סקס. סקס סקס סקס סקס סקס.
זה לא קליק-בייט כדי שתקראו את הפוסט שלי – אלו הכתוביות של הבועה מעל הראש שלי באופן רצוף כבר שבוע.
עושה רושם שלא משנה שכרגע סקס זה הדבר הכי רחוק ממני שיש (מנטלית ורגשית) לגוף יש עניינים משלו – לפי דעתי הוא רומז לי ממש לא באלגנטיות שאחרי שנה ותשעה חודשים יש מצב שאני צריכה לעשות סקס.

התגובה שלי לסיטואציה:
"איייייייייייייייייייייףףףףףףף מה סקס עכשיו מהההה הקשרררר, אנחנו באמצע הלחנת שיר מקורי על הפסנתר תינוקות שלה!"
אבל אז העניין הזה התחיל לקחת יותר מדי מתשומת הלב שלי והבנתי שאם אני רוצה לחזור להתרכז בלהיות אמא שמחה אני צריכה לטפל רגע בסיטואציה הזו.

אוקי אז סקס. זה אמור להיות ממש פשוט לא? פעם זה היה ממש פשוט. הייתי פונה לאחד מה "פינטו"ים (קיצור לפין תורן, מכירות את זה מהצבא, נכון?) וסוגרת פינה, או מקסימום לובשת מכנס עור וחולצת בטן, יוצאת לדרינק בפאב המקומי ו... סוגרת פינה.
בחיים לא הייתה לי בעיה עם סקס רנדומלי, אבל... דברים קצת השתנו מאז הפעם האחרונה שזה קרה.

אז מה הדיבור? איך אמהות חד הוריות עושות סקס בימים אלו? כי אני לא הולכת להשקיע עכשיו ב-3 דייטים, כשבכל פעם אני צריכה להביא בייביסיטר, להתלבש יפה ולגלח - אין מצב. אני צריכה שעה וחצי מקסימום וביי אחי.
אז מסתמן שקרו דברים מופלאים בזמן שהייתי בחופשת לידה ואחד מהם הוא טינדר! יש! אפליקציה לסקס באופן מוצהר לחלוטין ואני רואה רק אנשים שאישרתי! בלי הטרלות! רק חבל שבניסיון הראשון שלי אישרתי חיבור לפייסוש ולאינסטוש ואז קיבלתי מלא הטרלות מגברים שלא אישרתי (שלא הבינו למה זה כזה הזוי בעיני שהם שלחו לי הודעה מחוץ לאפליקציה. נשמה, אם הייתי רוצה הייתי מאשרת אותך והיינו משוחחים שם – זה כל הקטע).

בניסיון השני מצאתי כמה גברים שנראו לי הולמים למטרה אבל השיחות היו כל כך awkward ומסתבר שעשיתי shift delete לכל כישורי הפלרטוט שלי. כל הדיבור איתם היה נראה לי כמו בזבוז זמן ששווה ערך ללשבת מסביב לשולחן עם נרות בדייט, וזו ממש לא כוונתי.
אז הבנתי מה צריך לקרות, בפעם האלף מיליון אני צריכה להיות אמיצה, להסתכן בדחייה כואבת במיוחד ופשוט לפנות לבחור שהכרתי כאן בעיר שבלאו הכי אני רוצה לשכב איתו וסתם נמנעתי מלהתמודד עם הסיטואציה (אבל כל שאר האלטרנטיבות לא זורמות אז אין ברירה).

איך זה היה נראה:
הודעה ממני עם הקדמה על איזה שהוא ווייב בינינו שהולכת על קצות האצבעות מסביב לנושא בשביל להימנע מדחייה ו... כן, לא בא לי להטריד מינית גברים על הבוקר, זה נראה לי פחות זורם.
הודעה ממנו על זה שהוא חושב שאני סבבה והכל אבל ממש טוב לו עם הסיטואציה בינינו כפי שהיא.
אני מבינה שאין ברירה אלא להיות ברורה ומנסחת הודעה חדשה: "יש מצב שבא לך סקס? כאילו פשוט רק סקס? בהיותך גבר מהמם וזה?"

והוא ענה כן! איזה יופי! גם לא הובכתי וגם לא הטרדתי. מאה אחוז הצלחה.
אז קבעתי עם הבייביסיטר, היא שאלה לכמה זמן היא מגיעה הערב, ולא ידעתי איך לענות לה. אמרתי לה שתבחר ערב שפנוי לה ונזרום, ואכן כך היה.
ואיך זה לעשות סקס אחרי שנה ו9? אולי אספר בפוסט הבא.

via GIPHY

// עומר גלוברמן

Your email was successfully saved