שירה יושבת על הבר, בדיוק במקום שהוא אמר לה לשבת, לבושה בשמלה קצרצרה בצבע שחור. היא לא אחת כזו, באמת שלא, אבל יש משהו בכמה שזה אסור שגורם לה ללכת על זה. השעה כמעט חצות והוא נכנס, החיוך הרחב שלו גרם לה תמיד להרגיש נינוחה על ידו, הוא חיפש אותה עם העיניים וכשמצא החל ללכת לעברה, בכל צעד וצעד פעימות ליבה עלו בהתאמה.

כשהוא התיישב על ידה היא הרגישה במתח המיני ביניהם, בהתחלה הוא היה מעט קשוח כלפיה והיא הרגישה קצת מוזר עם הסיטואציה, אבל העיניים האפורות-ירוקות שלו הפנטו אותה. הוא הניח את ידו על הירך שלה מתחת לבר, מוסתרת מעיני המבלים.

tumblr_o3xeh4LL2s1ujfh3qo1_500

שירה בלעה את הרוק, היא הרגישה את החזה שלה עולה ויורד ומבטה היה נעוץ בו, מחכה לראות מה יעשה. ידו טיפסה סנטימטר אחר סנטימטר במעלה הירך עד אשר הגיעה לקצה השמלה שלה ואז הוא רכן לעברה ולחש באוזנה- "את מדהימה".

שירה החלה להרגיש צמרמורת קלה, השפתיים שלו נחו על צוואה, מעבירות בה זרמי עונג קלים, היא נעה לאחור והביטה בו, כאילו הם רק שניהם בכל העולם כולו. הוא הניח ידו על מותנה והצמיד אותה אליו. כעת היא נחה בין זרועותיו הגדולות, נושמת ומנסה להרגיע עצמה עת שהוא לוחדש לה- "תסמכי עליי". הוא משעין אותה מעט לאחור ובעדינות מפסק את רגליה. כף ידו נחה בדיוק באמצע, מוציאה את שירה משליטה. העיניים שלה רצו הלוך ושוב, מחפשות מבטים חטטניים וכשלא מצאה אותם, הרשתה לעצמה לגנוח בשקט אך עם המון עוצמה באוזנו. הוא ידע בדיוק איפה ללחוץ, כאילו הכיר אותה שנים.

tumblr_mtrl32iqTH1qce2t7o1_500

בשבריר שנייה האצבע שלו עקפה את מכשול החוטיני ופגשה בשפתיים רטובות וצמאות למגע. זה כבר יותר מדי, שירה התכוונה לקום וללכת אך בדיוק בנקודה הזו האצבע הקרירה שלו חדרה אל הר הגעש שלה, משתקת אותה לחלוטין. היא נצמדה אליו, מתה מבושה ומעונג. הוא לקח את כף ידה הקטנה ונישק אותה בזמן שידו השנייה פרטה על מיתרי העונג שלה. שירה הרגישה כמו בעולם אחר, הם לא בבר, אנשים לא יכולים לראות אותם. זה רק שניהם.

לפתע הוא נעצר ונעמד, שילם את החשבון ולקח אותה אחריו, הם נכנסו לאוטו ונסעו במשך רבע שעה עד שהגיעו לחניון שומם, מרוחק. בתוך שנייה היא הייתה שעונה לאחור כשהשמלה שלה מופשלת והפנים שלו בין רגליה, עיניו פגשו בעיניה והיא ראתה את הלהבה שבוערת בו.

tumblr_n4gfa2FTBK1sujfi2o1_500

המפגש העצמתי בין הלשון שלו לשפתיה גרמו לה להצטמרר וכמעט לקפוא, הוא היה כל מה שהיא הייתה צריכה באותו הרגע, הלשון נגעה בשיא הרטיבות שלה, לא פוסחת על שום נקודה, שפתיו נישקו ולשונו הרטיטה כל סנטימטר בגופה. שירה הרגישה כאילו היא תכף נגמרת, הוא הוסיף שתי אצבעות לתוכה, כאילו הלשון שלו לא הספיקה, הגניחות שלה ביחד עם הרעש המתוק שהמפגש ביניהם הפיק היו כמו שירה באוזניה של שירה. סימפוניה של תאווה, תשוקה ולהט.

כעת שירה השעינה אותו לאחור ופתחה את רוכסן המכנסיים שלו. לעיניה נגלה איבר זקוף כלוא בבוקסר לבנים שירדו מיד, תחילה החזיקה בו בידה, מעבירה עליו את ציפורניה.
היא רכנה לעברו, ראתה כיצד עיניו נעצמות, כיצד איברו מתקשה בפיה, היא נעה הלוך ושוב, משאירה שובל של רוק לאורך איברו. בבת אחת הוא הרים אותה והניח עליו, מנסה להכנס לתנוחה הנכונה, ואז בשנייה אחת מדהימה הוא היה בתוכה. שירה הרגישה כאילו היא שבויה בטראנס. הריח, הזיעה המתוקה, העיניים שלה נעצמו ופיה נשאר פתוח, גניחות עזות מילאו את החלל. ידיה נאחזו בתקרה בעוד היא קורסת תחת גופו. פיו נשק לפטמותיה, מתחיל להתקרב לנקודת הפיצוץ שלה, ציפורניה ננעצו בגבו כאשר הר הגעש בין רגליה התפרץ, אורגזמה מיטלטלת הרעידה את גופה, היא התנשפה והתנשמה בעוד הוא יצא ממנה ושואל במבוכה היכן מותר לו לגמור, ולאחר מספר שניות נתזי אהבה חמים נורו לעבר שדיה הגדולים.

הם התיישבו זה לצד זו, מזיעים, סמוקים ועם חיוך גדול' זכר למה שהתרחש לפני כמה דקות.

// ניצן זרוצקי

Your email was successfully saved