השעה 12:00 ובזמן שהקומקום רועש לקראת הכנת הקפה שיעזור לי להתעורר, אני קוראת הודעות שהבנות כתבו על ליל אמש "היה מהמם", "אין כמוך!", "אלופה!". לרגע מחייכת ונושמת לתוכי את המחמאות ולרגע תוהה אם הן סתם מגזימות.

לא חשבתי שבגיל 28 עדיין אוכל להרשות לעצמי לקום ביקיצה טבעית. טוב, הרבה דברים חשבתי שיהיו אחרת ואילו המציאות היא שאני מפעילה באירועים ובעיקר במסיבות רווקות. אשכרה, זאת העבודה שלי, מתפרנסת מלעשות שמח. כשאני מנסה לדייק את זה, הייתי אומרת שאני מתמחה ביצירת אווירה.

שעות העבודה שלי הן בעיקר סביב 00:00-20:00 במהלך השבוע ובסופ"שים בשעות הצהריים. כן, ממש הפוך מכולכם. רב הזמן זה נחמד כי אני נמצאת בים כשאחרים נמצאים במשרד, אבל בערב כשאתם סוגרים את היום בHappy hour, אני מתאפרת. ובשישי כשאתם רק מתעוררים, אני כבר נותנת משימות דרך המדונה ל20 נשים שיכורות ומרימה איתן צ'ייסר.

כשאנשים חדשים מכירים אותי ושומעים על העבודה הזאת, הם תמיד מגיבים "וואי, מגניב. אבל איך הגעת לזה?" ובכן, השאלה מתבקשת; זה לא הופיע במנילה בצבא וגם לא בעלון למועמד של האוניברסיטה ובכל זאת, מדובר בקורס ובהכשרה מקצועית לכל דבר. התחלתי בגיל 21 בתור ליצנית רפואית, במשך שנה מסיום הקורס הייתי מגיעה לבתי החולים "לפי קריאה" והגעתי להמתיק את הגלולה לילד המאושפז ולהוריו. בשלב מסוים נחשפתי לעמותת "מלאכי יום הולדת" שחוגגת ימי הולדת ללא עלות לילדים ממשפחות מעוטות יכולת. התאהבתי. לבוא ולשמוח בשביל ילד ביום המיוחד שלו, מילא אותי אושר. לאט, לאט, משפחות מבוססות יותר ביקשו ממני לחגוג לילדים שלהם בתשלום ובמשך שלוש שנים שילבתי בין השניים.

בגיל 25, שמעתי על בעלת עסק למפעילות שמכשירה מפעילים בקורס "משמחים מקצועיים", כן, יש חיה כזאת. זה קורס שמכין מא' עד ת' את המפעילים, זה כולל עניינים טכניים וכספיים, פתיחת עוסק פטור, למידת תוכן, בניית מערכים להפעלות, שיחות עם לקוחות וכו'. עברתי הכשרה לכל מיני תכנים והתמודדויות שיש במסיבות רווקות וכך עברתי מעולם הילדים לעולם המבוגרים. ובאופן ספציפי, מבוגרות. לאחר שנתיים בהן עבדתי כספקית, פתחתי עסק עצמאי - יולה סדנאות חווייתיות לאירועים, שבמהותו מכוון למפגשי נשים שחוגגות משהו ספציפי או את עצמן ואת החיים.

ההחלטה לפתוח עסק עצמאי הייתה משמעותית עבורי כיוון שהיא כללה את ההבנה שזו כבר לא עבודה זמנית, אלא מקצוע שאשקיע בו את כולי. התלבטתי תקופה ממושכת כיוון שבהכשרתי אני פסיכולוגית, אבל הבנתי שזאת תהיה התנסות טובה להקמת עסק שאצטרך גם להמשך וגם שזאת אחלה דרך לתעל את האנרגיה שלי בשילוב עם היכולות הרגשיות שלי.

והאמת, אני מאוהבת בעבודה שלי. אני מגיעה לפגוש אנשים ברגעי שיא בחיים שלהם וזאת זכות בשבילי לשמח אותם ולהעצים את הרגע המשמעותי הזה.
מה הלאה? אני מחפשת בנות אנרגטיות שיצטרפו אלי לצוות כי כבר נהיה עמוס מדי לבד ושואפת ללוות ולחנוך נשים בתחום הזה ובכלל.

// צליל אלפסי

Your email was successfully saved