חייתי לפחות 8 פעמים עד היום. 8 דמויות, 8 תחפושות, 8 חיים שלמים, שונים אחד מהשני. עם אנשים שונים, נופים שונים ובעיקר, נטלי שונה. התחלתי כילדה בריטית קטנה שהייתה מבקשת מאימא שלה ללכת לעשות פיפי בשירותים, משם עברתי להיות העולה החדשה והילדה החדשה בכיתה שלא יודעת עברית. משם, הייתי הילדה החדשה שכן יודעת עברית אבל היא סתם מוזרה, אחר כך הייתי הילדה החננה שיש לה קבוצה של חברות קרובות שהן הכל אחת בשביל השנייה.

משם, הפכתי להיות נערה צעירה שנסעה לעבוד לבד בעגלות בארצות הברית, את התפקיד הזה ניהלתי במשך 6 שנים בהם גם הפכתי להיות חברה של… הדמות הבאה הבאה הייתה נטלי שבורת הלב שחזרה לישראל בדיכאון, ממנה הפכתי להיות נטאשה, הברמנית הכוסית ששותה בקבוק וויסקי בערב ומזדיינת עם מי שבא לה מתי שבא לה. אחרי זה, לתקופה קצרה, הייתי נטלי חסרת הערך והביטחון העצמי, שנותנת לאנשים לעשות איתה מה שהם רוצים בלי לומר מילה, ובסופו של דבר התגלגלתי להיות מי שאני היום, נטלי שעושה ומלמדת יוגה בעירום לנשים, מאמנת אישית לחיים מאושרים יותר והילרית למיניות וחסימות רגשיות.

בכל פעם הייתי דמות אחרת - נראיתי אחרת, נשמעתי אחרת, עד כדי כך שאדם שהכיר אותי באחד משלבי החיים שלי, כנראה לא היה מזהה אותי ברחוב בשלב אחר. כשעבדתי בעגלות, הייתי 10 קילו יותר עם עודף עצב מתמיד, כשעבדתי בלילה הפנים שלי היו נפוחות מהאלכוהול, כשהייתי חסרת ביטחון עצמי היה לי ענן שחור שהסתובב מעל לראש שלי 24 שעות ביממה. וכך, בכל פעם מחדש מילאתי תפקיד אחר, עם מראה אחר, חיים אחרים, חברים אחרים, מקום מגורים שונה לחלוטין. בכל פעם המצאתי את עצמי מחדש, אבל נטלי האמיתית שתמיד הייתה בתוכי, לא קיבלה במה. היא תמיד הוסתרה, הוחבאה מהחשש שלא יקבלו אותה, לא יבינו אותה.

לשמחתי, התפקיד האחרון שלי, זה שאני מכהנת בו כרגע, הוא באמת אני. בפעם הראשונה בחיי, הסכמתי להראות את הפרצוף האמיתי שלי לעולם - את נטלי הרוחנית, שעושה כל יום מדיטציה, שעושה דין וחשבון עם עצמה מידי יום, את נטלי שמאמינה בגלגולי נשמות ושמתקשרת כל מיני דברים מעניינים למי שצריך לשמוע, זו שעוזרת לאנשים לרפא את עצמם דרך אהבה עצמית וחמלה. השלתי את כל הקילואים של הכאב והכעס, ולאט לאט פרחתי להיות מי שאני באמת.

זה הדבר הכי מפחיד שעשיתי בחיים, אבל אחרי שניקיתי את כל קליפות הכאב, מצאתי את מי שאני באמת, ואני מבינה שהדמויות האלה ששיחקתי עזרו לי בתקופות שונות בחיי, אבל גם עיכבו אותי במשך השנים הללו מלהגשים את עצמי ואת מלוא הפוטנציאל שלי בחיים האלה. בסופו של דבר, זה היה המורה שלי שעזר לי להחזיר את נטלי לחיים. הוא לא וויתר לי, חשף בפניי את כל הדמויות השונות שאני משתמשת בהן, ביטל עוד דמות ועוד דמות שהצבתי מולו, עד שכבר לא נשארו ממש דמויות להילחם בו יותר, ופשוט נכנעתי לתוך עצמי בהתמסרות מלאה ובאהבה גדולה.

לפעמים איך שאנחנו חושבים שאנחנו אמורים להיות זה רק רעיון טפשי של האגו שלנו, שנועד למנוע מאיתנו את מה שאנחנו אמורים לעשות באמת. אנחנו הרי לא באמת יודעים מה יהיה מחר, מה אני אמורה לעשות או מי אני אמורה להיות. אני יכולה רק לחיות באמון שלם ביקום, שהוא תמיד ידאג לי ושככל שאני יותר מלאה באהבה כלפי עצמי, ככה גם העולם החיצוני שלי יסתדר בהתאם. אני לא יודעת מה אמור להיות ואני לא מתיימרת לחשוב שאני כן או לפעול בהתאם. אני רק מתמסרת לכוחו של הרגע הזה בידיעה שלמה, שאני אהובה.

// נטלי להב

Your email was successfully saved