף שלו את עצמו והמגע העדין והרך שלי לאורך כל גופו. 

אחרי עוד כמה דקות של ליטופים הוא לא עמד בזה יותר. הוא קם מהרצפה כשהוא מחזיק אותי ואני כורכת את הרגליים שלי סביבו ומשם, הלכנו אל חדר השינה שלי. המתח כבר היה בשמיים ושנינו לא עמדנו בפיתוי יותר. זה היה אחד הסשנים הכי מדהימים שהיו לי בחיים, הגעתי למשהו כמו 20 אורגזמות ואחרי שעה וחצי של סשן איטי ואינטנסיבי הוא גמר עליי גמירה ארוכה וחזקה, כזו שאורכת לפחות שתי דקות עם חליבה ארוכה ואיטית. אני לא יודעת אם זה היה בגלל המתח שנבנה, חוסר ההיכרות שלי איתו או הסיטואציה בכללותה אבל זה היה אחד הסשנים המענגים שהיו לי בחיים...

צילום תמנוה ראשית: רון אוריאל
// נטלי להב
 

Your email was successfully saved