מתישהו בגיל 15, הבנתי שאני לא בטוחה שאי פעם ארצה ילדים. לאורך השנים הדעה שלי התגבשה לכיוון של חיים ללא ילדים מסיבות שונות ומגוונות, והתגמשה חזרה. היום אני לא בטוחה עדיין מה אני רוצה, אבל התמזל מזלי ונולדתי אישה, ואני לא צריכה להחליט שום דבר מראש, כי תמיד תהיה לי את האפשרות להביא ילד.

אבל מסתבר שבמדינת ישראל לא לכולם יש את הזכות הבסיסית הזו להיות הורים. לא כי הם לא ראויים, לא יכולים לגדל ילד בתנאים מספיק טובים אלא פשוט כי הם גאים.

אז כן, שמעתי בעבר את כל הטיעונים, שילדים לשני אבות או לשתי אמהות, יהיו יותר פגיעים להצקות והקנטות של אחרים, שהם לא יקבלו את כל מה שהם צריכים בזמן שהם גדלים, שילד צריך דמות אם ודמות אב בחייו ועוד.
 

pequeña amor ❤

A post shared by Shir Gaash (@shirgaash) on


אני מאוד מצטערת, ותסלחו לי על השפה, אבל הכל חרטא. ילדים מציקים לילדים אחרים לא משנה מה, אפילו על סוג או צבע השיער שלהם או אם הם לבשו חולצה שלילד אחר נראתה מצחיקה. ולגבי התנאים המתאימים לגידול ילד? אלפי ילדים גדלים בעוני, או בבתים מתעללים, או נולדו להורים שלא רצו אותם, או לאימהות שגנבו זרע או נכנסו לגמרי בטעות להריון, או להורים חד הוריים.

אז בואו, אם ילד חייב דמות אם ודמות אב בחייו בשביל התפתחות תקינה, בואו נוציא לאימוץ את כל הילדים שגדלים בלי אמא, או בלי אבא, או בכלל חיים אצל הסבא, הסבתא, הדוד או הדודה. אבל זה נשמע מופרך ולא הגיוני נכון? למה שנוציא ילד מהמשפחה שלו שאוהבת אותו רק כי אין לו אמא או אבא אבל יש לו את השני? ומישהו הרי עושה בכלל מבחני מסוגלות לזוגות רגילים שמביאים ילדים? יש המון כאלו שלא ראויים. 
אז למה מראש למנוע מהורים חד מיניים להביא ילדים? לילד הזה יהיו שני הורים!!!

רוצים לדבר על הפונדקאות? על זה שזה ניצול של נשים? זה כבר נושא אחר לפוסט אחר, אבל תירוץ במקרה הזה, כי הרי גם האימוץ אסור במדינת ישראל.
אני מנסה לחשוב על עוד טיעונים שיצדיקו את זה שזוגות חד מיניים יהיו זכאים לילדים, אבל מופרך בעיניי לנסות למצוא הסבר למשהו שהוא כל כך מובן מאליו, ואני באמת לא מבינה איך אנשים לא רואים את זה. למה החיים של אנשי הקהילה הגאה כל כך קשים ולא שוויוניים.
 

The smallest things are the ones that really counts. This is love❤

A post shared by Shir Gaash (@shirgaash) on


ילד צריך אהבה, וכן גם תנאי מחיה ראויים. אבל בעיקר אהבה, הורים שיתנו לו כל מה שהוא יכול בשביל להתפתח בצורה הכי טובה, והורים שירצו אותו. וזוגות שנאבקים כל כך הרבה בשביל שיהיה להם ילד, כמעט בטוח יהיו הורים מדהימים.

// שיר געש

Your email was successfully saved