בוא נעשה את זה תמים, כמו פעם, כשהיינו בתיכון. בוא רק נתנשק, וזה יהיה מלהיב, ואתה קצת תזיע בידיים לפני שתנשק אותי, כי זאת תהיה הפעם הראשונה שאנחנו מתנשקים. וזה יהיה קצת מביך ונצחק באמצע, ולא נהייה סגורים אם זה סבבה להכניס את הלשון, וכמה להכניס ומה עושים איתה כשהיא שם. 

בוא נעשה את זה תמים, לא ישר ניכנס למיטה ונתפשט. בכל פעם נגלה עוד חלק בגוף שלנו, וכל פעם משהו אחר ייחשף; תלטף לי את הבטן ותעלה לאט לאט עם היד שלך עד לחזיה שלי, ואני ארחיק לך את היד כי אנחנו עוד לא שם. ונעשה את זה שוב, ופעם אחת תנסה לגעת לי בחזה ואחר כך תעביר את היד שלך על התחת שלי, ואתה תכבד אותי ולא תנסה שוב לגעת שם, כי הרחקתי אותך כבר פעמיים. ובתכלס אני יודעת שאם תנסה עוד פעם אני אתן לך, כי גם אותי זה מרגש ומלהיב, אז אתה תחכה לסימן קטן ממני שייתן לך את הזכות לגעת באזור הנחשק. 

בוא נעשה את זה תמים, ורק נוריד חולצה כי זה מלהיב מספיק. אני אבדוק לך את שרירי הבטן ואתה תסתכל על החזייה שלי, ואז נתמזמז קצת ותנסה להוריד לי את החזייה ביד אחת, ותסתבך בזה כי אתה עוד לא מיומן ותשתמש גם ביד השנייה, ואני ארד עליך שלא עושים את זה ככה ונעשה שיעור באיך מורידים חזייה ביד אחת. בשביל שאר הבנות שתהיה איתן. 

בוא נעשה את זה תמים, ובהתחלה רק נעשה סקס יבש. אתה זוכר מה זה, שהיינו עושים את זה פעם וזה היה מלהיב, ולא רציתי לספר לאף אחד כדי שלא יחשבו שאני שרמוטה ונותנת. ואיך זה גורם לי להרגיש, ואתה תעביר את היד שלך בין הרגליים שלי ותגרום לי להרגיש דברים שאני עוד לא מכירה. ותהיה לך בליטה במכנסיים וזה קצת יביך אותי כי בחיים לא ראיתי או הרגשתי משהו כזה. 

בוא נעשה את זה תמים, ונגלה אחת את השני ומה כל אחד אוהב, וננסה הכל. אתה תנשק לי את התנוך של האוזן ואני אנשק לך את הצוואר, ונלמד ביחד איך עושים אהבה או סקס ומה ההבדל ביניהם אם יש כזה בכלל. ובהתחלה תגמור מהר ותתבאס על עצמך כי גבר אמיתי צריך להחזיק הרבה זמן, ומה זה אומר בכלל הרבה זמן. וזה יהיה לי נעים, ותשאל אם גמרתי ואני לא אדע כי אני לא יודעת איך אני אמורה להרגיש.  ולא בא לי לבאס אותך שלא גמרתי כי כל מה שאני יודעת על זה למדתי מהחברות שאמרו לי שאת תדעי כשתגמרי. 

בוא נעשה את זה תמים, ותגיד לי שאתה אוהב אותי רק בגלל שאתה לא יודע מה זה לאהוב, כי ככה זה אהבה ראשונה – אתה נותן את כולך שם. ואני אגיד לך שגם אני אוהבת כי זה מה שעושים, כי איך אפשר לא להגיד את זה בחזרה בלי להעליב. אנחנו נסתכל אחד לשני בעיניים ונשתוק שעות, ונהייה עצובים כשצריך אבל לא יותר מידי, כי בכל זאת אנחנו רק ילדים שעוד צריכים לטרוף את העולם. ונדבר ונצחק ונחייך ונאהב עד אין סוף כי רק ככה אנחנו יודעים.

// נעמי אברון

Your email was successfully saved