אנחנו לא מכירים עדיין, אבל במבט ראשון שלך עלי את בטח חושבת את כל אותם הדברים שהרוב חושבים עלי. בטח עולות לך שאלות מוזרות כי לא ראית מישהו כמוני אף פעם, בטח נתת להטיות ולכל שאר הסטיגמות למלא לך את מה שלא הבנת, והסקת עלי מסקנות כי זה מה שהסביבה שלנו מכתיבה כשהיא רואה מישהו כמוני בפעם הראשונה; אבל האמת היא שזה לא ככה, ואני רוצה שתדעי את זה, אז החלטתי לכתוב לך.

כבר שכחתי מה זה לחשוב על אהבה, מה זה לרצות להיות נאהב על ידי מישהי ולהרגיש את הלב שלי פועם בחוזקה בגללה. גם שכחתי מה זה להתאהב ולתת ביטוי לרגש הזה, כי בכל פעם שזה קרה ואהבה הייתה חלק מהחיים שלי, היא התפרצה עלי בזעם והלב שלי נשבר. כבר עייפתי להדביק אותו בכל פעם מחדש, אז הגעתי להחלטה שיותר טוב לי לוותר על זה, לנעול את הלב עם מפתח ולתת לחומות שלי חיזוק נוסף, כדי שאף אחת לא תחדור אותן.

אבל תדעי לך שבזמן האחרון משהו השתנה בי, פתאום אני כן רוצה להתאהב, אני כן רוצה לחשוב עליך אבל אני לא יודע איך עושים את זה. אני לא יודע איך לגשת, איך לפלרטט, איך לדבר ואיך להראות לך צד אחר שלי. הייתי כל כך אנטי ומפוחד מכל החוויות הקשות שהיו לי עם אהבה, ששמתי לעצמי עוגן שאני לא יודע לשחרר, וכנראה הפחד והחששות עדיין קיימים בי ולא מאפשרים לי לשחרר אותו. אז אני מונע מעצמי לצבור תנופה וביטחון ובכך נשאר במקום, עם רצון עז אבל אפס יכולת וידע להגיע לשם, אלייך.

כשאני חושב על זה לעומק, אני תוהה איך אני בכלל רוצה להתאהב ולרצות שתאהבי אותי אם כל מה שעובר לי בראש זה מה תחשבי עלי. אני תמיד נותן לחלק האסטרטגי שבי פתח לחשוב איך אחרים רואים אותי, חושבים עלי ותופסים אותי - אני משער שבעינייך ובעיניי רבים ובעיקר רבות אני בסה"כ חולה במחלה סופנית, או לכל היותר מישהו חמוד, ושתכלס מה שקובע פה זה הנראות שלי ולא מי שאני בפנים. זה גרם לי לפתח שנאה עצמית, גועל ותיעוב עצמי ובכך אני נשאר באותו מקום בחיים, שזה אומר רחוק ממך.

יש עוד הרבה סיבות שמונעות ממני להתקרב אליך, מלהכיר אותך, מלהיות איתך - אבל החלטתי שהגיע הזמן לנסות לשחרר את העוגן, לתת לפחדים והחששות פתח מילוט. אולי ככה יהיה בלב קצת היגיון, אוכל לתת לדמיון לדהור ואצליח לחשוב באמת על מה שיש לי להציע, לתת ולהעניק לך, ויש כל כך הרבה. הלב הזה בוער וצמא ומחכה ורוצה ומה לא, והיה לי חשוב שתדעי את כל זה למרות שאני לא יודע מי את, מתי תופיעי, תיכנסי לחיי ופשוט נאהב.

// שגיא חבושה

Your email was successfully saved