כל החיים שלנו אומרים לנו להיות צנועות, לא למשוך יותר מידי את תשומת ליבם של גברים ולא להיות מיניות מידי, כדי שלא יחשבו שאנחנו ״זולות״. כל החיים מלמדים אותנו - בבית, בבית הספר, בטלוויזיה ובקולנוע, שלהיות אישה טובה זה להיות אישה צנועה שלא מדברת על מין, לא חושבת על מין ובטח שלא מפנטזת על מין. את הדתיות אפילו לא מלמדים איך באים תינוקות לעולם עד רגע לפני החתונה, והחילוניות רואות מגיל צעיר כל מיני נשים נהנות בטלוויזיה אבל עם המון שיפוט, ובעיקר עם מלא קנאה שהן בעצמן לעולם לא יוכלו להיות משוחררות כמו הבחורות האמריקאיות בטלוויזיה.

ואז, בעזרת השם או בעזרת המזל אנחנו מתחתנים, ופתאום אני אמורה להיות כוכבת פורנו במיטה!!! הדבר הזה, שכולם כל החיים אמרו לי לא להיות, פתאום רוצים שאהיה בדיוק כזו! בכל שאר התחומים תהיי אישה למופת - תנקי, תכבסי, תבשלי, תכיני את הילדים לישון, קחי אותם לגן, תאהבי את הבעל שלך, תדאגי שיהיה לו טוב, שיהיו לו בגדים נקיים, ארוחות חמות ומבושלות, שיהיה לו נעים בבית. אין לנו בעיה להיות נשים למופת, אבל במיטה?! לא, שם אמרתם לי להיות צנועה.

אבל לאאאאאאא, שם הם לא רוצים שתהיי צנועה. במהלך היום הם רוצים אישה מכובדת, אבל במיטה? פראית! הם רוצים שבערב תשני את מי שאת ופתאום תאהבי סקס!!! פתאום תהיי בעד מיניות ותנוחות הזויות, שביום תהיי קדושה ובלילה זונ…
אבל יש פה בעיה ענקית שאף אחד במדינה הזו לא מדבר עליה!!!! איך אפשר כל החיים לגדול בידיעה שאישה מינית היא מופקרת, ואז פתאום, יום אחד, להפוך לאישה מינית שגם אשכרה נהנית מהסקס ואפילו מגיעה לאורגזמה?! איך אני יכולה להגיע לאורגזמה אם כל החיים אמרו לי שאישה מינית זה רע ואסור?!

אני עובדת עם אינספור דתיות ודתיים, חרדים וחרדיות, חסידים וחסידיות, ואני רוצה להגיד לכם בלב שלם שזה פשוט טירוף. אני יושבת מול נשים שכל החיים הזהירו אותן מסקס, שלא מבינות למה הן לא מצליחות להשתחרר בסקס עם בן הזוג שלהן. איך היא תהנה מסקס, אם אמרו לה כל החיים שזה אסור?!!? תבינו, אנחנו כמו ספוגים ואנחנו לומדים על החיים מגיל צעיר - מי נגד מי, מה טוב ומה רע, מה נעים ומה ממש לא. מה לעשות שמלמדים במדינת ישראל שאישה לא אמורה לאהוב סקס יותר מידי, היא לא אמורה לדבר על זה, לחשוב על זה או להתעסק בזה, אבל פתאום, במיטת הכלולות, היא אמורה להיות לא פחות מכוכבת פורנו, וגם משפריצה ומגיעה למולטי-אורגזמות. חחחחחח.

הפתרון? פשוט. אנחנו צריכים לדבר על סקס יותר, להסביר על סקס לילדים מגיל צעיר, להראות להם שזה בסדר, מותר, נעים ורצוי, ולא להפחיד או להרתיע אותם מהנושא. כן, זה בסדר ללמד נערה צעירה שסקס זה גם בשביל העונג שלה ולא רק כדי לספק את הגבר שלה, זה בסדר ללמד נערות שהן אמורות ליהנות מהחוויה ולא רק הוא, וזה בסדר ללמד אותן שמיניות בריאה משפרת את איכות החיים.

אם נשים ילמדו מגיל צעיר שסקס זה גם בשבילן, לא נגיע למצב בו הן צריכות לעשות משהו שמראש אמרו להן לא לעשות, או להגיע למצב בו נשים עושות סקס רק כדי לספק את הגבר שלהן, בלי מחשבה אחת על העונג שלהן. האורגזמה נמצאת בעונג, לא בהתחסדות.

נטלי להב הינה מאמנת אישית והילרית ועובדת עם אנשים על התקרבות לעצמם, לגוף שלהם ולמיניות שלהם.

// נטלי להב

Your email was successfully saved