השנה האחרונה הייתה רצופת אירועים, גם טובים וגם רעים. השנה האחרונה הייתה עמוסה, חונקת, מוצפת ורועשת. השנה האחרונה הייתה מלמדת וחושפת, כועסת ואוהבת ועם כל זה, קצת עצוב לי שהיא עומדת להיגמר.

אז שנה חדשה עומדת בפתח, ואני רוצה לבקש ממך כמה דברים, להניח יסודות ככה לפני שמתחילים. שתכירי אותי קצת ותהי עדינה, שתדעי מה הציפיות שלי ושאני אדע למה להיות מוכנה.

אני צריכה שתהיי מתוקה, כזאת שמפזרת חום לכל אורכו של הגוף, שיש לה טעם פירותי, עדין וארומטי שמתפשט בחלל הפה ומשאיר רצון לעוד. תהיי מבעבעת קצת אבל עדיין קלילה מספיק שיהיה נעים ללגום אותך.

אני צריכה שתהיי סבלנית איתי, שתדעי שאת שנה של התחלות חדשות, מרגשות ומפחידות. תתלווי אליי לחוויות המסעירות ולרגעים החד פעמיים שעומדים לפניי, תתלווי גם לקינוחים הפירותיים שאני כל כך אוהבת, ואני בונה על זה שיהיו הרבה כאלה השנה.

אני צריכה שתעזרי ליצור רגעים בלתי נשכחים, כאלה שמצטלמים טוב ומעלים חיוך על הפנים גם שנים קדימה. תהיי מוכנה להיות מרגשת ומדהימה עבורי? זה יכול להיות גם בדברים הקטנים, בראנץ' חגיגי או אולי ארוחה ביתית מפנקת, תתלווי איתי לרגעים הקטנים שהם בסוף המתוקים ביותר, ממש כמו יין.

אני צריכה ממך הקשבה, תשומת לב לפרטים, אני צריכה שתבשילי מהר ותהיי מוכנה להישפך לכוס שלי ולחיי בהרמוניה מושלמת. אני צריכה שתדעי לקרוא אותי ותדעי לפנק כשצריך, ולפעמים גם כשלא.

אני צריכה שתקיפי אותי מכל כיוון ותדאגי שארגיש נאהבת, תכירי לי אנשים חדשים וחשוב מזה, תשמרי קרוב את אלה שאספתי עד כה, הם בלתי ניתנים להחלפה. תשמרי עליי כשאני אצא לעולם הגדול, אסיים את הלימודים וארוויח את לחמי. תדאגי שיהיה לי טוב, שאעבוד במקום שיעריך אותי ויעזור לי לבנות את עצמי. תהיי שם כשאני נופלת אבל גם כשאני מרחפת לפסגה, תעזרי לי לרחף לשם?

אני צריכה שתקלי עליי בדברים הקשים, אבל תתני לי להרגיש את הכובד, שאדע שאני עובדת קשה ואבין גם בשביל מה. תדאגי לבריאות של הסובבים אותי, אל תזניחי אף אחד, לא כאב ולא שפעת. תשקיפי מסביב, תסבי את תשומת ליבי לדברים שנעלמים מעיניי בשגרה, תפתיעי אותי לטובה.

שנה חדשה, תהיי כמו יין מוסקטו טוב, כזה של רמת הגולן שאין פשרות על איכותו. תהיי מתוקה וקלילה, מבעבעת משמחה ואושר, תהיי כזאת שכיף לחלוקה אותה עם אנשים שאוהבים, שכיף למזוג אותה לכוסות ולראות איך כולם מחייכים בזכותה. תהיי כזאת שנעים לפתוח אותה, שהצליל שהיא מפיקה ממכר ורוצים רק עוד ממנה. תהיי בלתי נשכחת, אבל הכי חשוב תהיי את, חדשה מרגשת ומלאת הפתעות, אני כבר לא יכולה לחכות.

למארז חגיגי ונוצץ לשנה החדשה של יקב רמת הגולן במחיר מיוחד לקהילת "מה וזה" לחצו כאן 

// עדי שיקלי

Your email was successfully saved