הנבחרת 7.2

מי אני: יהלי סער.

גיל: 27

תפקיד בחברה: מנכ"ל.

מהן שעות העבודה? התחלתי ב-2014 ואני לא ממש בטוח מתי שעת היציאה.

איך הגעת לעבוד במקום העבודה?
סיימתי בדיוק לעבוד על ארגון ללא מטרות רווח שהקמתי בניו יורק. הוא גדל די מהר ופתח סניפים בסן פרנסיסקו, הונג קונג ועוד. האירועים שלנו כבר משכו עשרות אלפי אנשים ובשלב מסוים החלטתי שאת העבודה שלי שם, אני סיימתי. ידעתי שאני רוצה לעבור את ההרפתקה הבאה שלי עם נדב שץ ותום להט, השותפים שלי. אנחנו מכירים בממוצע עשר שנים ותמיד רצינו לעבוד אחד עם השני. שכרנו יחד איזו דירה מעופשת בברוקלין והתחלנו ליצור. היה לנו קו רכבת שעבר שלושה מטרים מהחלונות של חדרי השינה שלנו, כל עשרים וחמש דקות, ככה שזה עזר להשאיר אותנו ערים. שנתיים, שתי הצעות רכישה, שני גיוסים ו700,000 לקוחות אחר כך אנחנו עדיין משפחה מאושרת.

IMG_0118

מה מסלול ההכשרה בדרך למקצוע הזה?
אני לא ממש יודע מה דוחף מישהו להיות יזם או האם יש באמת מסלול שיכול להכשיר אותך לזה. זו רכבת הרים, וכנראה בית הספר הכי טוב שאפשר לעשות. יש לי חברים שהתחילו לעשות הכל לבד בגיל 16 ולמדו הכל על בשרם, אני נכלל ביניהם. מצד שני יש אנשים מאוד מוכשרים שלמדו בתכניות ליזמות או צמחו בתוך חברות אחרות. אני לא יודע אם משהו באמת יכול למנוע ממך לעשות טעויות בדרך, הדבר החשוב הוא לקום כל פעם מחדש ולא לוותר.

איך ומתי החלטת לעסוק בזה?
תמיד היה לי איזה רעיון שהרמתי במקביל למה שעשיתי; בתיכון הייתי שחקן בטלוויזיה ותוך כדי הקמתי ליין מסיבות, אחר כך עבדתי בתור דובר פוליטי בזמן שהקמתי חברת הפקות. אני חושב שבזמן שלמדתי באוניברסיטה, ותוך כדי עבדתי על ארגון ללא מטרות רווח, נפל לי האסימון שאני לא באמת יכול להיות טוב בכל הדברים האלה אם אני לא אקדיש את כל כולי. יום אחד פשוט החלטתי שאני לא חוזר יותר לאוניברסיטה. היה איזה טקס הענקת פרסים לשנה החדשה ופשוט לא הגעתי. באותו היום כנראה שבאמת התחלתי להתעסק במה שאני עושה.

איך יום בעבודתך נראה?
אימייל. קפה. Trello. קפה. ישיבות. קפה. משבר. פתרון. בכי. שמחה. קפה. וחוזר חלילה.

מה הנושא הכי חם בפינת הקפה אצלך?
מרבית היום אנחנו מתעסקים באיך להשתלט על העולם. כשלא מדברים על זה, מדברים על עיצוב. פונטים. איזה מיתוג מדליק שלקוח של טיילור שלח ממקום אחר בעולם ושוב פונטים. המון המון פונטים.

IMG_0088

מה הפינה האהובה עליך במקום העבודה?
ישיבת צוות שבועית. הרבה בירה. הרבה כפיים. הרבה בירה. הרבה אנשים מותשים שלא מבינים איך שוב הגיע סופ"ש.

מהן האפשרויות לקידום ולהתפתחות בתפקיד שלך?
ככל השחברה תתפתח ותגדל, כך גם התפקיד שלי. לפני חודשיים היינו שמונה אנשים. היום אנחנו שמונה עשרה. זו טכנולוגיה שמשתמשים בה כל שתי שניות בממוצע ומשנה את החיים של יותר מ-700,000 איש בעולם. אנחנו מאפשרים לכל בעל עסק קטן באלסקה לקבל שירותים שפעם היו זמינים רק לקוקה קולה. טיילור מסוגלת לעצב לו את הלוגו, לעצב לו את העמוד פייסבוק, לייצר לו את הפוסטים שהוא צריך בשביל לתקשר עם הלקוחות. לייצר מרצ׳נדייז, מצגות, ועוד. זו באמת אחת הטכנולוגיות הכי מפחידות שנתקלתי בהן (בקטע טוב) כי היא מאפשרת למחשבים להיות יצירתיים.

יום חמישי ב-17:00 - איך אתה מרגיש?
שמח לאללה בישיבת צוות. עובר על כל הדברים המדהימים שהספקנו באותו שבוע.

מילה לבוס?
זה כ"כ מטא.

לעוד משרות בחברות היושבות בWeWork לחצו כאן

Your email was successfully saved