קשה לי כשאנשים לא אוהבים אותי. זה עושה לי רע, גורם לי להרגיש לא מספיק טובה, לפעמים בודדה.
אבל את? את שונה. הלוואי שתשנאי אותי.
הלוואי שהלב שלך יקפוץ בכל פעם שהוא יזכיר את השם שלי, תשמחי כשהוא יספר עליי דברים לא טובים כי זה יראה לך כמה רע היה לו איתי, כמה טוב לו איתך.

הלוואי שלא תוכלי לשמוע את השם שלי, או לראות אותי בסביבה, ופתאום תראי אותי בלי הפסקה, כי ככה אני, בכל מקום, לפחות בראש שלך. תתעצבני מתגובות שלי על פוסטים בפייסבוק כי מה אני בכלל קשורה, ואיכשהו פתאום כולם מכירים אותי וקשורים אליי, ואת רק רוצה שאצא לך מהחיים, שאצא לו מהחיים, שאצא לכם מהחיים המשותפים שאת כל כך רוצה לבנות איתו.

הלוואי שתשנאי אותי כל כך שהקיום שלי יציק לך, הוא כל כך יפריע לך שאת תרצי לדעת עליי הכל, כל פרט קטן שיראה כמה אני לא טובה לו, כמה את הרבה יותר מתאימה בשבילו.
אז את תיכנסי לפרופיל שלי בפייסבוק ותעשי תחקיר בטחוני, תסתכלי על התמונות ותחשבי שהשיניים שלי עקומות והעיניים שלי פוזלות. 
 

A post shared by Shir Gaash (@shirgaash) on


תמשיכי להסתכל אחורה ותמצאי תמונות שלנו יחד, אין לנו הרבה, אבל באלו שיש אנחנו נראים מאושרים. זה יעצבן אותך כל כך, כי את לא מבינה איך עד לא מזמן הוא הסתכל עליי ככה, במבט המאוהב שהוא מסתכל בו עלייך עכשיו. את תספרי לעצמך סיפורים שזו הייתה הצגה, מעלים תמונה של חיים מאושרים כשבפנים אנחנו שבורים.

הרי יומיים אחרי זה הייתה לנו מריבה שכמעט פוצצה את כל החבילה. הוא סיפר לך איך איבדתי שליטה, יצרתי דרמה עד שהוא לא יכל לשאת את זה יותר ואמר שאנחנו צריכים לקבל החלטה מה הלאה, כי ככה אי אפשר, אבל מבחינתו זה כבר היה גמור, הוא כבר לא היה שם, זה מה שהוא אמר.

אנשים יספרו לך שאני קצת לא בסדר, קצת מטורללת, קצת משוגעת, קצת לא מחוברת למציאות. אנשים שיהיו חברים שלך יגידו לך מה שאת רוצה לשמוע, והחברים שלי, אלו שמכירים אותי ויודעים מי אני באמת – כנראה יתרחקו ממך. זה לא באשמתך, זה בשבילי, ואת תשמחי כי תדעי שאפילו שזה מחשיד כמה שהוא מדבר עליי, הוא בחיים לא יחזור למישהי כזו.
 

A post shared by Shir Gaash (@shirgaash) on


מתישהו אולי תראי אותי במקרה – ברחוב, באוניברסיטה או באיזה מסיבה, ואולי אני פתאום לא אראה לך כל כך נוראית, אולי אפילו די נחמדה.
אבל עדיין תשנאי אותי,
כמו שאני שונאת אותך.
הלוואי שתשנאי אותי, 
כי זה אומר שיש לי משמעות, או לפחות הייתה באיזשהי תקופה.
הלוואי שתשנאי אותי, עד שזה כבר לא ישנה לך,
הלוואי שתשנאי אותי, עד שזה כבר לא ישנה לי.

// שיר געש

Your email was successfully saved