תמיד כשאני מדברת על טנטרה, אנשים מדמיינים לעצמם אורגיה המונית, וזה לא רחוק מהמציאות. המון אנשים עוסקים בטנטרה כדי להיפתח מינית, ולא סתם. יש מן גישה בעולם הטנטרה של חוסר שיפוט או ביקורת – הכל עובר, הכל בסדר, וגם מה שלא בסדר, בסדר. אם יש מקום שבו אפשר להיפתח מינית וללמוד על עצמך באמת, זה בטנטרה. 

אני פחות בעניין של טנטרה בישראל, ולא ממש מעורבבת בקהילה הזו, בעיקר כי אני לא בקטע של אורגיות או של מיניות ציבורית. אני אישית לא אוהבת את זה, לא כי יש בזה משהו לא בסדר, אלא כי אני יותר מאמינה שסקס זה אקט קדוש, וכשהוא קורה בין שני אנשים שאוהבים אחד את השנייה, השמיים הם הגבול לעונג ולאקסטזה שניתן להרגיש ולחוות. זה לא מחייב ששני הצדדים יהיו זוג, אגב, אלא רק שיש ביניהם אהבה וכבוד אחד לשני, ושלשניהם אכפת מהעונג של האחר. 

בין אם אתם כן אוהבים מיניות ציבורית ובין אם אתם יותר צנועים כמוני, יש כמה אלמנטים מאוד חשובים שכל אחד ואחת יכולים לקחת מהטנטרה לשיפור חיי המין שלהם…. הנה חמישה מהם:

1.    נוכחות בסקס
2.    להסתכל בעיניים
3.    לנשום
4.    לגעת כדי לגעת
5.    לעשות סקס כדי להתענג, לא כדי לגמור 

אני מקווה שכל אחד ואחת מכם יקחו את מה שהכי דיבר אליו או אליה, ואם שום דבר לא ממש עשה לכם את זה, זה גם בסדר. מה שחשוב זה שיהיה לכם נוח במפגש המיני, שתרגישו משוחררים ובנוח, ובעיקר שתיהנו ותתענגו על הגוף שלכם ושל הפרטנר שלכם, כי כל השאר זה בונוס.

לאתר של נטלי - אישה בלי בושה
// נטלי להב

Your email was successfully saved