שלהי שנות ה-20. ימים של עבודה וגידול ילדים קטנים, נתנו סימנים של הזנחה. 
שרירים שלא קיבלו תשומת לב מספקת והרגשת עייפות גרמו לי להרהר, שלא כך אני מעוניין להרגיש ולהיראות. בשיחה של גברים אמר אחד מחבריי ובצדק, שמיסוד הזוגיות וגידול ילדים אינם סיבה להזנחה. החלטתי שאני משקיע בעצמי, בגוף ובנפש וניגשתי למועדון הולמס פלייס המפורסם. נאמר לי שהמקום מושקע והאווירה נהדרת. 

בזמן שאני ממתין לפקידת ההרשמה, עמד לידי בחור לאחר מקלחת, מכנס קצר וגופיה שחושפת שרירים לתפארת ודיבר עם בחור נוסף. הבטתי בו ואמרתי לעצמי "ככה אני רוצה". הדיילת התפנתה ועשתה לי סיבוב הכרות שבסיומו שלפתי את כרטיס האשראי ורכשתי מנוי לשנה. היא כלל לא שכנעה אותי, היה ברור לה ולי שאני נרשם. 
הגעתי בבוקר המחרת, מוזיקת קצבית ברקע, שלל מסכים על ערוצי ספורט, אופנה ומוזיקה, לייף סטייל של ממש. ספורטאיות נאות ומיוזעות בטייץ שקוף שדרכו נשקף חוטיני הוסיפו לאווירה, יש משהו סקסי במכוני כושר. אחת מהן הייתה המדריכה לספינינג, מורן שמה.

נוכחותה התפרצה באנרגיות שאפפו אותה, בגופה החטוב, טייץ לבן וישבן שמסמן את גזרת החוטיני שלבשה. בשעה הקבועה הייתה נכנסת לאולם, ובקולי קולות שניסו להתגבר על המוזיקה הייתה מודיעה "מי לספינינג, חברימוס, 5 דקות מתחילים". הגברים בהתלהבות היו יורדים ממכשירי הריצה והדחיסה ומריירים אחריה.

אף פעם לא הצטרפתי מהסיבה שנצמדתי לתכנית אימונים, מה גם שלא היה לי מושג לגבי הספינינג אז התמדתי בשלי. בוקר אחד, בזמן שדחקתי באחד המכשירים, נעמדה לצדי ואמרה - "מה איתך ולמה אתה לא מצטרף אף פעם? מחכה להזמנה אישית?". זרמתי עם ההזמנה ונכנסתי לחדר מלא אופניים מקובעים. השיעור היה מתיש, כולנו השתוללנו והזענו לטירוף שהכניסה בנו. בדרך למלתחה נתקלתי בה. "מקווה שנהנית ושתיכנס שוב", אמרה ונבלעה למלתחת הנשים. 

רעש המים ממלתחות הנשים מסעיר גברים, לדעת שאתן מתקלחות ממש לידנו, הדמיון ניצת למשהו סקסי שם במלתחות. עם הזמן התיידדנו מורן ואני ופעם אחת ביקשה טרמפ ששמחתי לתת. לאחר אחד האימונים וכשכבר הרגשנו חברים טובים, שתינו בבית הקפה של המכון משקאות מפירות טרופיים ועסיסיים.

-"בא לי שקשוקה, אבל חריפה" אמרתי.
"בא לי סקס חריף" ענתה ללא שהות, תוך כדי שעיניה בתוך כוס האננס שלה, מדי פעם עולות כדי לבחון את תגובתי. 
לאחר כמה שניות של התאוששות להפתעה שגרמה למשקה שלי להיתקע בגרוני אמרתי...
-"תסבירי חריף..."
-"להסביר חריף? נו... אתה לא ילד, חריף... סוער ולא צפוי.
הסוער שבדבריה גרם לי להרגיש מספיק אמיץ כדי לבחון את שהיא מבקשת שאבחן, אז שאלתי:
-"עד כמה את אמיצה לעשות ברגע זה משהו מופרע?"
-"נסה אותי" השיבה בעיניים שובבות ושפתיים מתגרות. הרגשתי כחייל שחזר רעב משדה הקרב והוגשה לו סעודת מלכים. הזקפה נמתחה רק ממילותיה שהציתו בעירה ענקית בקרבי.
-"ובכן..., האם את אמיצה מספיק לסקס כאן ועכשיו במלתחות, וונדר וומן? גשי ותראי מתי יש אפשרות שאתגנב לשם, סמסי לי ואגיע". לאחר כ-10 דקות של המתנה מאתגרת הופיעה ההודעה לה ציפיתי: "אתה יכול, אין אף אחת, רק תסתכל טוב לפני שאתה נכנס".
זרמים של התרגשות התפשטו בגופי. בכניסה למלתחות כחכחתי בגרוני בקול. פניה הציצו מהמלתחה האחרונה, בקריצה מזמינה סימנה לי להגיע. 
היינו היחידים במלתחות, אך תוך כדי הליכה לכיוונה חשבתי לעצמי עד כמה מופרע וחובב סיכונים אתה עופר? איזה תירוץ תוכל לספק במידה ותיכנס מישהי?

