אלכסון זה אסון1

כשביקשו ממני לכתוב על מקומות בהם חייבים לעשות סקס לפני החתונה, מיד עניתי שבכל המקומות שאפשר לעשות סקס לפני החתונה, אפשר גם אחרי. אבל אז שאלתי את עצמי - זוגות נשואים עושים בכלל סקס עדיין, חוץ מהפעמים הבודדות כדי להביא ילדים? (אני רווקה בת 30, אל תשימו אליי לב). אני חושבת שפחות מדובר על המקומות עצמם ויותר על ההרפתקנות, הספונטניות והמשיכה לסיכונים שהולכים ונעלמים ככל שעוברות השנים כזוג נשוי וגדלות המחויבויות.

כשמדברים על מקומות בהם כיף לעשות סקס, חשוב לקחת כמה דברים בחשבון. כשעושים סקס, איברי המין הגבריים והנשיים נחשפים למשטחים וחומרים שונים שאולי לא יעשו להם הכי טוב, כמו למשל חול. נכון, תמיד בסרטים זה נראה כיף להתמזמז על החוף ולהשחיל אותו פנימה מבלי שאף אחד ישים לב. אבל אתם תשימו לב מהר מאוד שהדבר אינו נוח בכלל.


עוד דבר שחשוב זה שכל עניין הסקס במקומות שהם לא המיטה זה בעיקר בשביל הריגוש. לא חשוב בכלל אם תגיעו לאורגזמה, הרי תמיד תוכלו להמשיך בבית. מה שכן חשוב זה שתיהנו מהחוויה. ושלא תיתפסו. יש מקומות שזה פשוט לא חוקי ולא כדאי להתעסק עם החוק כשמדובר במשגלים ציבוריים.

והדבר האחרון זה הספונטניות. אל תתכננו לעשות סקס במקום ציבורי, פשוט תזרמו עם הרגע. ברגע שמתחילים לתכנן דברים כאלה זה פשוט נהרס. אלא אם כן את פולנייה מעצבנת שצריכה לתכנן הכל מראש באופן מדויק, ואז בכל מקרה לא תיהני מסקס במקום ציבורי אז בשביל מה? לא שאני אומרת שכל המקומות הכי כיפים לעשות בהם סקס הם ציבוריים, אבל זה כן מגרה לדעת שממש מאחורי הדלת שאתם נשענים עליה, עומדים אנשים שאין להם מושג מה אתם עושים שם בפנים.


אז מהם המקומות בהם כדאי לעשות סקס לפני החתונה (ואחריה)?

מיטת הנעורים שלכם – במיוחד אם אתם יוצאים עם מישהו שבחיים לא היה שם עליכן בתיכון, או אם סתם תמיד רציתם לעשות סקס מטורף על אותה המיטה בה שיחקתם בבובות הפוני הקטן שלי.

שירותים של בר/מועדון/מסעדה – כי אין מה לעשות, הריגוש של לעשות סקס במקום אסור, ובמיוחד במקום בו אנשים היושבים ממש ליד, דוחפים אוכל יקר מיד לתוך הפרצוף שלהם. פה אתם עלולים להיתקל בדפיקות דלת. במידה וזה קורה, פשוט תתעלמו, תסתדרו, ותצאו מהתא הכי קולים שאפשר. הם בכל מקרה מקנאים שהרגע קיבלתם קצת אקשן והם לא.


על הספה של חברים שלכם בזמן שאתם שומרים להם על הדירה – כי אין דבר יותר כיף מלומר "בכיף אני אשמור לך על הדירה כמה ימים" כמו להזדיין בכל פינה אפשרית של הבית. תשתדלו במקרה הזה רק לא להשאיר "הפתעות" בטעות.

בבריכה ציבורית, כשיש לידכם אנשים – נכון, לא מומלץ לעשות סקס בים - לא בחול ולא במים (מלח=חול) אבל בבריכת שחיה זה בהחלט מותר ואף כדאי. כשיש אנשים לידכם זה פשוט מגרה עוד יותר. לא מאמינים לי? תנסו ותראו.

במעלית בזמן שהיא תקועה – אם היא לא נתקעה סתם ככה במקרה (כמובן שאם מצב כזה קורה, מיד להוריד את התחתונים ולגשת למאלכה), אז תעצרו אותה. קצת יכעסו השכנים אבל זה כנראה רק ידליק אתכם עוד יותר ומעלית זה פשוט מקום סקסי, אין לי ממש הסבר לזה.


 

אני בטוחה שיש עוד המון מקומות בהם ממש כדאי לעשות סקס, או לפחות לנסות. כל מקום בו אסור יהיה יותר כיף מאשר במיטה, ותמיד טוב לחדש ולשמור עניין בחיי המין שלכם, במיוחד אם אתם לפני חתונה ועומדים לפני תחילתם של חיים בנאלים ומשעממים ל-40 שנה הקרובות לפחות. תנצלו את הזמן הזה כל עוד אתם צעירים, יפים ולא הורים ולכו על זה כשמרגיש לכם בוער בין הרגליים. תהנו!
 

לכל הפוסטים של נטלי >>

// נטלי להב zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz5 (1)


Your email was successfully saved