למה זה נגמר מהר כל כך? עוד לא נגענו, לא ידענו, לא רקדנו, לא דמיינו, ולא שרנו בקולי קולות באוטו בדרך לצימר מעפן בצפון. למה זה נגמר מהר כל כך? עוד לא הספקתי לנשק אותך בדיוק ברגע שמתחיל הצחקוק שלך בזווית הפה, כשהשפתיים שלי גונבות שנייה אחרונה לפני שהשיניים הלבנות שלך מפציעות (כן, הן כן לבנות, אל תתווכחי!).

למה זה נגמר מהר כל כך? עוד לא גרמתי לך לבכות מצחוק או לצחוק תוך כדי בכי. עדיין לא החזקתי את היד שלך, בדרך חזרה מההורים, כששנינו שותקים, גונבים מבט קצרצר אחד בשנייה, מחייכים עם העיניים וחוזרים להסתכל קדימה. עוד לא ראיתי אותך נלחצת כשאת מאחרת לעבודה. עוד לא ראיתי אותך משתוקקת לעשות פיפי, צועקת עליי שאסיים כבר. עוד לא ראיתי אותך מלוכלכת בזווית הפה מקוטג', ועוד לא ראיתי אותך משחררת "כוסעמק" כשנשפך עלייך יין. עוד לא קמתי לידך בבוקר ועוד לא הלכתי לישון איתך בלילה. עוד לא הכנתי לך חביתה עם בצל עם שחר ועוד לא הכרחתי אותך לטעום דברים מגעילים שרקחתי עם רדת ליל. עוד לא ראיתי אותך מזיעה, איתי ובלעדיי, לצידי ומעליי.

למה זה נגמר מהר כל כך? עוד לא הספקתי לקחת אותך למקום שאני הכי אוהב. עוד לא הלכנו ביחד לים בשבת בצהריים, למרות שממש לא היה לי חשק. עדיין לא הספקתי לומר לך שאני אוהב אותך בפעם הראשונה, שנייה אחרי שנשכבנו במיטה עם בטן מפוצצת ובלי יכולת לזוז. עדיין לא התווכחנו איפה אוכלים מחר בחוץ כי לשנינו אין כוח להכין כלום, עצלנים שכאלה. עדיין לא הספקנו לחפש ביחד דירות מפה לאוזן ועדיין לא נסענו ביום שני בבוקר לאיקאה בראשון לציון, כי בשני בבוקר שמעת שיש הכי פחות תור.

Rodrigo Broskow on flickr

למה זה נגמר מהר כל כך? עדיין לא רבנו על המקום של החתונה, על כמות האורחים, על השמות של מיקה ואמה שכבר "כל כך גדלו, נכון, זוגתי היפה?" עדיין לא אמרנו שלום כיתה א' עם הקטנה, עדיין לא חגגנו לה בת מצווה והיא עדיין לא התגייסה "אבל היא כבר ממש אישה, אה?"

למה זה נגמר מהר כל כך? עדיין לא בכיתי מעל הקבר שלך. עדיין לא נדרשתי לעכל את לכתה של אהבת חיי. עדיין לא לקחו לי את החברה הכי טובה, את אשתי האהובה ואת אם ילדיי.

למה זה נגמר כל כך מהר? עדיין לא נפגשנו, עדיין לא חשנו, עדיין לא הרגשנו באמת.
אפשר להניח שעוד ניפגש, נחוש ונרגיש. כלומר, אני רוצה להניח. ואז, הו אז, זה לא ייגמר מהר כל כך. זה לא ייגמר כלל. אני אתן לך נשיקה אחת ארוכה שתספיק לך לכל היום וגם לבא אחריו, ולפני שתתחילי בכלל לנצל אותה, אדביק לך עוד אחת. ככה, שיהיה.

אני מחכה לך, אישה נהדרת. יש לך עוד מכשולים לצלוח, לגדול ולצמוח, להבין שהוא לא מספיק טוב, לחצות את הרחוב - ולהגיע אלי. אני מחכה לך.

https://youtu.be/tSsdt5yYQfo

// עומר ירדני


Your email was successfully saved