את מכורה אליו.
הייתי שם. אני יודע איך את מרגישה.
את כבר לא נהנית, את כבר לא מתרגשת, את כבר לא מחייכת, וגם שכן, זה לא שהוא נמצא.
אתם לא מדברים על זה, כי על מה יש לדבר? כבר ידוע לשניכם הרי שהבור הזה עמוק מדי, לא משנה עם כמה שקרים תנסו לכסות אותו.

את רוצה ללכת, את יכולה ללכת. אבל את מפחדת, שלא תיפלי לבור הזה שחפרתם שניכם, בשתי ידיים שניסו לחבק ולאהוב. זה יהיה טוב בשבילך, זה יהיה טוב בשבילו. את תביני את זה, הוא יבין את זה, עם הזמן שיחלוף.

Breakup of a couple with bad guy and sad girlfriend with a city in the background

את מדברת על זה עם כולם, אבל אף פעם לא איתו. ובסוף כל יום את חוזרת הביתה, עייפה, גמורה, מותשת, מיום ארוך של עבודה, ויותר מדי מחשבות שסוגרות לך על הראש שרק רוצה להיזרק על הכרית ולא לקום שבועיים.

נזכרת בימים שהיית חוזרת עייפה אפילו עוד יותר ורק רצית לראות אותו, לחבק, להריח, ועכשיו, את רק רוצה לישון, לא אכפת לך שהוא יהיה לידך, את כבר רגילה אליו. אבל שייתן לך לישון. את כל כך רוצה ללכת, ובסוף את תמיד חוזרת אליו. נרקמונית שחייבת את המנה היומית שלה. כמו שיכור שלא שם לב לתמרורי האזהרה, עד שיום אחד יבוא רכב ויעיף אותו קיבינימט.

במי את מפחדת לפגוע יותר? בו או בעצמך? כי בסופו של דבר, מישהו ייפגע. אין ברירה. דברים כאלה אף פעם לא נגמרים טוב, לא משנה כמה קומדיות רומנטיות מת´יו מקונוהי ימשיך לעשות.

אין מה לעשות, כשמשחקים באש - נכווים. ועכשיו כבר הגיע הקיץ, והשריפה הזאת שלכם, עוד תתפשט לכל הכיוונים. כל שנותר לעשות הוא למזער נזקים, וככל שהזמן עובר, הסבירות שאת תפגעי רק גוברת.

בינתיים, אני תמיד נמצא שם, בצד, איפה שלא תחפשי, איפה שלא תסתכלי כמו שהייתי רוצה שתסתכלי. שומע אותך מדברת עליו, מאוהבת ונגעלת בו זמנית, וחושב לעצמי "בחיי, מגיע לך יותר", אם רק היית יודעת שמגיע לך יותר. אולי את צריכה להיפגע מהדרך, בשביל לא להיפגע כשתגיעי ליעד.

Couple relaxing in the city / 20 - 25 years old/ Adobe RGB

ואני לא יכול להבטיח לך שאני לא אפגע בך גם. כבר הבטחתי לאחרות שאני לא אפגע בהן, ותראי איפה הן עכשיו, מקללות את הבן זונה הזה שגרם להן לבכות אל תוך הכרית לילות ארוכים מדי.
אני יכול להבטיח לך שאני אעשה הכל כדי שתהיי מאושרת, כל עוד גם אני.

אני שואל את עצמי, מה יותר כדאי?
להיות זרים כמו שני מאוהבים או מאוהבים כמו שני זרים?
צריך שניים בשביל אושר.

https://www.youtube.com/watch?v=fewVRtkf8_o

// עידן לסר

Your email was successfully saved