או-מיי-גאד. נמאס לי לשמוע את כל הגברים הבכיינים שבכל פעם שאני מעלה פוסט, מגיבים ״אבל מה עם הגברים???״. עד כדי נמאס לי, שהחלטתי לכתוב על זה פוסט שלם, בתקווה שאולי זה יגרום להם לסתם את הפה אחת ולתמיד. נתחיל מזה שבסקס, יש בדרך כלל לפחות שני אנשים וכשמדובר בסקס סטרייטי, יש כנראה גבר ואישה. אם זה נכון, זה אומר שאתם חלק עיקר מחיי המין שלנו אז ברור שגברים חשובים!!! ברור שאכפת לנו שגם הם ייהנו, יתענגו, יגיעו לאורגזמות ויהיו מסופקים ובאותה הנשימה, ברור שגם להם יש כל מיני עניינים שהם צריכים לפתור בינם לבין עצמם, רגשות מודחקים והרבה ריפוי עצמי של הילד הקטן שבתוכם.

אבל, וזה אבל גדול, אני לא גבר ואני לא מכירה את החוויה הגברית ולכן, אני כותבת על החוויה הנשית, עובדת רק עם נשים ועוסקת במיניות נשית. אם הייתי גבר, הייתי כנראה עוסקת במיניות גברית. לזה גם נוסיף את העבודה שהחברה, תקשורת ההמונים והתרבות המערבית, די הקדישה את עצמה למיניות גברית במאה שנים האחרונות, כך שעד לא מזמן, שמענו למעשה רק על מהצד הגברי. 

בכלל, המיניות הגברית תמיד הייתה יותר לגיטימית - לבנים מותר לגעת בעצמם ולאונן, זה חלק ״טבעי״ מגיל ההתבגרות, הבנים מספרים אחד לשני על זה, המורים מדברים על זה (כבר בגיל 12 ידעתי מה זה "חלום רטוב" כי דיברו על זה בכיתה), אף אחד לא חושב שבולבול זה איבר מגעיל ומסריח וכולנו יודעים שלגברים, לא קשה להגיע לאורגזמה. בכלל. 

המיניות הגברית הייתה במרכז התרבותי-חברתי בעולם המערבי למשך כל כך הרבה שנים, שכמעט ושכחנו שגברים הטרוסקסואליים עושים סקס עם נשים, מרב שעסקנו רק במיניות שלהם. חייזר היה יכול לראות את המצב מהצד, ולחשוב שכל בני האדם הומואים עם כמות היחס שהמיניות הגברית קיבלה. 

אבל לשמחתנו היום, קצת יותר ממאה שנים אחרי שנשים היו בבעלות בעליהן מבחינה חוקית, יש לגיטימציה לדבר על מיניות נשית, אוננות נשית, שפיכה נשית, אורגזמות נשיות. אחרי שנים של התעלמות ממיניות נשית, הגיע היום בו אנחנו מדברים על זה בחופשיות, אבל לאאאאאאאא, גברים לא מסוגלים לקבל את זה! כי פתאום לא מדברים יותר עליהם! אז הם בוכים, מגיבים תגובות נעלבות על כך שאני מדברת רק על נשים ודי משגעים אותי, למען האמת.

החלטתי לכתוב את זה כדי לעשות סדר… זה לא שהמיניות הגברית לא מעניינת אותנו, היא מאוד מעניינת, אבל עסקנו בה כל כך הרבה שאנחנו קצת רוויות מהנושא. מיניות נשית לעומת זאת, לא ממש קיבלה במה ולכן, אני נוטה לשים אותה במרכז הבמה עבורי לפחות, ולדבר עליה. ואם תחשבו על זה, כל תשומת הלב הזו על מיניות נשית היא בעצם לטובתכם, כי ברגע שנשים ייהנו יותר מסקס, גם אתם תיהנו יותר. 

אז יש לי כמה הצעות, לכל הבכיינים שמתלוננים שאני כותבת רק על נקודת מבטן של נשים:

1.    תפסיקו לבכות על זה שלא דיברתי על מיניות גברית, זה לא סקסי בעליל ואפילו די דוחה.
2.    תתחילו להבין שתשומת הלב, אשר מופנית כלפי המיניות הנשית היא טובה גם לכם.
3.    קחו צעד אחורה ותנו למיניות נשית את קדמת הבמה, אחרי מאות שנים בהן המיניות הגברית הייתה שם. שחררו. 

אני חושבת שכולנו יכולים להסכים שהמיניות הגברית פחות במצוקה מאשר הנשית, ושיש הרבה עבודה לעשות עד שנגיע למצב שאנחנו שווים, גם במיטה מבחינת העונג שאנחנו חווים. אז תעשו טובה, תמצאו משהו אחר לבכות עליו, אוקיי? 

// נטלי להב
 

Your email was successfully saved