ככל שחשבתי על זה, תחושת האדרנלין נתנה את סימניה בגופי, רגשות שקשה לתאר. מורן הפעילה את המים שניתזו בעוצמה, הרעש הוסיף קצת לביטחון שלי, שכן אין שום חשד במה שאנחנו עומדים לבצע שם, בתא הקטן של המקלחת האחרונה. התפשטתי לגמרי ונכנסתי.

מורן עמדה בגבה אליי, עירומה וסקסית. גופה נראה מעולה, כל פרט בו היה במקום. נצמדתי לגבה, יד אחת שלחתי לבטנה, מלטף אותה, עולה לכיוון שדיה, מלטף ומוחץ גם אותם. בידי השנייה החטפתי מכה הגונה לישבנה שהגיב בצליל מוכר. הזין שלי מצא מקום נוח ונעים בין ישבניה החלקים מסבון, עולה ויורד בינהם, מחליק בהנאה, משווע לחדור. 
תוך כדי הרמתי את תלתליה ונשכתי קלות את צוארה. מורן החלה להשמיע קולות עונג חלושות, הקיפה בידה את גבי, מצאה פלח מישבני והחלה למחוץ אותו בחוזקה. לפתע הסתובבה, הדפה אותי קלות ממנה, כרעה על כפות רגליה, תפסה בשתי ידיים בטוחות את הזין שטפח לגודל עצום והכניסה את כולו בבת אחת לתוך פיה. צמרמורות של עונג מילאו את פלג גופי התחתון. תפסתי בשיערה בחוזקה, מושך קלות את שערותיה, פניה נעות קדימה ואחור, פיה יונק את איברי לתוכו, יד אחת מלווה את פיה, יד שניייה שלה מוחצת את ישבני לכיוון פיה כדי שלא יהיה רגע בו החיבור יופסק. 
בידי עינגתי את שדיה הנפלאים, מוחץ אותם, מושך פטמה ולאחר את השנייה, המים מחלחלים על ראשי, יורדים ומוסיפים לחוויה המופרעת. הרגשתי שאני קרוב לגמור אז משכתי אותה, הרמתי רגל אחת שלה, הרגל בגמישות ובקלות הונחה על כתפי, גבה שעון על קיר המקלחת, עיניה מצפות לבאות. החדרתי אצבע לכוס המסודר והיפה שלה, כוס שנפער בהנאה לאצבע אחת שלי, מתרחב ונהנה מאצבע נוספת. 

היא קירבה את ראשה לצווארי והחלה לנשוך ולמצוץ אותו ואת כתפי. הרגשתי שהיא מוכנה. ברגע אחד סובבתי אותה, לקחתי מטר אחורה, בידי הורדתי את גבה, את רגל ימין הרמתי כך שתהיה באויר וחדרתי לכוס הרעב הלח והחם שלה. היא התכופפה יותר כדי שאחדור כדי שאחדור עד הסוף וכך עשיתי. זיינתי אותה, מידי פעם חובט חזק בישבנה שהאדים, מידי פעם שולח יד לשדיה שהיו בין שמיים וארץ, המים זורמים וחומם העלה אדים רבים. 

היא ביקשה שלא אגמור בתוכה. המשכתי לזיין אותה עוד ועוד, הרגשתי שאני עומד לגמור אז אמרתי לה בקול נמוך. היא הסתובבה, הצמידה את הזין שלי לבטנה כשהוא כלפי מעלה, הוסיפה שפשוף נעים בידה והנוזל שמסמן את השיא פרץ. מיוזעים ממאמץ התנשמנו בכבדות, הסתבנו שוב תוך כדי שנוגעים מדי פעם זה באיבריה של זו. מורן עצרה את זרם המים, יצאה עם מגבת בעודה מסמנת לי להמתין. היא התלבשה מול עיניי שנהנו להביט בגופה העירום, אמרה שתמתין בכניסה למלתחות ותאמר לי אם זה בסדר שאצא. עם הסימן יצאתי והיא כבר התקדמה. לשיעורי הספינינג הבאים כבר נכנסתי בלי הזמנה.

// עופר לוק

Your email was successfully saved