במסע המפרך הזה בדרך למציאת פרינס צ'ארמינג, רווי הדייטים, החיוכים המזויפים והניסיון להיות פי אלף יותר אטרקטיביות ממה שאנחנו באמת – קל מאד לאבד את התקווה. איך שומרים על הגחלת? בעשרה צעדים ממש ממש פשוטים.

1. מינונים
יש דבר כזה מנת יתר של דייטינג. אם תצאי לדייט כל ערב ותעני בחיוב לכל בחור שמנסה את מזלו כנראה שתמצאי את עצמך מורטת שערות ולא מהאיזורים שמחמיא להם בלי... מצד שני, גם התנזרות היא כנראה לא הפתרון. מה שאומר – תבררי לך את הדייטים ותדאגי לשמור על איזו מידה של רעננות. למה? פשוט כדי שיהיה לך כיף יותר.

2. צאי לטייל בארץ ישראל
או במילים אחרות – לא למחזר לוקיישנים. נכון, יש את הפאב הזה שאת ממש אוהבת ממש בפינה של שינקין והקוקטיילים שלהם מושלמים והברמן הורס ומפלרטט איתך תמיד (רגע, מה?) ואת מכירה את הבעלים ואת אח של הבעלים ואת חמותו וזה בדיוק, אבל בדיוק – מה שיהרוס לך את הדייט. תני לעצמך את ההזדמנות לבוא בראש נקי, למקום חדש, כזה שאין לך איזה מטען רגשי נלווה אליו ושבו לא יפנו אלייך כל חמש דקות לשאול מה נשמע. מקסימום יהיה גרוע ברמות ולא תחזרי לשם יותר בחיים.

3. תחומי עניין
נכון שזה נורא מגניב כשאת פוגשת בחור ומגלה שיש לו מלא כישורים וידע? אז קטע מטורף – זה עובד גם הפוך. תזיני את עצמך בדברים שעושים לך טוב, תמצאי מה כיף לך ותדאגי למלא את היום יום שלך בחוויות משמחות, אנחנו הרבה יותר יפות כשטוב לנו, זה מוכח!

4. אל תעשי לו סטוקינג בפייסבוק
את היית רוצה שמישהו יגיע לסטטוסים שלך מכתה ח'? לתמונות מהטיול השנתי של י"א? יופי. גם הוא לא. נקסט.

5. תורידי מסכות
אנחנו נוטים לחשוב שמסתורין וריחוק ותחכום הם מה שימשוך אלינו אנשים, אבל בפועל כולנו בני אדם, אנחנו מתמודדים עם אלף ואחד אתגרים בכל בוקר והימים שלנו הם ממש לא ישיבה נינוחה תוך כדי אכילת אשכול ענבים... הרבה יותר מגניב לא לשחק אותה כאלה. לא צריך להתמרמר, כן? אבל אפשר לשתף גם בצדדים הפחות זוהרים שלנו, זה רק יעשה אותנו יותר נגישות ומעניינות.

6. תעשי כיף
וזה בעצם אומר – תהיי הבחורה המהממת שתמיד כיף להיות איתה כי היא עושה מהלימונים לימונדה. אל תחכי לבן זוג שיצבע לך את החיים בורוד, תפסי מברשת, כמה חברות ובקבוק יין ותדאגי לצבוע לעצמך אווירה מהסרטים. זה הרבה יותר קל משנדמה לך.

7. לא לפחד מהפחד
בכולנו יש איזה פחד להשאר רווקות, תגידי לו היי ושלום וברוך הבא, אבל אל תתני לו לנהל אותך. תני לעצמך את ההזדמנות לצאת, להתנסות, לבדוק, אבל תמיד תזכרי שעמוק בפנים את יודעת מה טוב לך.
אל תשארי במקומות שלא באמת נכונים לך, ותזכרי שאם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים (זה לא אני אמרתי... זה דוקטור סוס).

8. בארבע לפנות בוקר אנ'לא נרדמת
ובכן, גם לא שולחת הודעות לבחורים רנדומליים, או כאלה שיצאת איתם בעבר ובטח ובטח לא לבחורים חדשים שמנסים לפתח שיחה בשעה לא סבירה שכזו. ובכלל, אם הוא רציני – שיקדיש לך את שעות היום שלו, כל הודעה שנשלחה אחרי חצות – היא כנראה לא הזמנה לדייט חלומותיך.. רק אומרת..

9. איזה כיף שיש המון חברים
כאלה שאפשר לצאת איתם, לדבר איתם, לבלות איתם ו... הבנתן את הקונספט. תדאגי שתהיה לך שגרה עמוסה וכיפית, כזו שלא תשאיר איזה ריק שתחושי צורך למלא. בעיקר כי זה יאפשר לך לבחון אינטראקציות באופן יותר אותנטי וימנע ממך לחפש את הבחור שפשוט יעביר לך את הזמן.

10. תאהבי קצת את עצמך
ותזכירי לעצמך שאת רווקה כי את בוחרת. אם המטרה הייתה פשוט זוגיות, היית יכולה כבר מזמן להיות בתוך אחת כזו - אבל את לא מחפשת זוגיות עם כל אחד. את מחפשת את האחד שירגש אותך עד כאב בטן, שיאתגר אותך עד שיצא לך עשן מהאוזניים ושתסתכלי עליו ותוכלי להגיד "אל אלוהים!! מה עשיתי שמגיע לי כל הטוב הזה?" ועד שהוא יגיע,(והוא יגיע) תאהבי את עצמך בדיוק כפי שהיית רוצה שהוא יאהב אותך.
NOW PUT YOUR HANDS UP.

// עומר הלל

Your email was successfully saved