לפני חודשיים הייתי בפסטיבל "אשרם במדבר", שם הסתובבתי במשך ארבעה ימים בעירום מלא, ועפתי על זה! אחרי חודשים של תרגול יוגה בעירום, השארתי את המבוכה בבית יחד עם הבושה, אשמה, ביקורת עצמית ושיפוטיות וביום הולדתי היה לי את הכבוד להסתובב בחליפת יום ההולדת שלי בחברת 300 אנשים עירומים. נתתי להם להסתכל ולהחמיא לי והרגשתי כמו אלה אמיתית. הבעיה הכי גדולה בפסטיבל מבחינתי, הייתה לחזור הביתה לחיים הרגילים, בהם אני מוגבלת על ידי בגדים צמודים ומעיקים שפשוט לא נוחים לי יותר. 

אחרי שבועיים בג'ונגל העירוני של תל אביב, הגיעה אליי הברקה (בעזרת חברה שנתנה לי השראה) - אני אמנם צריכה להסתובב בבגדים כל עוד אני מחוץ לבית, אבל מתחת לבגדים אני יכולה להיות עירומה! כן, אני יודעת שמתחת לבגדים אנחנו תמיד עירומים, אבל אני מדברת על השכבה שמפרידה בין הגוף העירום שלנו לבין הבגדים - ההלבשה התחתונה. אותה החזיה המוכרת ולא נוחה שכולנו לובשות וסובלות ממנה (ושאיתה הפסקתי ללכת כבר לפני חודשים) והתחתונים, שכביכול מגנים לנו על איבר המין מלכלוך, אבל למעשה יוצרים יותר לכלוך בעקבות האגירה המיותרת של הפרשות שמצטברות על התחתונים שאיתם אנחנו הולכות כל היום, בלי להחליף. 
פרסמתי בקבוצת הנשים שאני מנהלת בפייסבוק ("נשים ללא בושה") על כך שאני הולכת בלי תחתונים וקיבלתי את התגובות הרגילות של - "זה חשוף מידי", "תחתונים נועדו למטרות היגיינה", "מה עם ההפרשות" ועוד. במקום לענות לכל אחת, החלטתי לכתוב על זה בלוג, כי אני מאמינה שמדובר בנושא חשוב בו רובנו מפספסות וחבל. כמובן שיש גם קשר בין הליכה בלי תחתונים לבין היכולת לחוות אורגזמות, אבל נגיע לזה בהמשך.

אז הנה כמה עובדות מדעיות (שמתי לינקים להמשך קריאה) על הליכה ללא תחתונים בקרב נשים, מקווה שתלמדו מזה משהו חדש ושזה אולי יעודד אתכן ללכת פחות עם תחתונים, למען הבריאות והעונג שלכן!

1. בדקתי ולא מצאתי קשר בין לבישת תחתונים לפגיעה בהיגיינה של איבר המין שלך. אין מחקר מדעי שמוכיח את הקשר בין השניים. 
2. כן קראתי שללכת בלי תחתונים יכול למעשה למנוע דלקות או פטריות. לנשים שמגרדות שם הרבה, זה הפתרון המושלם. אם לא ביום, לפחות בלילה בזמן שאת ישנה.
3. הווגינה גם ככה לחה ועטופה שיער, אין צורך להוסיף לה עוד שכבה של חנק.
4. כשהווגינה שלך מכוסה למשך כל היום, יש יותר סיכוי שתסבלי מפטריה כי התחתונים הופכים למצע המושלם להתרבות של בקטריות. לי לא גירד בשבועיים האלה בכלל. 
5. מהחוויה שלי - לא היו לי יותר פסים של תחתונים שמבצבצים מבעד למכנסיים או טייטס. 
6. לא הייתי צריכה לחשוב יותר על דרכים יצירתיות להוציא את החלק של התחתונים שנכנס לי לחריץ של התחת.
7. למדתי שאני לא חייבת לשים את הפושפוש שלי על משטחים זרים, פשוט למדתי לשבת על החלק הפנימי של הבגד וכך אני תמיד מעניקה לו מקום חם ונעים לנוח עליו.
8. הרגשתי יותר סקסית, נשית ומשוחררת.
9. אני חרמנית יותר.
10. הסיכויים שלי לחוות אורגזמה הוכפלו. כולנו כבר הבנו שהאורגזמה נמצאת בשחרור. ואם את כבר מרגישה משוחררת, ללכת בלי תחתונים יגביר את הסיכויים שלך לחוות גלים של אורגזמות לאורך כל היום. 
לסיכום, כמו עם חזיות, גם תחתונים לנשים כנראה עוצבו לראשונה על ידי גבר, מתוך נקודת המוצא שחשוב שיהיה לך מגן לווגינה אבל יותר חשוב, שזה יהיה יפה לגברים להסתכל על זה, אחרת אין דרך להסביר את הבגד המשונה והממש לא נוח הזה. אני באופן אישי מרגישה כמו אישה חדשה מאז שנטשתי את התחתונים בבית וממליצה לכן להתנסות בזה, גם אם זה רק ליום אחד, כדי לחוות ולראות בעצמכן אם זה מתאים לכן או לא. 

// נטלי להב
 

נטלי היא גם מדריכת אורגזמות ועובדת עם נשים שרוצות לחוות יותר עונג בין הסדינים עם לינק לבלוג שלי - http://natashalahav.com/

Your email was successfully saved