ואז הצעתי. בלב ים, כשרק אני, אמא שלה והים הענק מאחורינו. כרעתי ברך כמו בסרטים ושלפתי יהלום בגודל של הראש שלה, כנראה שלא סתם אומרים אשתי היקרה.
אמרתי לה שהיא החיים שלי, שאני אוהב אותה כמו את הים ואין דבר בעולם שאני אוהב כמו הים ואם זה ככה, אז אני רוצה שהיא תהיה שלי לתמיד. ואז היא אמרה כן, ואמא שלה התחילה לבכות. ואז היא התחילה לבכות. ואז גם אני התחלתי לבכות ושלושתנו על יאכטה בלב ים מפליגים ופשוט בוכים-
מאושר.
ורגע אחרי שהבכי פסק, איבדתי אותה ואת אמא שלה לטובת עשרות טלפונים, מאות הודעות לארץ ולחו"ל מלוות בצרחות ושמחות וקולולו ואפילו עוד לא חזרנו לרציף.
פה חשדתי. פה הבנתי שאני אשכרה מתחתן.
ובתור אחד שבדרך כלל מזיל יותר מדמעה אחת בחופות, ובגלל שאני לא רוצה מזל רע אז חמסה חמסה חמסה, דמיינתי את חמשת הרגעים הכי מרגשים שיהיו בחתונה שלי:

1. רגע קבלת הפנים
ההתרגשות תפמפם בלב, אנשים יתלבשו יפה וקבבוני קבלת הפנים יעופו באוויר – הרגע הראשון שהכי מרגש אותי בחתונה זה רגע קבלת הפנים. כמה מרגש יהיה לפגוש את כל מי שבא לשמוח איתנו, לתת נשיקות וחיבוקים ולהתבלבל אם לדודה הזו נותנים נשיקה אחת או שתיים ובטעות להתנשק בפה, אבל מה זה משנה, אני מתחתן היום והכל טוב, נכון דודה?
2.    רגע, עכשיו זה רק שלי ושלה
 כשהחופה תתחיל אני אעמוד שם לצד האמהות שלנו, אראה אותה צועדת בשביל כשאבא שלי ואבא שלה מלווים אותה. אביט בחיוך, בדמעות שהיא לא תצליח להסתיר ופתאום הכל מסביב יעלם ורק היא תהיה שם בקצה השביל. ואז אלך אליה, אנשק לה את המצח ובפעם הראשונה בחיים שלי (ונקווה שבפעם האחרונה) אכסה את הפנים היפות שלה בהינומה.
3.    רגע השבירה 
כשהכוס תישבר, ואני אנשק הפעם את הרב מרוב התרגשות – החברים הקרובים יעלו. וכולנו נרקוד ונצרח ונשמח, כי היום אין חומות ומסכות וכי "אני גברי מדי כדי לדבר על אהבה" – היום זה יום של אהבה אחי, ואין סם יותר חזק מזה.
4.    רגע הקרחנות
כשיגיע שיא הריקודים, אראה אותה רוקדת יחפה בשמלת כלה, מעיפה צ'ייסרים באוויר וחופרת לצלילי דרוויש ואז אבין שזו, ילדת הפרחים הזו, האישה היפה הזו שכולם רוקדים סביבה, היא האישה שלי וגם היא כמו הים שלי לתמיד. 
אבל כמו כל הדברים הטובים, גם זה יגמר. ואז יגיע מספר חמסה חמסה חמסה.
5.    רגע ה-"אין לכם שיכור כמה מושג אני"
אחרי שכל הבירות יגמרו, כל הסיגריות ייכבו והדודה שנישקה אותי בפה תלך כשהפעם אתן לה שתי נשיקות, נישאר רק  אנחנו עם קומץ האנשים הקרובים ביותר אלינו. המשפחה שבחרנו וזו שנולדנו איתה. נתחבק כולנו ונשיר שירי "לכו הביתה" שהדיג'יי ישים לנו במעגל. שיכורים מאלכוהול, שיכורים מאושר, ושיכורים מאהבה.
אבל לפני שכל הרגעים האלו מגיעים, יש למישהו מושג מאיפה מתחילים לארגן חתונה???

לא יודעים מאיפה להתחיל? תנו לאנשים של Happy Wedding & Co לעזור לכם >>

// צח סימון
לעוד צח >>

Your email was successfully saved