אתמול יצאתי עם חברות לדאנס בר כזה. היה באמת באמת ערב מושלם, אין לתאר.
כשאני יוצאת עם חברות לבר, אולי אני שונה בקטע הזה, אבל אני באה לרקוד ולעשות כיף. פשוט זה. אם על הדרך יצא לי להכיר מישהו, סבבה, אבל לא בשביל זה אני באה. אני מאד נהנית מהצומי, אם מישהו או כמה בחורים מסתכלים עליי ומתלבטים אם לגשת זה מחמיא, אבל מבחינתי זה יכול להיגמר שם ואת המישהו שלי אני אכיר מתישהו.

לא בקטע של לעוף על עצמי, אבל אני רגילה שמתחילים איתי במסיבות, זה לא חדש לי והפסיק לרגש אותי. 
לפני המקרה שקרה לי אתמול, בואו נדבר דקה על הדרך שבה בנים מתחילים איתי ועם עוד רבות במסיבות, שבעיני חייבת להיפסק.

מה הם עושים?
בוחנים להם את הטרף שירצו ללכוד, באים, במקרה הטוב רוקדים איתה דקה וחצי, ושנייה אחר כך הידיים שלהם כבר מנסות לתפוס את התחת והשפתיים שלהם מנסות למזמז לך ת'צורה. לא בדיוק מעניין אותם אם יש לך מישהו או מה השם שלך בכלל, הם מנסים את מזלם כדי ללכוד את הטרף.
כשאתמול בחור ממש מקסים ניגש אל חברה שלי ושאל אותה אם יש לי מישהו, מה שראיתי כדבר סופר מכבד, ורק אחר כך ניגש, רקד איתי קצת ושאל אם אפשר לשבת להכיר בחוץ, מה זה שמחתי. "או, יש עוד מישהו קצת הגון בעולם", חשבתי לעצמי.

אחרי עשר דקות השיחה מוצתה, הלך לו ממש טוב, ואז - הנה זה הגיע, תופס אותי, ומנסה את מזלו.
וכשאני אומרת לו 'לא, אני לא בחורה כזו', הוא מתפלא.
"כזו מה?" הוא שואל. "כזו שתזרום איתך לנשיקה אחרי עשר דקות בקושי של שיחה רגילה". והוא היה ממש סבבה עם זה.
הוא אמר את כל הדברים הנכונים, שכשהתחילו איתי בעבר באירועים כאלה עוד לא נשמעו, אז החלפנו מספרים, רציתי לתת לו את הצ'אנס. 

אבל בתכלס, אחרי שיצאתי הפראייר התמים וניסיתי לדבר איתו היום כי הוא ממש מצא חן בעיניי, והייתי בטוחה שאם אני 'מסקרנת ומעניינת בטירוף' כמו שהוא חושב הוא יעוף על זה שיש לי ביצים, הבחור ייבש אותי מוות ואני רותחת מכעס.
בנים, אנחנו לא צעצוע.

אנחנו לא איזו בובה שאפשר לבוא, למרוח אותה על קיר באמצע מועדון, לצאת גבר מול החברים שלך ולזרוק במידה והצלחת להשיג מאיתנו את מה שרצית. סטוצים אני מקבלת, יש אנשים שמבחינתם זה אפילו צורך, אבל את הריטואל הזה במסיבות כאלה ואת המנהג האיום של התחלות כאלה עם בחורות אני פשוט לא אהיה מסוגלת להבין לעולם.

זה מחפיץ, משפיל, גורם לבחורה להרגיש שהיא לא יותר מכוסית עם ציצי ותחת עבורכם, והכי לא כיף בעולם.
האבסורד בתוך כל זה זה שאני, אישה, כשראיתי אחד שמצליח לו ומתמזמז לו בכיף עם איזה מישהי, בזמן שהחברים שלו מסתכלים מהצד, המחשבה היחידה שעלתה לי היא: "וואי, איזו זונה היא".

אני חייבת להדגיש.

אני לא באמת חושבת שבנות כאלה הן זונות. גם אתם לא באמת חושבים. שוב, יש את אלה שרוצות את הנשיקות האלה ואולי גם את הסקס אחר כך כי זה מה שבא להן. אחלה. אני חושבת שאם הן היו חושבות על זה פעמיים וזה לא היה ברור להן מאליו שהן צריכות לזרום עם 'שיטת ההתחלה' הזו, המחשבה המובנית הזו שבנות כאלה הן זונות לא הייתה נוצרת.

// שחר בן ימיני

Your email was successfully saved