כמו שאתם יודעים, אני אוהבת לספר סיפורים ולהסביר דברים בצורת דימויים, והדימוי הכי טוב (עבור כולנו) שבו אוכל להשתמש כדי להסביר לכם על מערכת היחסים שלי עם אהבת חיי ובאופן ספציפי מי הוא עבורי, זה השם של כל אחד מאיתנו כפי שהוא שמור בנייד: אני קוראת לו - גיאצ' והוא כמובן חייב לקרוא לי בשם המלא - רננה ניתאי.

כי א נ י כזאת קלילה ולפעמים לא מספיק מעמיקה והרבה אצלי זה "על הדרך" ומצחיק (עד שלפעמים, אני יודעת, זה יכול להציק) אז הוספתי צ בסוף וגם את הצ'ופצ'יק.
ו ה ו א כזה רציני ומצוין בכל דבר שהוא עושה והאיש הכי חכם שפגשתי בחיי, אז אצלו בפלאפון אני רשומה בשמי המלא והמכובד- רננה ניתאי.
ומה זה אומר רננה ניתאי - בשביל גיא...

הוא מכנה אותי מוזה, משמעות, אשתי לעתיד, ואני רואה בעיניים שלו את כל מה שרציתי שיראו בי תמיד.
אני חושבת שהרבה פעמים אנחנו אוהבים מישהו כי אנחנו אוהבים את מי שאנחנו לידו, ובמקרה הזה אני לגמרי מרגישה שמעבר למי שאני לידו, אני אוהבת את מי שאני היום בזכותו. וזה בזכות מי ש-הוא.

כשאני שואלת אותו איך הוא כל כך בטוח שזאת אני לכל החיים (הרי בכל זאת כולנו אנשים אנושיים, ובעיני עצמנו אנחנו רחוקים מלהיות מושלמים) הוא עונה לי תשובה ברורה ומדויקת. כזו שאולי רק אני מבינה והיא: "פשוט מצאתי כיוון טוב והלכתי עליו. אני לא באמת יודע מה תהיה הדרך אבל אני יודע שזה הכיוון שאני רוצה ללכת בו".
אם אתם שואלים אותי, זה כל היופי. עם השנים אנחנו יכולים להפוך להיות יותר מדי ספציפיים, לחפש את הרע, לחשוב שאולי ראינו דברים לא נכון, שאולי השתנינו והיום אנחנו רוצים משהו אחר או שאנחנו חיים באשליה שיש בדיוק את מה שאני בוחר.

ואני רוצה רגע להזכיר את הדינמיות של החיים, את הבלתי צפוי, את זה שאנחנו לא באמת יכולים לשלוט במסע, לדעת מה נגלה, לאיזה כיוון הרוח תשתנה, אבל כשאתה מזהה כיוון טוב, כזה שיכול להתגמש איתך, להתערב במסע שלך ותמיד לאהוב ולרצות את הטוב - אתה פשוט יודע.
אתה יודע שזה זה,
ואתה הולך על זה בכל הכח.

אני רוצה להיות לידו כל ערב וכל בוקר גם אם היה יום לא טוב. אני רוצה לחוות איתו ביחד את הכל מקרוב. אני רוצה שהוא יחזיק לי את היד ברגעי הצלחה וגם במשברים. אני מוותרת על מה שצריך ומאפשרת לעצמי להשתנות למקום טוב יותר כי אני סומכת על שנינו ביחד לחלוטין.

אני אומרת כל מה שמפריע לי באמת ובאותו רגע כי שנינו מספיק רוצים את זה ופותרים ביחד הכל. אני מקבלת את השוני בנינו באהבה, לא מנסה לשנות אותו ונשארת נאמנה לעצמי בהצלחה.
כן כן אני יודעת שדיברתי על עצמי יותר מדי. אז תכל'ס, רוצים לדעת מי הוא גיאצ'?
כמו שאני מכירה את האיש הזה, שחושב בדיוק כמוני ושונה ממני לחלוטין, הוא יעדיף שאני אחסוך עליו במילים, אז אכתוב כאן מה שממילא כולם כבר רואים. אני קוראת לו ככה כי אני לא תופסת אותו יותר מדי ברצינות. וזה מה שהוא הכי אוהב בי.

// רננה ניתאי

Your email was successfully saved