אני מודה, בפעם הראשונה שעשיתי סקס לא כאב לי ולא ירד לי דם. רוב החיים התביישתי בזה ואני לא חושבת שסיפרתי לאף אחד עד לפני כמה שנים. למען האמת, הייתי בטוחה שאולי זה אומר שעשו לי משהו כשהייתי קטנה או שמשהו בגוף שלי לא בסדר. לא הבנתי למה כולם אומרים שזה אמור להיות כואב ואני לא הרגשתי זאת. אם גם אתם מאלה שמאמינים שבסקס הראשון קרום הבתולים נקרע ולכן יורד דם, ודאי גם חשבתם שלא הייתי בתולה בפעם הראשונה שלי כשקראתם את המשפט הראשון, אבל הייתי בתולה אחושמרמוטה! אז איך זה יכול להיות? 

קודם כל, שכבתי עם מישהו שהיה חבר שלי ואהב אותי מאוד. היינו מתחרמנים על בסיס קבוע אצלו בחדר ועשינו הכל חוץ מסקס ומין אוראלי (שלא הייתי מוכנה בזמנו בשום פנים ואופן). אחרי שהתחרמנו במשך ארבעה חודשים, דיברנו על זה והחלטנו יחד שננסה לשכב בפעם הראשונה. זו הייתה הפעם הראשונה שלו ושלי והתרגשנו יחד מהחוויה. הוא הכין את החדר שלו במיוחד, שם סדיני משי אדומים, הדליק נרות, שם קטורת והשקיע באווירה מאוד נעימה, רגועה וסקסית בחדר שלו. הוא הכין את הקונדום והיה אחראי עליו  הרגשתי איתו הכי בנוח בעולם.
כששכבנו, לא כאב לי, כי הייתי רטובה ונהניתי מינית מהחוויה. לא ירד לי דם. למרות הדעה הרווחת שהדם שיורד הוא מקריעת קרום הבתולים, הדם הוא למעשה בגלל החיכוך של הפין בואגינה. כשאנחנו, הנשים לחוצות מאוד, אנחנו מכווצות את כל הגוף שלנו מבלי לשים לב, וזה כולל את הואגינה. רב הנשים לא מודעות לכך שהן מכווצות כי חסר להן הידע והחיבור לגופן והן מאמינות שזה אמור לכאוב, כי ככה סיפרו להן. רובן גם ימשיכו באקט ולא יעצרו את הפרטנר וכך למעשה נוצר הדימום, ללא קשר לקריעת הקרום.

אגב, יש קרום, אבל הוא גמיש ונמתח וגם אם הוא נקרע, הוא צומח חזרה. אין איזה קרום שקורעים כמו מתנה ונשאר קרוע, כסימן לבתולים. זה בולשיט, אגדה אורבנית שגברים המציאו על נשים עוד בתקופה שנשים היו בבעלותם (עד ממש לפני מאה וקצת שנים) כדי לחזק ולהמחיש כמה נשים הן חפץ שאדם אחר יכול לקחת עליו בעלות. אני מספרת את כל זה בעיקר לנשים הצעירות או לאימהות, כדי שאולי מעכשיו נשים לא יסבלו בסקס, גם לא בפעם הראשונה וגם לא בפעם המאה - סקס לא אמור להיות כואב, אף פעם, אם הוא כואב, סימן שאת מכווצת את הואגינה שלך מבלי לשים לב ולכן כואב לך. 

הגיע הזמן שנתחיל לחקור את המיניות שלנו קצת יותר מקרוב ושנעשה סדר במה נכון ובמה לא נכון, יותר מדי נשים באות אליי כשהן עדיין בטוחות שקרום הבתולים הוא משהו שנקרע ורק העובדה שאני מספרת להן שהסיבה שכאב שלהן היא כי הן כיווצו את כל הגוף מלחץ, משחרר אצלן המון מטענים מיניים שליליים שמנעו מהן לחוות אורגזמה ואגינלית. 
אז איך דואגים שלא נכווץ ושלא יכאב לנו בסקס? דואגים שנוח ונעים לנו, שאנחנו מרגישות בטוחות ונאהבות ואם התנאים האלה לא קיימים, אז אל תעשי איתו סקס, כי את תסבלי וחבל. סקס אמור להיות להנאת שני הצדדים, זה לא משהו שמישהו אחד עושה לאדם אחר כדי שרק לו יהיה נעים, לא. זו חוויה משותפת ואין שום סיבה בעולם שתסבלי מזה. 

// נטלי להב

Your email was successfully saved