1. מי את/ה?
אמן יוצר - שחקן, זמר, מדבב, רקדן סטפס, וילד נצחי. הופעתי בתיאטרון הבימה, תיאטראות ילדים ונוער במסגרת סל תרבות, ובשנים האחרונות חוגג בעולם מחזות הזמר בתיאטרון הקאמרי. השנה השתדרגתי גם ליצירה עצמאית שמשלבת את כל היכולות שלי, ושחררתי לעולם סרטון תיאטרלי מוסיקלי (שביימתי עם דניאל ג'יידלין), שמשקף בצורה יותר אישית את השלב בו אני נמצא מבחינה מקצועית. המטרה שלי היא להמשיך למצוא את הקול הפנימי כאמן, וליצור עוד סרטונים כאלה בעתיד.

2. ההחלטה הכי עצמאית שלקחתי:
לבחור להעיף את הפחדים הצידה, להיצמד לחברים מוכשרים ולעוף ליצירה עצמאית. הסרטון "עיר כוכבים" הוא בעצם קאבר לסרט הוליוודי, עם טוויסט אישי ופנטזיונרי - והוא ההחלטה המקצועית הכי עצמאית וחשובה שעשיתי עד עכשיו בחיי.

3. ההורים שלי אומרים לי כל הזמן:
הכל פתוח, הכל אפשרי, אתה מוכשר ויאללה לעוף! תתמקד, לא משנה במה, אבל תעשה אותו הכי טוב שאתה יכול.

4. עבודת החלומות שלי היא:
מה שעשיתי עד היום - לקחת את התחביב שלי ולהפוך אותו למקצוע. להעביר סיפור אנושי מעניין ומרגש על הבמה/ מסך, אם זה במשחק, שירה או תנועה - למגוון רחב של קהלים. אני משתדל להזכיר לעצמי בכל פעם שאני עולה על הבמה שזה לא מובן מאליו לעשות את מה שאני אוהב, ושהעבודה שלי, עד כמה שהיא נראית אבסורדית לפעמים (ונרקיסיסטית) - היא סוג של שליחות. אי אפשר לחיות בלי אומנות שמחברת בין כולנו.

5. אם הייתי חבר כנסת הייתי מציעה הצעת חוק ל:
1. לימודי חובה לתקשורת בין אישית מכיתה א'. רוב הבעיות כמובן מתחילות כשאנחנו לא יודעים איך לתקשר אחד עם השני, במיוחד במדינה שהאנרגיות שלה כל הזמן אינטנסיביות.
2. לימודי חובה של השפה הערבית (מדוברת) מכיתה א'. אני בטוח שהתקשורת שלנו עם העולם הערבי היתה נראית אחרת לגמרי אם היינו דוברי ערבית. הקליטה, ההבנה והשיח שלנו היו מקפיצים את "מערכת היחסים" למקום הרבה יותר טוב.
צילום: דניאל ג׳יידלין

6. המחשבה האחרונה שלי לפני השינה היא:
להזכיר לעצמי להתרכז בנשימה ולהרגיע את התודעה הגועשת... אנחנו שוכחים לנשום במהלך היום, וזה הזמן לחזור באמת לגוף שלנו לפני השינה, כדי לנקות את השטח ולקום למחרת עם רעיונות חדשים.

7. ה-SMS הראשון שלי בבוקר הוא ל:
לאף אחד. בוקר זה לא בשבילי, אני עושה הכל בלילה.

8. פעם ראשונה שאמרתי "עברתי את הגיל הזה" הייתה:
חס וחלילה! גם אם אמרתי, זה לא יאמר שוב. אנחנו מגבילים את עצמנו בתבניות כל החיים, ובתור שחקן וילד נצחי שיש לו תסביך גיל רציני, אני מנסה לא לתת לו לשחק באמת תפקיד בחיי. אם רוצים להגשים משהו, הגיל הוא לא פקטור.

9 .כשאהיה גדול אהיה:
כוכב פופ מטורף וחסר גבולות, ועורך דין מפולפל רודף צדק.

10. כשאצא לפנסיה היום שלי יתחיל ב:
אני מאחל לעצמי לא לצאת אף פעם לפנסיה, אלא תמיד להיות בפעילות מספקת. ואם אני חייב אז להתנדב בהוראה ולהעביר את הניסיון האומנותי שלי לדור הצעיר.

צילום כל התמונות בפוסט: דניאל ג׳יידלין
// אברי ארבל

Your email was successfully saved