אל תהיי טיפשה. לא עושים דברים כאלה, החיים שלך הרבה יותר חשובים מזה. את חייבת לתכנן קדימה, את מוכרחה להבין את התוצאות. וזה לא משנה מה הוא רוצה, זה לא משנה כמה מתוקות מילותיו, כמה משכנעים טיעוניו. אם הוא אוהב אותך, אם הוא רוצה אותך, אם אכפת לו ממך, הוא יבין. הוא יסכים. אם את באמת חשובה לו, הוא לא ינסה בכלל לשדל אותך. אל תהיי טיפשה, לעולם אל תעשי סקס לא מוגן.

אתם אצלו בדירה, מתפתלים מעל הסמיכה. ואת רוצה אותו כל כך, בוערת אליו. את מרגישה אותו, חזק ועומד וכל כך משתוקקת שיהיה בתוכך. והוא מביט בך מלמעלה במבט הממיס הזה. את מחייכת אליו ושניכם מבינים, שניכם יודעים, שניכם מתואמים. זה עומד לקרות. הוא מנשק את השקע שבין השדיים שלך, ואז בפינה הזאת בין האף ללחי. את מלטפת את שערות חזהו השחורות ולאט לאט ידייך נשלחות לעבר חגורתו. הוא כבר כל כך קרוב, כמעט וחודר. ואז את שואלת בטון חרמני "יש לך קונדום?". יש לו, ברור שיש לו. הוא מקצוען ואין סיכוי שיוותר על סקס מזדמן ולמרות זאת, הוא מנענע ראשו לשלילה. שפתיו מתקרבות באיטיות לאוזנך. "אני מעדיף בלי, זה יותר נעים. אני יותר אוהב את זה ככה. תאמיני לי, זה יהיה מדהים". את מסתכלת עליו מבולבלת, נזכרת בשטויות שלימדו אותך בבית הספר והוא מבין ומישיר מבטו אלייך. זה נראה כאילו בכל העולם יש רק אותו. "אני אגמור בחוץ, אל תדאגי".

אז את מסכימה. כי זה מה שהוא אמר ואת לא רוצה להיות קטנונית, יבשה. הוא יגמור בחוץ וכלום לא יקרה. את משקרת לעצמך, את מדחיקה את העובדות. את העלונים על מחלות מין. את הידיעה שגם לפני השפיכה, זרע עשוי להיכנס לנרתיק. את פשוט אומרת לעצמך שיהיה בסדר וכמה גרוע זה כבר יכול להיות? מקסימום תיקחי פוסטינור. מקסימום נטפל בזה. הסקס כבר נגמר. הוא כבר נגמר. אבל בך עוד נשאר. את משקרת לעצמך, את מדחיקה את העובדות. מילים כמו גרדת הריון, תופעות לוואי מגלולת היום שאחרי או ועדת הפלות. יהיה בסדר. חייב להיות.

הוא כבר נרדם ואת מביטה בתקרה וממששת את הבטן. האם יש שם משהו? אוי לא, מה עשית? את מדמיינת נוזלים נעים בתוכך, מתקבצים יחד לאחד. מחר תלכי לבקש בדיקה למחלות מין את אומרת לעצמך. יהיה בסדר. הוא אמר לא לדאוג. אבל את דואגת, כי זה הגוף שלך. כי הריון עשוי להרוס לך את החיים. כי זה לא מה שרצית. את כל כך צעירה, את לא יכולה להיות אמא.

את לא באמת כזאת טיפשה. בנות רבות עשו זאת לפנייך. וויתרו על עצמן, על חירות גופן למען חתיך שרירי עם קול עמוק. את לא באמת טיפשה, עשית טעות ואין סיבה שזה יהיה הסוף. וזה יהיה לא קל, וגם עשוי לעלות כמה אלפי שקלים. בטח תצטרכי להתקשר לאמא שלך, בטח היא תתחיל לבכות כמו שתמיד היא בוכה כשדברים נהיים קשים. את לא באמת כזאת טיפשה, אבל תהיי חתיכת מטומטמת אם לא תלמדי לשמור על עצמך. לכבד את עצמך. יש דברים שלא עושים. סקס לא מוגן הוא האחד מהם.

בפעם הבאה שאיזה חרמן יכנס למיטתך, תחשבי קודם כל על עצמך. בפעם הבאה שאיזה אגואיסט ינסה לשכנע אותך לוותר על הגומי, תסתלקי משם עוד לפני שיספיק לפתוח את הריצ'רץ'.

// ניצן ריבלין

Your email was successfully saved