אני רוצה אהבה.
אני רוצה אהבה שתגרום לי לפרפרים בבטן לפני כל מפגש, גם אם עברה שעה מהפגישה האחרונה,
כזו שתהפוך את העיניים שלי לנוצצות ואת העור שלי לזוהר.
אני רוצה אהבה שתגרום לי לחייך, גם באמצע יום שחור, אני אחשוב על האהוב שלי ואחייך, פשוט כי הוא בחיים שלי, כי היום הזה יגמר ואני אוכל לספר לו עליו על כוס יין או בירה או שוקו חם עם קצפת.

אני רוצה אהבה שקטה, שלא תכניס אותי לחרדה, אהבה שאני לא אוכל עליה סרטים ולא אכנס ללחצים שאולי זה לא מה שאני רוצה או שהוא לא רוצה או שזה בטח תכף ייגמר. אני רוצה אהוב שלא יקלוט את הלחץ שאשליך עליו, שלא ילחץ בעצמו, שלא יפחד ממה שקורה. אני רוצה אהוב שגם אם משהו לא בדיוק עובד, גם אם הוא נלחץ מעצמו או ממני או מהחיים, גם אם דברים יוצאים מהשגרה ונתקלים בבעיה, יפחד מהמחשבה שלא אהיה בחייו.
אני רוצה אהוב שרוצה אותי בחיים שלו, בכל תחום, משפחה וחברים ותחביבים, גם אם לא פיזית שם, אבל מעודכנת ומעורבת. אני רוצה אהבה שפויה, שלא אאבד את עצמי בה.

אני רוצה אהוב שיתגעגע לחפירות שלי, שיאהב לשמוע את דעתי בכל נושא, גם אם כבר אמרתי אותה מליון פעמים וגם אם אנחנו לא מסכימים.
אני רוצה אהבה כנה, בלי משחקים ובלי שקרים, שתזרום מההתחלה, שיהיה אפשר לדבר בכנות גם על הדברים הקשים.
אני רוצה אהבה חופרת, מעניינת ומאתגרת. כזו שתוכל להחזיק אותנו שעות ארוכות בשיחות על שטויות לצד נושאים חשובים. אהבה שקטה, שנוכל להעביר גם ימים שלמים בשתיקות, בלי שהן יהיו מביכות, שהשקט החיצוני פשוט יראה על הפנימי.

אני רוצה אהבה מצחיקה, שנשב בלילה על הספה, או נשכב במיטה ולא נפסיק לצחוק ממילה קטנה שרק שנינו מבינים.
אהבה בטוחה, כזו שתשרה עליי תחושת ביטחון, שבכל מקום שנהיה בו יחד, נרגיש שאנחנו בבית. שנהיה כל כך בטוחים, שגם אם נריב נדע שזה בסדר ואפילו בריא, זה לא אומר שנפרדים. אני רוצה שלא נרצה לצאת מהמיטה, נחכה לימים מיוחדים בהם שנינו יכולים להישאר בה יחד.

אני רוצה אהבה מתפנקת, עם הפתעות הדדיות, בישולי ארוחות וקינדר בואנו לבן על המיטה. אני רוצה אהוב שלא יפחד לצחוק עליי על זה שהצלחתי לא לשרוף את הטוסט או להוריד לעצמי אצבע בזמן שחתכתי סלט. אני רוצה אהבה שיכורה, אבל כזו מהסוג הטוב, שנסיים ערבים שיכורים יחד בלי דרמות וריבים, אלא בלהגיד שזה היה שווה את זה למרות שקמנו ב-6 בבוקר למחרת עם האנג אובר שלא עובר.

אני רוצה אהבה חדה, כזו שנשים בה לב לפרטים הקטנים, כמו תספורת חדשה, בגדים חדשים, הלבשה תחתונה ועגילים צבעוניים, ויותר מזה - נשים לב למה שאנחנו מרגישים, גם בלי מילים. אהבה קלילה, של חומוס ספונטני וגיפים מטומטמים באמצע שיעורים או יום עבודה. אני רוצה אהבה נכונה, שתשתלב עם כל החיים שכבר יש לי, תצטרף לידם בנינוחות מבלי לתפוס מקום, תתאים כמו חתיכה חסרה.
אני רוצה אהבה, בלי להתפשר עבורה. אני רוצה אהבה הדדית.
כל כך רוצה שלפעמים אני כבר לא בטוחה שאני רוצה. ובכלל לא בטוחה שאני מוכנה לה.
אני רוצה אהבה, ובכלל לא בטוחה שהיא אי פעם תגיע.
אבל אני רוצה באמת,
אז אני קוראת לה.
אני רוצה אהבה,
אז בואי.

// שיר געש

Your email was successfully saved