מי אני: ראם שרמן


גיל: 31


תפקיד בחברה: ראש צוות פיתוח מובייל וצד שרת


מהן שעות העבודה? 09:30 - 19:00


איך הגעת לעבוד במקום העבודה?
סגרתי את החברה הקודמת שלי, HappySale, וחיפשתי תפקיד שיכלול מרכיבים שאהבתי מחיי היום-יום של עולם היזמות עם האפשרויות שיש לחברה גדולה ומבוססת להרים מוצר בסדר גודל אחר.


reem3


מה מסלול ההכשרה בדרך למקצוע הזה?
התחלתי לעבוד בתעשייה כבר בגיל 15, בימי הזוהר של בועת הדוט.קום. יש לי תואר בהנדסת מערכות תקשורת, אבל אני באמת חושב שלקחתי קצת מכל מקום שהייתי בו, כולל תפקידי תוכן שהיו לי לאורך השנים (כיום אני מנחה שני פודקאסטים: גיקונומי וציון 3).


איך ומתי החלטת לעסוק בזה?
עדיין לא החלטתי. כרגע זה מה שאני עושה, אבל העולם גדול ושוק העבודה הנוכחי גמיש מאד. אני בדעה שחשוב ליצור ערך לכל אורך הדרך וכל עוד אתה עושה את זה, נהנה ומשפר את סט היכולות שלך, אז הכל בסדר.


איך יום בעבודתך נראה?
אני מגיע בבוקר, עובר על המיילים שהצטברו, עושה ישיבת דיילי עם צוות אחד, עושה ישיבת דיילי עם הצוות הנוסף ומנסה אפילו לקודד בין לבין. לאחר מכן סדר היום בדרך כלל נשלט על ידי צרכי הפיתוח שמשתנים מתקופה לתקופה.


9


מה הנושא הכי חם בפינת הקפה אצלך?
אקטואליה.


מה הפינה האהובה עליך במקום העבודה?
הספות. אם אני יכול אני אוהב לשבת ולהתעמק במשהו בשקט עם האוזניות על הראש.


מה הן האפשרויות לקידום ולהתפתחות בתפקיד שלך?
PEPPER הוא פרויקט גדול וחדש וטבעי שיהיו הרבה אפשרויות להתקדמות בסיטואציה כזו.


יום חמישי ב-17:00 - איך אתה מרגיש?
בסדר גמור. משהו השתנה אצלי ברגע שהפכתי להיות יזם ועדיין לא השתנה בחזרה מאז שאני שכיר. אין לי שביזות יום א' ואין לי שמחה יוצאת דופן ביום חמישי. למדתי שאפשר וצריך להפוך את מקום העבודה שלך לחלק מהחיים שלך. לא כל החיים שלך, אלא חלק מהם ולא חלק שאתה שונא. מקווה שזה לא ישתנה.


מילה לבוס?
אני אומר להם כל כך הרבה מילים כל יום, שחבל להוסיף עוד כאן.


רוצים לעבוד איתנו? הכנסו! >>

Your email was successfully saved