תמיד נהנינו שנינו לצאת לסופ"ש, בצימר, בתי מלון, חו"ל, אילת, וגם תל אביב. הלפני היה גורם לי להיות חרמן עליה כבר כמה ימים, והיינו נוהגים לא לעשות סקס כדי שסף החרמנות יגיע לשיאו. סיוון, ביודעה שאני נהנה הייתה יודעת לעשות לי טיזינג, ללבוש חצאית קצרה מאוד, להסתובב לידי עם גופיה שבה רב החזה בחוץ ולמתוח אותי, כך שהציפייה אצלי לרגעים שלנו בצימר תגיע לשיא. גם אני תרמתי לעניין בכך שהייתי קונה לה ספר ארוטי, או בגד סקסי במיוחד, עוד כמה ימים לפני. וכך, נסענו להנאתינו לצימר שהזמנתי ביישוב "אמירים" שבגליל.

יום חמישי היה שמשי ויפה, ברכב מוזיקה קצבית ואוירה חושנית. סיוון לבשה שמלה שחורה, ובצורה מתגרית לא לבשה חזייה. עוד בנסיעה התעניינתי בתחתוניה והיא בדרכה דאגה שאראה קצת מהם, אדום תחרה קטנטן. הצימר היה מדהים וגם עלה בהתאם, רק אנחנו, החורש וכנרת כחולה שנפרשה כתמונת נוף. יצאנו לאכול צהריים, חזרנו קצת כבדים ונכנסנו לישון, לפנינו לילה ארוך.
כשקמנו, לאחר הקפה, מזגתי לה יין שהיא אוהבת, ולי הדלקתי משהו קטן לעשן (איזה כיף שיש אי הפללה ואפשר לספר). לאט ובהנאה, הראש התערפל, שמתי מוזיקת היפ הופ וישבנו במרפסת, אני עם בוקסר לבן צמוד והיא עם חלוק לבן שמתקשה להסתיר את רגליה היפות וגופה הסקסי. הזקפה שלי היתה מטורפת.

ביקשתי ממנה להוריד את התחתונים ולפשק רגליים. בעיניים שיכורות ומחרמנות היא הורידה, נמרחה על הכסא, פישקה את רגליה ושאלה אם אני נהנה ממה שאני רואה. הכוס שלה היה חלק לגמרי, היא הרטיבה אצבע והחלה לאונן מולי. הזין שלי עמד להתפוצץ. התחלתי לזחול לעברה, אך עם כף רגלה היא מנעה ממני מלהתקדם.

via GIPHY

צפיתי בה מאוננת וגונחת קלות, לא רציתי שתגמור, אז הסטתי לה את היד והתחלתי ללקק לה את הירכיים והמפשעות, מדי פעם מעביר רק את קצה הלשון בנגיעה עדינה מאוד על הדגדגן. זה הטריף אותה. המשכתי ללקק את השפתיים ולאט את כל הכוס כשאני נמנע מלהגיע לדגדגן, מדי פעם הכנסתי מעט לשון למקום שמרמז שעוד מעט תהיה פה חדירה נהדרת... היא היתה רטובה, גנחה בקול רם, תפסה את ראשי בחוזקה כדי שאמשיך ואז עם לשון מלאה ליקקתי לה את הכוס מלמטה ועד לדגדגן ועכשיו התמקדתי רק בו. 

היא הסיטה את ראשה, תלתליה פזורים, האגן שלה עלה וירד, ואז היא גמרה בצעקה קלה, דוחפת את ראשי פנימה וחזק, כמו שאני אוהב. לקחו לה שתי דקות להתאושש, היא הושיטה יד והובילה אותי למיטה, הרימה את החלוק ונעמדה מעל פניי, ירדה על כפות הרגליים ועשתה תנועות מעגליות, תוך שהיא מחככת את הכוס שלה על הפנים שלי. 
לאחר שהסירה את החלוק שחשף זוג שדיים מהממים היא העבירה אותם לכל אורך גופי. 
היא הורידה לי את הבוקסר שחשף זין ענק ושיחקה עם שדיה עליו, תוך כדי שהיא מלקקת קלות את הכיפה. ביקשתי שתלקק לי את הביצים, היא מצצה אותן בעדינות ולאט, כמו שאני אוהב ובהמשך הגבירה את הקצב. "את מוכנה כבר שאזיין אותך?", שאלתי. היא הנהנה בעיניים מזמינות. הפכתי אותה על המיטה, פישקתי לה את הרגליים והתחלתי לחכך את קצה הזין לאורך הכוס שלה, מדי פעם מחדיר טיפה את הקצה.

היא תפסה לי את הישבן וניסתה לדחוף אותי פנימה, לא נתתי לזה לקרות. המשכתי לשחק עם הזין, נכנס ויוצא עד שבבת אחת וחזק חדרתי עד הסוף ונעצרתי. סיוון צרחה, הזזתי את האגן כשאני בפנים עמוק ויצאתי בבת אחת. היא צרחה שוב והתנשמה בכבדות. חדרתי שוב והפעם מהר וחזק, היא מתה על השלב הזה, עד שגמרתי והיא יחד איתי גמרה. מילאנו ג'קוזי ונכנסנו ערומים. זאת הייתה רק סצנת הפתיחה ללילה מלא הסקס והזימה שעברנו...

// עופר לוק

Your email was successfully saved