אני נטלי להב, בת 33, והעבודה שלי מגוונת מאוד - אני כותבת ומאמנת אישית להעצמת החוויה האורגזמית. 
שעות העבודה שלי הכי גמישות שיש, אני עובדת מתי וכמה שבא לי. אחרי שנים של עבודות משעממות ומסודרות כביכול (מגיל 16-33), החלטתי לעזוב הכל ולהרוויח כסף ממי שאני. למדתי לאורך השנים את כל מה שהייתי צריכה לדעת כדי להקים לעצמי עסק ופשוט עשיתי את זה ומאז אני רצה עם זה.

למדתי המון דברים שונים בדרך למה שאני עושה היום - אימון אישי בגומא, ריפוי באלכימיה, מדיטציה מודרכת, בודהיזם ופילוסופיה הודית, טנטרה ורודה ופשוט לקחתי את כל מה שלמדתי ויצרתי משהו חדש משלי!
כאישה תמיד הרגשתי לא בסדר עם זה שאני מינית, חרמנית או נהנית מסקס. עם השנים התחלתי יותר ויותר לעסוק בנושא ואחרי שריפאתי את עצמי והגעתי למצב בו אני חווה אורגזמות ללא קושי או מאמץ, הבנתי שאני יכולה לעזור גם לנשים אחרות ולכן, אני עוסקת בזה. זה תהליך של כמה שנים.

יום עבודה שגרתי אצלי מתחיל בדרך כלל בשבע בבוקר, אני מתקלחת ויוצאת עם גולדה הכלבה לטיול בחוף הים. אחרי זה אני עושה לי בבית שייק ירוק, קוראת קצת ספרות רוחנית ויושבת על המחשב. יש לי מידי פעם מפגשים אישיים אצלי בבית, לפעמים אני מלמדת יוני-יוגה ולפעמים יוגה בעירום לנשים. הכל משתנה כל הזמן.

סביבת העבודה שלי היא לגמרי יצירה שלי, ולכן היא מדהימה. לפעמים אני עובדת מהבית, לפעמים מבית קפה, כל יום זה אחרת ואני אף פעם לא יודעת איך היום שלי יתחיל או ייגמר.
מבחינת יתרונות וחסרונות, אני לא רואה חסרונות בלעזור לנשים ליהנות יותר בסקס ובחיים בכלל. השיווק העצמי לפעמים מעייף וממש לא כיפי, אבל זה חלק מהעניין וגם אותו אני עושה בכיף.

מכיוון שאני עצמאית אני יכולה כל הזמן להמציא את עצמי מחדש. החודש למשל המצאתי שיעור חדש מיוחד לנשים שרוצות להעצים את החוויה המינית שלהן, יוני יוגה. לא עשיתי את זה לפני, אבל למדתי על זה והרגשתי מוכנה אז פשוט פתחתי שיעור והתחלתי להעביר. יש לי את העבודה הכי כיפית בעולם!!!!

// נטלי להב

Your email was successfully saved