החוק הראשון באופנה הוא שאסור ללכת עם פסים ונקודות או פסים ומשבצות ובכלל, שילוב של הדפסים הוא אסור לחלוטין ויכול לגרור אסון אופנתי בקנה מידה בינלאומי. אבל רגע, מי בעצם החליט שאסור לשלב בין השניים? איפה ההנאה שבמשחק עם האופנה והתנסות עם שילובים חדשים, מעניינים ומרגשים?

נדמה שלא משנה באיזו עונה אנו נמצאים (קיץ תמידי אם אנחנו מדברים על הארץ) הדפסים תמיד מלווים אותנו ולכל אחת יש שמלה עם הדפס בארון, מוכנה לשליפה בימים בהם אין לנו כוח להתלבש באמת. אבל אם עד עכשיו הסתפקנו בפריט בעל הדפס אחד בלבד וצבע סולידי, בעונה הקרובה הכל מתהפך וחוקי המשחק משתנים. הפעם ההדפסים תופסים מקום נכבד בארון שלנו - וכמה שיותר הדפסים, יותר טוב!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunday.

A post shared by EMILI SINDLEV (@emilisindlev) on


הטרנד, שהתחיל כבר לפני שנתיים בגוצ'י , עם מינויו של אלסנדרו מיקלה למנהל האמנותי, השתלט על תצוגות האופנה של האביב האחרון והחל גם לחלחל אל הארון שלנו.
שילובים של משבצות ופסים, פרחים ונקודות, ביחד ולחוד – לכולם יש מקום וכולם רוצים לבוא לידי ביטוי. בין אם זה שילוב של סטיילינג או עיצוב מקורי, מה שנחשב בעבר כטרנד של פאשניסטות אמיצות הופך אט אט גם לחלק מהארון שלך.

יתכן וזהו הרצון התמידי שלנו לחזור אל המקורות והטבע הגורם לנו להתרפק על אותם הדפסים רומנטים, שכוללים פרחים במגוון גדלים וצבעי פסטל חמימים. ואולי דווקא החלום על נופש בים התיכון, על יאכטה רחבת ידיים, הוא שגורם לפסים הכחולים לצוץ בכל פינה, אך לא משנה מה היא הסיבה, מה שבטוח הוא שאת כל ההדפסים כדאי לך ללבוש יחד.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by StreeTrends (@streetrends) on


זארה כבר השכילו לאמץ את הטרנד ועיצבו עבורך שמלות משוחררות, בעלות מספר הדפסים, בצבעים מנוגדים וגדלים שונים. ואם כל זה מרגיש לך כמו שטיח טלאים ישן, אפשר תמיד לאמץ את גרסת הסטיילינג ופשוט למצוא את השילוב הנכון של הפסים עם המשבצות, או הפרחים עם הנקודות, מילת המפתח פה היא הדפסים! והרבה הומור ומקוריות.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸: @thestylestalkercom Copenhagen Fashion Week SS19

A post shared by StreeTrends (@streetrends) on


אז זה הזמן להפסיק לפחד מהצבע ולהתחיל להעיז, לשלוף את כל הבגדים המודפסים שלך מהארון, להשתעשע מול המראה ולצאת אל הרחוב, כי העונה הקרובהכולה - Pattern Clash והארון שלך יהפוך להתנגשות אטומית של פרחים, פסים ומשבצות.
עד אז את מוזמנת לקחת השראה מאלה שכבר עושות את זה נכון:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

advertisement | I see thru 👻#cphfwnunoo @nunoobags

A post shared by EMILI SINDLEV (@emilisindlev) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I haven’t written about fashion trends recently - and you know what? I don’t miss it. I fell into fashion, without it ever being a conscious effort (I always wanted to write about people. And books.) Contrary to lots of publications that, *ahem*, don’t do their research - there is no fashion on The High Low, in both content and sponsors, and I find it really refreshing and galvanizing. What I *do* love, though, is playing with my clothes (something I get to do under all kinds of social guises, as a Contributing Editor for @manrepeller and something I’ve been doing since I was 3 years old.) God, I missed my outer casings when I was pregnant. I missed making eye-watering colour combinations like this (because I literally only bought stretchy dresses from H&M for 9 months) and I missed wearing them just for the hell of it. 📸 @evaksalvi

A post shared by P A N D O R A S Y K E S (@pandorasykes) on


// קריסטינה אלבז

Your email was successfully saved