7 טיפים לזוגיות מושלמת

...מתים שתצטרף למועדון החברים שלנו

רוצה להתעדכן לגבי מה שהולך הרבה לפני כולם? להיות במקומות הנכונים בזמן הנכון ולקבל הטבות מפנקות? תן לנו לעדכן אותך..

הרשמו ל: maVeze TO GO
* = שדה נדרש

מונע על ידי MailChimp!

...מתים שתצטרפו לקהילה שלנו

רוצה להתעדכן לגבי מה שהולך הרבה לפני כולם? להיות במקומות הנכונים בזמן הנכון ולקבל הטבות מפנקות? תן לנו לעדכן אותך..

מה הסטטוס שלך?

7 טיפים לזוגיות מושלמת

09 ינו' 2017 | שי פפר

מדד ההשפעה

תקריאו לי
פסקול לפוסט

מה לא כתבו על מערכות יחסים? הפכו אותן לדבר הכי מורכב ומסובך בעולם, כתבו עליהן גורדי שחקים של מילים, אלפי יועצים ופסיכולוגים התעשרו בזכותן, אבל אולי זה דווקא דיי פשוט וצריך פשוט לאהוב? אבל עד שנבין את זה, הנה טיפים קטנים לזוגיות טובה! לגזור ולשמור.

אל תנסו להיות מושלמים

באמת אל, אתם לא, אתם בדיוק כמו כולם. לנסות להסתיר את הצדדים הרעים שלכם כל הזמן זה ילדותי, ובעיקר מעייף. אם מישהו אוהב אתכם, תהיו בטוחים שזה לא רק בגלל הצדדים הטובים שאתם מציגים, אלא גם בגלל הצדדים הרעים שאתם מפחדים להראות. יש כבר מספיק מחקרים שמוכחים שכנות זה דבר מושך.

הבנה

רוב הריבים בעולם נגרמים מקצר בתקשורת, חוסר הבנה. אתם מתכוונים למשהו אחד בעוד שהצד השני מבין מכם משהו אחר. אל תהיו תקועים בעצמכם, תנסו להבין תמיד את הצד האחר. צאו מנקודת הנחה שהוא לא יעשה משהו בכוונה לפגוע בכם, ואם נפגעתם – כנראה חוסר הבנה.

חברות

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם רוצים בן/בת זוג שיהיו כמו החברים הכי טובים שלכם? שחוץ מסקס טוב, הוא יהיה גם הראשון שתרצו להתקשר אליו בעת משבר או הראשון לספר לו על משהו טוב שקרה. אז תהיו כאלה – החברים הכי טובים אחד של השני.

סקס

אחד הדברים החשובים ביותר בזוגיות הוא הסקס ומאז ומתמיד הניע את העולם. תדברו על זה הרבה, תשקיעו בזה (יותר ממה שאתם מדברים), והכי חשוב – תגוונו! למרות שזה נראה כמשהו שלא יכול לשעמם, תמיד צריך לחדש. או בקיצור, תעשו את זה ומלא!

סקס

פתיחות

הדבר הכי טוב בלהגיד את האמת, זה שאתה לא צריך לזכור את כל השקרים. כבר אמרתי שכנות מושכת? תהיו הכי פתוחים אחד עם השני, תספרו כל מה שעובר לכם בראש או יושב לכם על הלב ותסמכו על הצד השני שיבין ויקבל. פשוט לא?

תהיו קשובים

כיום, הבעיה הכי גדולה שלנו היא שאנחנו לא מקשיבים מספיק אחד לשני. אנחנו ממהרים להסיק מסקנות ואין לנו סבלנות להקשיב. שימו את הפלאפון בצד, צאו רגע מהשגרה היומיומית ופשוט תקשיבו, באמת תקשיבו.

ספייס

זה בטח נשמע לכם קצת ציני, הרי מערכת יחסים צריכה קרבה, לא? אז כן, אבל לא בדיוק. לפעמים צריך גם לדעת לקחת צעד אחורה ולתת קצת ספייס לצד השני, כל אחד צריך את המקום שלו. תסתכלו על זה ככה, אתם לומדים להעריך משהו רק כשאתם מאבדים אותו, אז יש לכם פה הזדמנות להעריך משהו בלי לאבד אותו, גאוני לא?

אם הגעתם עד לפה ויש לכם הכל, מברוק, שיחקתם אותה, מאחל לכם שתתעוררו לצידה גם בעוד 70 שנה. ואם לא, לא נורא, תמיד יש במה להשתפר, רק אל תאבדו את עצמכם בדרך. חשוב לשמור על זוגיות טובה, אבל גם חשוב לשמור על עצמך!

// שי פפר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

5183317307_6c19e50bdf_b
שי פפר

שי פפר

7 טיפים לזוגיות מושלמת

ערך מוסף

כל אחד צריך את המקום שלו. תסתכלו על זה ככה, אתם לומדים להעריך משהו רק כשאתם מאבדים אותו, אז יש לכם פה הזדמנות להעריך משהו בלי לאבד אותו, גאוני לא?

 • הזמן

  10:02

 • המקום

  בזוג

 • הטמפרטורה

  בין בוער לקפוא

 • המוד

  לוקחים מדליה!