״אין דבר כזה ידידים״.
יצא לי לשמוע את המשפט הזה לא מעט פעמים בחיים. "תמיד צד אחד רוצה יותר", ״בין גבר לאישה תמיד יהיה מתח״ ועוד כל מיני קלישאות נפוצות. אבל אני כאן כדי להוכיח שיש דבר כזה, זה קיים! נמאס לי להצדיק את עצמי בכל שיחה על עצם היותי מוקפת בבנים. אני מגדירה את עצמי כבחורה של בנים, לגמרי. לא משנה כמה חברות טובות ואהובות יש לי, זה לא משתווה לקשר שלי עם כל אחד מהידידים.

יש לזה הסבר - בנים הם הרבה יותר קלילים. הם מבינים אותך, תמיד. וגם אם לא, הם כנראה אוהבים אותך מספיק כדי לתת לך כתף ולהקשיב לך חופרת במשך שעות.
ידידים הם כמו האחים הגדולים שלי אישית אף פעם לא היו. הם יגוננו עלייך, ידפקו מבט לגבר במועדון שיתחיל איתך בצורה לא נעימה, יצחקו איתך - ובכמויות, יצחקו עליך, יפרגנו ויחמיאו לך בכל הזדמנות. הם פשוט יותר כיפיים. לא צריך לשכנע אותם יותר מידי, בדרך כלל הם יזרמו עם כל דבר שתציעי להם ואפילו יגזימו עם ההצעה לרמות אחרות.

הם לא יעשו לך סצנות של- "למה לא באת איתי לשירותים?" "למה הלכת למקום הזה בלי להגיד לי?" "למה לא התייעצת איתי קודם?" ועוד שטויות שבנות אוהבות להתעכב עליהן ובינינו, את הבנים זה בכלל לא מעניין.
ידוע לכולם שבחורה בתור חבורת בנות ובחורה בתור חבורת בנים זה עולם אחר לגמרי. בחבורת בנים יש לך כבוד מסוים. הם תמיד ירימו לך, כנראה גם ירימו אותך (גם פיזית) ובכללי יתייחסו אליך כמו למלכה שלהם.

הם יגרמו לך להרגיש הכי מיוחדת ואת תראי איך לפתע תרגישי הרבה יותר קלילה ומשוחררת עם עצמך ועם הסביבה. וכן, אפשר לצאת מהדעות הקדומות ולהבין שמותר לבחור להיות בקשר עם בחורה בלי שום אינטרס. אפשר לדבר, לצחוק, לשתף, לצאת למסיבה, לעשות ערב כיף או סתם לרבוץ על הספה מול הטלוויזיה גם אם אתם סתם חברים טובים.

אז הלוואי ואנשים יתבגרו ויבינו שידידים זה הכי כיף שיש, שהכל בסדר - מותר להיות בקשר טוב ואפילו ליהנות ממנו, גם אם אותו בחור לא חבר שלך אלא סתם מישהו שכיף לך לבלות איתו, בלי שום מחשבה רומנטית/מינית. ולפני שכל הבחורות בעולם יתחילו להיפגע, תפתחו קצת את הראש. ברור שאין כמו נשים, אבל נוכחות של חברים גברים טובים זה חשוב לא פחות!
אז פעם אחרונה שמישהו אומר לי את המשפט "אין דבר כזה ידידים ;)".

// שיר ויזל

Your email was successfully saved