"אני צריכה שניקח את זה לאט" אני אומרת לך. אתה מחייך ומגחך ואני יודעת בדיוק מה אתה חושב. כי מצד אחד זה באמת מאוד מהיר, ומצד שני יותר לאט מזה אין.
אבל אני צריכה זמן.

אני צריכה זמן בשביל להרגיש בטוחה, אני צריכה זמן כדי להרגיש שאני באמת רוצה אותך, ולא את הרעיון שלך. זמן מספיק בשביל לא להיבהל מהקרבה ולברוח. אתה מבין? קרוב מדי מלחיץ אותי. הבטן שלי מתהפכת לפני כל מפגש ואני מרגישה שאני על סף התקף חרדה. וזה לא כי אני לא רוצה, נראה לי, אני לא בטוחה.
אני צריכה זמן כדי להגיד לך דברים שהכרחי שתדע אם אנחנו רוצים שזה יעבוד, דברים שאני לא רוצה להגיד כי הם כל כך קלישאתיים ונדושים שהם גורמים לי לרצות להקיא מעצמי, ואסור לי, אני כבר לא מקיאה, וזה דווקא לא אחד מהדברים שאני צריכה להגיד לך.

אבל אני כן צריכה להגיד שיש ימים שאני ברע, לא חברה של עצמי בשום צורה. לפעמים אני שונאת את האופי שלי ולפעמים את מה שמוצג במראה. בדרך כלל זה בא בעסקת חבילה.
ובימים בהם אני שונאת את הגוף שלי אני לא ארצה לגעת בך, אני לא ארצה שתיגע בי, אני לא ארצה שתסתכל עליי בכלל בשום צורה שעלולה להצביע על משיכה, כי גם זה יעשה לי בחילה. ולא, אני לא רוצה או צריכה שתגיד לי ברגעים האלו כמה אני סקסית או שווה, זה רק יעשה לי רע.

אני צריכה שתדע את זה לא כדי שתרחם עליי חלילה, או תנסה לגרום לי להרגיש טוב יותר, כי כל מה שתנסה לעשות יגרום לי להרגיש רע על זה שאתה מנסה לעזור ועדיין לא טוב לי. אני צריכה שתדע, כדי שתבין למה יהיו פעמים שאני לא אוכל לשכב איתך, וזה לא קשור למשיכה. אתה צריך לדעת את זה בשביל שלא תפגע, כי אני לא אוכל להגיד לך את זה. ויכול להיות שאני אפילו אשכב איתך כדי שלא תרגיש רע, אבל זה הרי לא יעבוד ושנינו לא נהנה בסיטואציה.

אני צריכה שתדע שיקח הרבה זמן אם בכלל עד שאוכל להגיד לך מה אני אוהבת, ובכלל להסביר לך שיש פער עצום אצלי בין סקס לאהבה. סקס זה סקס, ואני יכולה מאוד לאהוב את המעשה ולהנות ממנו, אבל סקס שבא עם אהבה זה משהו שלפעמים אני מרגישה שגדול עליי מלהכיל. אני עוד יותר צריכה זמן בשביל להסביר לך את הסיבה השחוקה והנדושה שזה ככה, ולדעת שתוכל לקבל את זה בצורה הנכונה לי, שלא תתן לזה יותר מדי מקום, אבל גם לא תקטין את זה, שלא תקטין אותי.

אני צריכה שתדע שלא משנה כמה תגיד, אני עדיין לא אאמין שאני יפה בעינייך, אבל בכל זאת צריכה לשמוע את זה כל הזמן, שזה יעשה לי טוב, אבל את צירוף המילים "יפה שלי" תשאיר לשלב מתקדם באמת, כי אחרת לא תהיה ל"שלי" משמעות, ולכן גם לא ליפה.

אני רוצה שתדע שככל שאני ארגיש יותר, אני אאטם יותר. כשאני מתחילה לשתוק תדע שהתחלתי לפחד.
אני צריכה שנקח את זה לאט, כדי שתוכל ללמוד את כל הדברים האלו עליי בקצב הנכון, ולא בבום מבהיל, זמן כדי שאני אוכל להכיר אותך, ללמוד את הרגישויות והשדים שלך.
אני רוצה שנקח את זה לאט, כדי שזה לא יגמר מהר.

// שיר געש

Your email was successfully saved