רגע לפני שאני מתחילה:
יש כל כך הרבה דברים שאני רוצה להכניס לבלוג, ולא תמיד יש לי מקום. דברים לשתף, סיפורים לספר... לספר לכם על השמש שליוותה אותי כל השבת, ועל כוסית וויסקי שסגרה לי את הסופ"ש, לספר על עוד הופעה קטנה וטובה שכדאי לכם לראות. לא תמיד יש מקום.
אז מכיוון שלא הצלחתי להכניס את זה לכאן, אבל עדיין בא לי שתראו, אני מצרפת את צליל דנין לפתיח. לכו לראות אותה השבוע!

הופעה:
מה?  Jonz & the band
 מתי? יום ב', 9.1.17, 21:00
איפה? אוזןבר, רח' קינג ג'ורג' 48, תל אביב
למה? הגיע הזמן למשהו חדש (חדש לי, בכל אופן): תכירו את Jonz – ג'ניה וילנקו, בעלת הקול המכשף ויואב אור שפורט על הגיטרה בכזה יופי וקול לא פחות סוחף. השירים של השניים יכולים להיות פס-קול נהדר למסעות. נראה שכל שיר כאילו מכין את השביל בו תדרכו.
השבוע חוברת אליהם להקה, שהופכת את הכל העניין למעניין יותר. לצלילים מצטרפים פתאום אקורדיון, קונטרבס, צ'לו, חליל צד. אתם כבר יכולים לדמיין את הדרך?
כמה? 40 ₪ במכירה מוקדמת.
איפה נרשמים? פשוט באים. פרטים נוספים באיוונט בפייסבוק

הופעה:
מה?
עכבישים מפלוטו
מתי ? 
יום ג', 10.1.17, 21:00
איפה?
זאפה, רח' ראול וונלנברג 24, תל אביב
למה?
כתבתי עליהם כבר בעבר, אבל הנה סיבה מצוינת ממש לכתוב עליהם שוב – לכבוד יום ההולדת ה-70 של בואי (זצ"ל), ישירו 'עכבישים מפלוטו', להקת הקאברים האגדית את השירים הטובים ביותר של בואי. "העכבישים מפלוטו" הם: עידן אלתרמן, אלון נוימן, קובי סאנדהאוס, עמית דרייזין, שיקו פלדמן ואייל רווה. לצידם, באופן חג פעמי ומרגש מאוד.
כמה? 95 ₪
איפה נרשמים?
כרטיסים בקופות ובאתר הזאפה

הופעה:
מה?
סשה בקמן
מתי ?
 יום ה', 12.1.17, 21:00
איפה?
בית היוצר, נמל תל- אביב
למה? 
ואם כבר התחלנו בדברים מסקרנים, בואו נמשיך עם סשה בקמן, זמרת יוצרת, דוקטורנטית בפקולטה לפיזיקה בטכניון. השבוע היא משיקה את האלבום הראשון שלה What if? – אוסף של חלומות בהקיץ, שירי אהבה לאנשים דמיוניים ואמיתיים ותהיות - מה היה קורה אם? הפסנתר והשירה מלווים אותה מגיל צעיר ובמהלך השנים היא המשיכה להתפתח וליצר, הופיעה והקליטה שירים מקוריים לצד קאברים, כשהשפעותיה הרבות נעות בין ג'אז לרוק, פולק ומטאל. אמרתי שיהיה פה מעניין. לא?
כמה? 30 ₪ במכירה מוקדמת או 40 ₪ בקופות.
איפה נרשמים? 
פשוט באים. פרטים נוספים באיוונט בפייסבוק.

הופעה:
מה? חמישיית אייל תלמודי
מתי ? יום ו', 13.1.17, 21:00
איפה? בית העמודים, רח' רמב"ם 14 , תל אביב
למה? תעשו לעצמכם טובה ותפנו את יום שישי. באמת שאין דבר טוב יותר לעשות מאשר להגיע לבית העמודים (מקום מושלם בפני עצמו) ולהיות נוכח במחזה הזה שנקרא אייל תלמודי. ברגע שהוא על הבמה עם הסקסופון והקלרינט (מתישהו, אני די בטוחה, הוא גם יתערבב בקהל) האנרגיה זורמת לקהל וכולם עומדים על הרגלים. לצידו תנגן חבורת החלומות: ספי זיסלינג על החצוצרה, עוזי פיינרמן על הגיטרה, אביב כהן על התופים וגלעד אברו על הבס. רק יום ראשון ואני כבר מתרגשת! 
(מכיוון שאין יוטיוב של החמישיה, צירפתי שיר של הרכב נוסף של תלמודי, Malox, עם קליפ מהמם ביופיו וחשוב מאוד!)
כמה?
 25 ₪
איפה נרשמים? פשוט באים. פרטים נוספים  באיוונט בפייסבוק.

תערוכה:
מה? סטיקרז 2
מתי ? יום שבת, 14.1.17, 12:00
איפה? פריטימס, רחוב פרנצויז 14, תל אביב
למה? עבר יותר מדי זמן מאז שהמלצתי על החבורה המוכשרת הזו – כל אחד עובד לבד וכולם עובדים כקולקטיב. עושים בדיוק את מה שצריך לעשות כדי שכולם ייהנו וירוויחו אמנות טובה. למשך יום אחד בלבד  יתרכזו להם 23 אמנים מוכשרים מאוד, שהכינו את הסטיקרים שלהם במהלך החודשים האחרונים בכל הגדלים והצורות.
האמנים:
ELNA, UNTAY, DARFISH, GAB, DIOZ, YONIL, PESH, MANYEARSAGO, NOA GOFFER, TOMAS GOLDSMIT, NOA ALON, ARNOL, ANDREW SANDLER, SIGNOR GI, WONKY MONKY, KATYA BARIUDIN, GELADA, MARIANNA RASKIN, OSNAT FEITELSON, MIKI MOTTES, SHACHAR BECHOR, FRENEMY, SIVAN FITERMAN.
כמה? מחירים משתנים אבל נגישים
איפה נרשמים? פשוט באים. פרטים נוספים באיוונט בפייסבוק

%d7%a1%d7%98%d7%99%d7%a7%d7%a8%d7%96

בקטנה:
ונקנח בשיר חדש ומעולה. בול ליום חורף (שהשבת לא תבלבל אתכם. אנחנו בחורף).
קבלו אותו: איתי בלטר עם לילה אחד!
צריך להקשיב טוב לשיר הזה, אולי אפילו כמה פעמים ברצף כדי לקלוט ולהפנים כל תו וצליל מקולו הנמוך של איתי בלטר.
תיהנו

// רוני שפי

Your email was successfully saved