מה הוא 'גבר גבר' בעינייך?" חברה זרקה לאוויר, בין הדברים שהושלכו לחלל החדר היו גם "טוב במיטה", "סקס מעולה", "אמין וכנה", "מישהו לסמוך עליו". מצחיק כמה התמימות היא מחיר יקר שאי אפשר להתחמק מלשלם אותו.

ערב אחד, אחרי עוד דייט מוצלח שכלל המון מחמאות מצידך, המשכנו אליך הביתה. לא חשבתי יותר מדי ולא תכננתי איך נתקדם. אולי אתה הבטחת לעצמך שעד הדייט השביעי זה חייב לקרות, אולי לא חשבת על זה בכלל, בדיוק כמוני, ואולי, אולי היה מופעל עליך לחץ חברתי. החזקתי ממך בחור אחראי, כזה שארגיש בידיו בטוחה. לא דאגתי, מסתבר שאולי הייתי צריכה.

התנשקנו, הכל היה בסדר, הכימיה הפיזית לא הרקיעה שחקים, אבל לפעמים הדברים האלה לוקחים זמן, וסבלנות דווקא יש לי. אז כמה פרטי לבוש ירדו והבנתי לאן זה הולך, לא פסלתי את זה על הסף. אחרי זמן מה (יש לומר בשעות, לא בדקות) הבחנתי שהקפטן שלך לא ממש מצדיע לי.

מצאתי לנכון להיעלב בשנייה הראשונה, אני יודעת איך אני נראית ומה אני שווה, הבעיה היא לא אני. בוודאות. אני בוגרת ומאוד מבינה, ולנוכח המשפט "זה לא קרה לי בחיים" בחרתי להבליג, על אף האכזבה, דברים כאלה קורים וכולנו בני אדם.

כמו בני 16 (של הדור הישן) התגופפנו עד שהלסת כאבה לי כבר, כי כמה אפשר להתנשק? אבל מילא, כבודו של החבריקו במקומו מונח. יכול להיות שאלה היו המילים היפות, המבטים המזוגגים או אולי היה זה היין, אבל לא ראיתי את זה מגיע. הסיטואציה ממילא הייתה מביכה בטירוף, לא חשבתי שיכול להיות יותר גרוע מזה.

not satisfied

בבוקר חזרתי הביתה ואתה הלכת לשבת עם חברים, מן יום שבת שגרתי כזה. אחר הצהריים חברה שלי התקשרה כמיטב המסורת כדי לשמוע קצת מאירועי האתמול, ואני, בתמימותי, בחרתי שלא להביך אותו ולשמור את עניין הקפטן הרדום לעצמי.

היא ניסתה לדלות עוד פרטים ובסוף נשברה "בקיצור, שכבתם נכון?" היא חצי הודיעה חצי שאלה. השיחה לא ארכה יותר מעשר דקות, וזה לקח לי בדיוק עשר שניות להבין מה עשית.

מסתבר שעל האגו הגברי קשה לוותר, ועל הלחץ החברתי אין מה לדבר. וכשמדובר בלילה לוהט עם בחורה - אי אפשר לצאת בלי ידך על העליונה. אז הלכת וסיפרת ששכבנו כמובן, שבעצם המציאות היא שאתה לא הצלחת להעמיד את התותחן.

ועם כל הכבוד לאגדות ומעשיות, מאיפה החוצפה ללכת ולהפיץ עליי שמועות? אתה פישלת, אתה אכזבת, ואתה ידידי, גם את הסחורה לא סיפקת, אז דע לך שלמרות שבחרתי לשמור את זה לעצמי, אני יודעת כמה מעפן יצאת. ואם אתה מרגיש גבר גבר אחרי שקרים שאתה מספר לחברים ואולי גם לעצמך, הרשה לי לספר לך שכדי להיות 'גבר גבר' בסטנדרטים שלך, צריך קודם כל להעמיד אותו במיטה.

:/ לא תמיד הוא זקוף

// עדי שיקלי

Your email was successfully saved