בואו נשים את הקלפים על השולחן, משום מה וללא סיבה מיוחדת החיים שלי הם די רוקנ'רול.

דווקא אני, הבחורה הכי פשוטה בעולם מוצאת את עצמה בחברת סלבריטאי העולם.

כאשר ליידי גאגא הופיעה בארץ הייתי מלווה שלה (כן, יש כזה ג'וב), נסענו לג'רוסלם, אכלנו הומוס והתפנקנו משירות החדרים של מלון דן. כשהייתי בפסטיבל רוק בבלגיה פתאום ראיתי את MGMT וניגשתי אליהם, דיברנו וראינו יחד את ההופעה של ניל יאנג וחוץ מזה פה ושם דרינקים עם אנשים שהיו על שער ה"רולינג סטונס".

כל פעם אני לא מאמינה שזה קורה לי, ותרשו לי לציין שכל מי שנמצא בסיטואציה שלי ואומר שממש לא אכפת לו וסלברטאים הם בני אדם כמו כולם הוא משקר שקר גס! (אלא אם כן הסלב הוא קותי מהאח הגדול). יש בזה משהו, בלהיות בחברת אנשים שעשו את זה, שהצליחו לגעת בכוכבים. אנשים שהגשימו חלק מהפנטזיות הכי גדולות ומטורפות והם אפילו חיים את זה ביום יום ואפשר רק לקנא בהם.


(מתוך דף הפייסבוק של mark ronson)

תמיד כשאני רואה מישהו כזה אני חייבת להחליף איתו כמה מילים, ככה בשביל להגיד דיברתי עם X והוא אחלה גבר. אבל יש דבר שאני לא עושה, אני לא מצטלמת איתם, אומנם אני מאוד רוצה תמונה עם מפורסם זה או אחר אבל אני מבינה שזה מביך את הצד השני וכשיגיע היום ואני אהיה סלב אני לא ארצה שיעשה לי את זה, ככה אני מה ששנוא עליך על תעשה לחבריך אמרו חכמינו.

אבל יש אדם אחד, או יותר נכון סלבריטי, שידעתי שכאשר אני אפגוש אותו אני אשלוף את הסלולרי שלי יותר מהר מששחר חסון שולף פאנצ'ים גרועים, אני אבוא אליו ואשאל אותו בעדינות "אקסקיוז מי, קן אי הב א פיקטצ'ר וויט יו?"

האדם הזה הוא מארק פאקינג רונסון.

אם אתם רוצים שאני אתחיל לכתוב פה שאני רוצה תמונה איתו בגלל שהוא כזה מוכשר וגאון מוזיקלי ושהוא זה שהרים למעשה את איימי ויינהאוס ושהוא אחד המפיקים הכי מיוחדים ובלה בלה אז ממש לא! זאת לא הסיבה! הסיבה היא סיבה אנושית לחלוטין שתמונה בכל אחד ואחת מאיתנו- הסיבה היא שהוא סקסי בטירוף. זהו, אמרתי את זה ולא צריך להמציא תירוצים.

רונסון מגיע לארץ די הרבה, פעם בשביל לעשות הופעה עם להקה, פעם לתקלוט ופעם סתם לעשות סדר פסח אבל לא ממש יצא לי להיתקל בו עד אותה הפעם...

זה קרה בקיץ 2011, עבדתי בחברת ההפקות שהביאה את המופע שלו לארץ וידעתי שזה הולך לקרות. הטלפון צלצל בחצות וחצי בצד השני היה המפיק הישראלי של ההופעה "הם נחתו! לכי לטקסידרמי תצלמי אותם קצת ותעלי לפייסבוק". יצאתי מהמיטה עליתי על שמלונות ושמתי פעמי אל עבר הבר.

שם כבר חיכו מיטב סלבריטאי ארצנו כדי לקבל את הסלב הבריטי, כולם משחקים אתה קול אבל בפנים הקישקע שלהם רועד והם מקווים להיות האיימי ויינהאוס הבאה מינוס המוות הטראגי. ואז הפמליה האנגלית נכנסה, שיק אירופאי נישא באוויר וגרם לצברים להרגיש כאילו הם לבושים מכף רגל ועד ראש בקרוקס. ואז התחיל המינגלינג או יותר נכון קפיצת באנג'י של נערות ישראל על הכוכב.

לא היה קל, אבל בסוף הצלחתי להעיף את לול התרנגולות שהקיף אותו ולבקש ממנו תמונה. עמדנו הוא, אני ועוד מישהו מהלהקה והפלש סיכם את הקומפוזיציה. אמרתי יפה תודה, שלום ושאני מעריכה את היצירה שלו (לא באמת חשבתם שאני אגיד לו שהוא דה סקסיאסט מאן אלייב?) ורצתי לראות איך יצאה התמונה.

חושך! פשוט חשכו עיניי! זאת היתה התמונה הכי מכוערת שלי אי פעם! 5 סנטרים מעוכים תחת פרצוף שמן ומבריק אשר במרכזו מתנופף לו חדק.זה התיאור המדיוק להחריד של איך נראתי בתמונה. כן זה הזיכרון הויז'ואלי שלי מהמפגש עם רונסון.


 

רונסון תמונה סופית


 

ותראו איזה פלא, רונסון שוב מגיע לארץ ביום חמישי הקרוב למסיבת פורים. בהתחלה ישר חשבתי שאת ההזדמנות לתקן את המעוות (דאבל מינינג) אבל אחרי כמה מחשבות החלטתי לשחרר, אולי פשוט רונסון ואני לא מתאימים מבחינה ויז'ואלית? אולי הוא גונב לי את מוג'ו הפוטוגניות? אני לא יודעת אבל אני גם לא רוצה להתחיל לברר. מה שבטוח שבחמישי אני הולכת לרקוד בטירוף וזה מה שחשוב.

כן, כן, אני יודעת שהכרטיס יקר אבל למזלנו יש את PayPal שמצילים את המצב ומי שקונה דרכם מקבל 50 ₪ הנחה ותהליך הקניה ממש קל אז לכו על זה ויאללה נפגש על הדאנס פלור ונעשה תמונות שלי עם מיליון סנטרים.

// תאיר קסלר


Your email was successfully saved