לפני מספר ימים פגשתי 90 בלוגרים באירוע של eBay ואתר התוכן "מה וזה" במתחם של WEWORK בתל אביב (שהבטיח וקיים 66% של לחות). מלבד פעילותם בבלוגספירה הישראלית החבר׳ה הצעירים האלה נמנים על מגוון תחומי עיסוק כגון מוכרי תכשיטים, מעצבים גרפיים ומעצבים תעשייתים, ולכולם עניין בהרחבת העסק לשווקים בינלאומיים בעזרת האונליין, כמו גם תשוקה וסקרנות אודות המסחר של העתיד.


 הרבה נתונים מעניינים נחשפו במפגש. 2013 - ישראלים מוכרים בeBay כל 50 שניות, 2015- ישראלים מוכרים בeBay כל 4 שניות. וב- 2016? הרבה נתונים מעניינים נחשפו במפגש. 2013 - ישראלים מוכרים בeBay כל 50 שניות, 2015- ישראלים מוכרים בeBay כל 4 שניות. וב- 2016?

חשפתי בפניהם נתונים מפתיעים על המסחר בישראל ששובר שיאים מדי שנה והם יצאו עם המון רעיונות ומוטיבציה להתחיל בפעילות, למכור את המוצרים שלהם בכל העולם ולהרוויח! בפאנל שערכנו במסגרת המפגש אירחנו ארבעה מוכרים שלנו, כל אחד סיפר על העסק שלו, על ההתנהלות ביומיום, העניק טיפים ושיתף כמיטב המסורת גם בחוויה מצחיקה שהייתה לו עם אחד הקונים.


מה וזה 7 copy


הדיון הפתוח שהתנהל בסוף הערב היה מדהים, השאלות נגעו לפרטים הכי קטנים ובסיסיים של מסחר באינטרנט ורמת הדיון והעניין הוכיחה מעל כל צל של ספק שישראל נכנסת לאיקומרס, ובגדול!


מה וזה 8 copy


אז מתי אתם מצטרפים?

ותודה לכל הצוות הנפלא שלי שאירגן את המפגש, מוזמנים לצפות במצגת מההרצאה ולקבל טעימה משנת 2015 (המשוגעת ופורצת הדרך) של האיקומרס בישראל.Say eBay! תמונה קבוצתית של הצוות הנפלא שלי Say eBay! תמונה קבוצתית של הצוות הנפלא שלי

 נטלי זיו, הדוברת היקרה שלנו, מפגינה יכולות אירוח יוצאות דופן נטלי זיו, הדוברת היקרה שלנו, מפגינה יכולות אירוח יוצאות דופן

לבלוג המקצועי של אלעד >>>

 

רוצים למכור גם?! יאללה, תתחילו פה >>

// אלעד גולדנברג

Your email was successfully saved