אני הבחורה הכי מגניבה במסיבה. אני יודעת איך לרקוד, אני מתבלטת מעל כולם. אני אשתה איתך צ׳ייסר ואפלרטט, אני אתן לך מספיק יחס בשביל שתחשוב שאתה יכול להשיג אותי, אבל עדיין לא תהיה בטוח בזה לחלוטין. אני לא אפחד להפסיד ב׳מה הסיכוי׳ ולמצוא את עצמי מתחילה עם בחורה ולוקחת אותה לרקוד על הבר. אני אהיה שיכורה אבל לגמרי מודעת להכל, שום דבר שתעשה לא הולך להפתיע אותי. נוכל לרקוד עד אור הבוקר או לחתוך מוקדם בשביל לשבת סתם ככה בחוף.

אני הבחורה שתרצה לסיים איתה את הלילה. אני אלבש משהו נוח ופשוט אבל אהיה סקסית בטירוף. הכל יהיה כמעט חשוף, אבל בלי שיראו כלום. אני אעשה לך עיניים כל הערב וטיפה אנשך את השפה. יהיה בנינו מתח מיני מטורף ואתה רק תחכה לרגע שבוא תאזור מספיק אומץ כדי לנשק אותי, ואחרי זה כבר לא תרצה להוריד ממני את הידיים.

אני הבחורה שאפשר לדבר איתה שעות. יש לי דעה ואני לא מפחדת להגיד אותה. אני יודעת הרבה על הרבה תחומים ואני אעשיר את עולמך. נוכל לדבר על עובדות ודעות – על האם דמוקרטיה היא עדיין צורת השלטון הטובה ביותר או שאולי הגיע הזמן שהעולם יתקדם לרעיון חדש. או שנוכל לדבר על רגשות ורעיונות - על מה זה אומר להתאהב ומה כל אחד מאיתנו מחפש. נוכל לדבר על הגשמת מטרות, מה זה אומר לחלום ואם זה אמור להיות משהו שאתה מצליח להשיג או שחלום תמיד צריך להיות במרחק נגיעה ממך.

אני הבחורה שהחברים שלך יאהבו. אני לא אצטרך שתשב לידי או שתחזיק לי את היד. אני ישר אקלוט את הדינמיקה של הקבוצה ואשתלב בדיוק באמצע. אני אדבר בשפה שלהם וישר אהיה אחת מהחברה. חברים שלך ישמחו כשאני אצטרף והם יפרגנו לך שמצאת בחורה כזאת.

אני הבחורה להביא הביתה להורים. גדלתי במקום איכותי, עשיתי תפקיד משמעותי בצבא, אני חיננית ואמהות מתות עלי. המשפחה שלי כל כך מביכה שאני יודעת להתמודד עם כל שאלה שתיזרק לכיוון שלי ואתה לא תצטרך לדאוג שלא יאהבו אותי.

אני הבחורה שתרצה להתאהב בה. אני אזרום איתך על סודוך ב-4 בבוקר, נטפליקס בשישי בצהריים וטיסה ספונטנית לחו"ל סתם כי אנחנו יכולים. אני לא אמציא דרמות איפה שאין. אני אתן לך את המקום שלך בזוגיות כי גם אני בן אדם עצמאי ורוצה דברים שיהיו שלי. אני אדחוף אותך להשיג יותר ואכעס עליך שאתה לא מתאמץ מספיק, אבל אהיה המקום הבטוח שלך כשתרצה להתרסק.

ואתה? אתה רק צריך לתת לי פייט בכל התחומים. אתה צריך להיות מגניב לפחות כמוני. לדעת איך להדליק אותי ואיך לשמור על המתח המיני בנינו גם אחרי שניכנס לשגרה. אתה צריך להיות איש שיחה טוב ולהצליח להביא לשולחן דברים מעניינים לומר, לכבד אותי ואת הדעות שלי, וגם אם אתה לא מסכים, לדעת איך לומר את הדברים מבלי לפגוע. אתה צריך להיות חבר של חברות שלי בדיוק כמו שהספייס גירלס לימדו אותנו, ולהצליח להתמודד עם המשפחה שלי - ויש לי שלושה אחים גדולים, אז בהצלחה.

ויותר מהכל, אני צריכה פשוט להתאהב בך, במי שאתה ובמה שאתה מביא לשולחן. אתה צריך לגרום לי לצאת מאזור הנוחות שלי ולהניע אותי לעשות דברים מדהימים באמת. אתה צריך להכיל אותי ולהיות המקום הבטוח שלי, הבן אדם שאני יכולה לספר לו הכל בלי שישפוט אותי.
נו, אז אתה מוכן?

// נעמי אברון

Your email was successfully saved